Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

znam do Adam :) dobre... :naughty:

bardzo pasuje do mojego gniazda rodzinnego .... :evil: tylko ciiii przy Weronice w niedziele :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 22:19_________________________________________________

:hi:

Witaj JEZU :notworthy:

Opublikowano

witaj Adamie.. :evil:

Opublikowano

Vario dobre to co wysłałeś mi na maila :polew: pozwole sobie wrzucić :

zaje....

Opublikowano

tak pomyślałem Bartek że Ci się spodoba ...to idealnie odzwierciedla naszą sytuację w domku :gwizdanie: :evil:[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 22:25_________________________________________________

witaj Adamie.. :evil:

co u Ciebie ... tak pokrótce opowiedz ... :naughty::kox:

Opublikowano

kuredu z ABT to tak na prawdę najlepiej w DE w Kempten, w AP jak nie powiesz, że masz wirusa to nie będą wiedzieć, mnie sami zapytali z grzeczności bo zauważyli pewne zmiany, po za tym znam tam kierownika, mechaników, obsługę itd. itd. oni są tzw. FLEXIBLE. Co do obsługi ja jestem zadowolony, grunt to się z nimi zakumplować a nie udawać wszystko-wiedzącego bo to każdego wnerwia, jak chcesz możemy razem podejechać lub powiesz, że z mojego polecenia jesteś :)

Opublikowano

madas26 nie splodzilem jeszcze dziecka, siedze na forum i nabijam posty, w sumie popijam piwo sesja skonczona i mam wszystko gdzies..

A tak to nuda.. :evil:

:polew:

Opublikowano

madas, hmm jak już pisałem odstresowałem się na A2 po za tym jutro też A2 po jutrze może też A2 hihih, trza być z kamienia bo inaczej na łeb by można było dostać :)[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 22:30_________________________________________________FCK, jak zawsze odpisuję na pytania nie zadane mojej skromnej osobie :)

Opublikowano

madas26 nie splodzilem jeszcze dziecka, siedze na forum i nabijam posty, w sumie popijam piwo sesja skonczona i mam wszystko gdzies..

A tak to nuda.. :evil:

:polew:

ale mam nadzieję że do przodu wszystko bo jak nie ...to pasek na d*pie wyląduje :naughty::evil:

Opublikowano

Wszysciusnenko.. :naughty:

Kokodzambo i do przodu to moje haslo, :banan3: - dobre nie.. :decayed:

Opublikowano

Vario-T to monotonne masz to jeżdżenie :naughty:

Opublikowano

Mam pytanie do ogółu czy moja niunia wygląda jak zdepnięta żaba? mój kumpel powiedział, ze mnie to tylko po glebie poznać można a żona powiedziała, że auto jak jedzie to wygląda jak płaszczka hihi[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 22:38_________________________________________________madas miałem 2 tygodnie przerwy z Kaliszem, nie licząc tripu do Wawy, więc jak wyleciałem na A2 to jak małe dziecko z pod.....onym lizakiem :)

Opublikowano

jest dobrze w ryj :good:

Opublikowano

powiedz żonie że się nie zna .... dostanie kare za to :evil:

Opublikowano

madas, zdradziłeś się, teraz wiem dlaczego tak Ciebie lubię :) wg. astrologów Skorpion + Ryba mają najwyższe noty, (moja żona też jest ryba) :):) ale bardziej zaborcza od Ciebie chyba :)

Opublikowano

madas, zdradziłeś się, teraz wiem dlaczego tak Ciebie lubię :) wg. astrologów Skorpion + Ryba mają najwyższe noty, (moja żona też jest ryba) :):) ale bardziej zaborcza od Ciebie chyba :)

a no widzisz ...zaraz guys sobie coś czuje że w lumpa polecą :naughty: żona fajnie jak ryba ...moja mama też ...cudowna kobieta :good:

Opublikowano

kuredu teraz dopiero zauważyłem, że Ty też masz na imię Bartek :)

Teraz juz mamy 3ch Bartków z tego co widzę :)

Bartas, kuredu i ja :)

Opublikowano

kuredu teraz dopiero zauważyłem, że Ty też masz na imię Bartek :)

Teraz juz mamy 3ch Bartków z tego co widzę :)

Bartas, kuredu i ja :)

ja mam na 4 Bartek :kox:

Opublikowano

madas co do guys to pełen zlew a ryby to moja natura :) w końcu znaki wody :) z tego co widzę, jedyne kobiety z którymi się dogaduję to rybki + madas :)[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 22:55_________________________________________________madas nawet na 4te mieć na imię Bartek to zaszczyt :)

Opublikowano

z tego co widzę, jedyne kobiety z którymi się dogaduję to rybki + madas :)

:mysli:

a skąd wiesz w sumie jaki mam znak zodiaku :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.