Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ludzie ma ktoś nową płytę Prodigy ???

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hej Suli :hi: , widzę ,że Ragga wprowadza w życie Twoje porady , bo niebieski jest na sprzedaż :kox::wink4: . V8 jest kox , wyzwala w człowieku , brutalne instynkty wyładowcze , ehhhh tylko szkoda ,że "tyle pije ile wlije" .

Opublikowano
:hi: dobry wszsystkim
Opublikowano

Ludzie ma ktoś nową płytę Prodigy ???

mininova.com + azureus vuze = anything U want , U got it
Opublikowano

:hi: dobry wszsystkim

Witaj Pstragu :hi: jeśli dobrze pamiętam to ty byłeś tą czarną B6 sedan tak?? :mysli:

Opublikowano

:hi: dobry wszsystkim

Witaj Pstragu :hi: jeśli dobrze pamiętam to ty byłeś tą czarną B6 sedan tak?? :mysli:

Byłem b6.. :) ale granatową :naughty: kolorek taki jak Deszcz ma.. a dokładnie jak on się nazywa to nie wiem :mysli:

Opublikowano

:hi: dobry wszsystkim

Witaj Pstragu :hi: jeśli dobrze pamiętam to ty byłeś tą czarną B6 sedan tak?? :mysli:

Byłem b6.. :) ale granatową :naughty: kolorek taki jak Deszcz ma.. a dokładnie jak on się nazywa to nie wiem :mysli:

aaaa rzeczywiście to był granat ...sorry ...ale tablice ZK to na bank Twoje :naughty:Deszczu na imie ma Adaś ... jak ja :kox:

Opublikowano

THNX Ive

Opublikowano

Hehe miło mi :> Pierwszy spot i odrazu tyle ludzi do poznania... Niestety nie pamiętam wszystkich :confused4: nie ogarnąłem tak na szybko, bo niestety musiałem po godzinie uciekać. :confused4:

Opublikowano

Mam pytanie jak przerobić FLAC na mp3 lub WMA ???

Opublikowano

Spróbuj programem Foobar2000. Nie miałem ostatnio zbyt dużo czasu, żeby go ogarnąć, ale przerabia na mp3/wav.

Opublikowano

ladnie Vario ta Twoja furka lezy na 18" :kox:

wulkanizacja tez mi znana... Czechoslowacka vis a vis meblowego? :cool1:[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 13:59_________________________________________________

Mam pytanie jak przerobić FLAC na mp3 lub WMA ???

http://www.magicvideo.net/flac-to-mp3/

Opublikowano

Wulkanizacja ul. Chyżańska boczna od Piłsudzkiego, polecam, szef Przemek, wystarczy się na mnie powołać :)[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 14:09_________________________________________________dzięki koledzy, już ściągnąłem oba do testów

Opublikowano

kurde ale pogoda się zrobiła ...masakra śnieg z deszczem .... nic się nie chce....

Iver u Was też jest taki gnój ??

Opublikowano
:hi: a ja znowu 10 stron w plecy :confused4:
Opublikowano

tak samo śnieg napieprza , tragedia jest[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 14:13_________________________________________________

:hi: a ja znowu 10 stron w plecy :confused4:

bo to trzeba czytać a , nie być oczytanym :polew::tongue4::decayed::wink4:
Opublikowano

Wulkanizacja ul. Chyżańska boczna od Piłsudzkiego, polecam, szef Przemek, wystarczy się na mnie powołać :)[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 14:09_________________________________________________dzięki koledzy, już ściągnąłem oba do testów

a to sie pomylilem... ale podobnie jakos... :mysli:

Opublikowano

Ive dzięki Tobie będę bogaty w mixy Timo Maasa i Paula Oakenfolda :)

Opublikowano

Ive dzięki Tobie będę bogaty w mixy Timo Maasa i Paula Oakenfolda :)

fajnie ,że mogłem pomóc :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.