Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pepinek jakie kupiłeś opony ?/

roczne :) .. szczerze to ni wiem .. i nowe felgi jakieś (szprychowe) .. choć przez chwilę się zastanawiałem czy nie kupić 17" ..

gostek z Chodzieży ma za 1400PLN oryginalne OOOO i do tego zimówiki Michelina .. i mógł wpaść na giełdę .. ale w sumie czas nagli

no i jutro Vario zobaczy jak leżą 18tki w jego autku :)

[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 23:59_________________________________________________

dlatego jezdze na 15tkach :evil:

jak balony i 15 na godzinę na dobrze wyprofilowanym zakręcie :P

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pepin jeszcze raz dzięki za umożliwienie przymiarki :) a 16'' to zawsze trochę komfortu, na zimę w sam raz :)

Opublikowano

uciekam guys moja pora wybiła :hi:

Opublikowano

musashi dziękuję za wsparcie i wyczesane porównanie, jednak dla kobiet liczą się tylko kosmetyki :)

najlepsze kosmetyki produkuje Sonax :evil:

Opublikowano

hihi ja na 16'' na śrubie przy większym wietrze czuję jak się uginam na bieżniku, nie powiem ale zrobiłbym kilkaset km na 18'' tyle, że latem a nie zimą na letnich, kiedyś śmigałem Subaru Legacy i gdyby nie wysoki profil opony to byłby to idealny pojazd, tak czy inaczej Poznań-Wawa w biały dzień 2.20 i V-max 210 :) w zakrętach nie zwalniałem za bardzo :)[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 00:05_________________________________________________madas kolorowych snów z super laseczkami życzę

musashi Sonax ma klasę, sam Pepin się przekonał na tylnej klapie na jednym ze spotów :)

ale nie ma jak Hugo Boss, Zegna czy Polo :)

Opublikowano

jak balony i 15 na godzinę na dobrze wyprofilowanym zakręcie :P

nasze drogi nie bardzo sie do tego nadaja, a na autostradzie brak takich zakretow :tongue4:[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 00:08_________________________________________________

uciekam guys moja pora wybiła :hi:

tylko dobrze zakryj wieczko :cool1:

Opublikowano

czesc Adam :hi:[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 00:10_________________________________________________ja tez zaraz spadam spac wiec do jutra wszystkim... :hi:

Opublikowano

Do jutra Panowie :)

Opublikowano

Pepin jeszcze raz dzięki za umożliwienie przymiarki :) a 16'' to zawsze trochę komfortu, na zimę w sam raz :)

no tak ...tej zimy 2x przywaliłem w krawężnik krawędziom felgi .. na 16tkach by się uchowało ;)[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 00:16_________________________________________________

nasze drogi nie bardzo sie do tego nadaja, a na autostradzie brak takich zakretow

no ale 18tka to też inna szerokość .. i inna droga hamowania ...

Na i laski/gajsy poszły spać :P

Opublikowano

a ja własnie sie obudziłem

Opublikowano

Hellou Poznańczycy :decayed: Trzasneliście tych postów, ze hoho :kox:

Jak u nas za dobrych czasów, kiedy najlepsi spamerzy się nie powypalali :palacz::polew:

Ja właśnie wróciłem z naszego spocika - 33 furki :gwizdanie: + atrakcja :naughty: Wymiana wahacza na żywo :decayed:

Doszliśmy do wniosku, że Tosik powinien założyć w dziale Warsztat poddział - zrób to sam na spocie :kox:

Odnosząc się do różnych poruszonych kwestii :cygaro::bla:

oj od razu wyganiał - jak po upalaniu chciałeś chłodzić turbinę, jak w dieslu, to pomyślałem, że Ci się nie podobało :polew: :polew:

:cool1: W porządnej eSce należy turbinę chłodzić :gwizdanie: :wink4:

jak co moge rzucic okiem

Marcin od razu je zVAGuje :naughty: :naughty: :naughty:

Dokładnie Tetis - bo :vaglogi: to podstawa :good::wink4:

Rozumiem, że kupujesz :a4fan:, bo każdy inny wybór to błędny wybór :D

oooo Tetis A4 kupuje ...hura :notworthy::good:

juppi , weź lepiej coś z S lub RS na przodzie :gwizdanie: :naughty::decayed::tongue4:

i zrób napad w banku by ci na paliwo starczyło :kox:

Wystarczy, że będziesz miała własne pole naftowe albo stację benzynową :polew: :polew:

życie jest za krótkie ,żeby jeździć wolnymi autami :cool1: :gwizdanie: :tongue4:

Ive :good:

Dodałbym jeszcze od siebie - zbyt piękne, by jeździć brzydkimi :lol1:

Haj wszyscy :)

Tetis jak Audi lub VW to polecam siebie + Auto Premium

Jak inna marka np. Fiat, Alfa Romeo, Lancia to polecam siebie + Autim

Jak marki nie wymienione to polecam siebie + ...

Autim :) w końcu po coś mam papiery rzeczoznawcy :) i znajomości hihihi

no wiesz co???

włoskie auto jej polecasz???

no normalnie nie wierze

:shocked: :shocked: :blink::slina:

Tyle tytułem krótkiego podsumowania :decayed: :decayed:

Opublikowano

oj od razu wyganiał - jak po upalaniu chciałeś chłodzić turbinę, jak w dieslu, to pomyślałem, że Ci się nie podobało :polew: :polew:

:cool1: W porządnej eSce należy turbinę chłodzić :gwizdanie: :wink4:

porządna eSka ma 8 garów :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Pytanie, ile z tych garów można wyrezać :gwizdanie: :tongue4::wink4::wink4:

Opublikowano

zostali twardziele :cool1:

Opublikowano

33szt??? no to prawie tyle co u nas.już jesteście blisko :tongue4:

Opublikowano

oj od razu wyganiał - jak po upalaniu chciałeś chłodzić turbinę, jak w dieslu, to pomyślałem, że Ci się nie podobało :polew: :polew:

:cool1: W porządnej eSce należy turbinę chłodzić :gwizdanie: :wink4:

porządna eSka ma 8 garów :gwizdanie: :wink4:

Pytanie, ile z tych garów można wyrezać :gwizdanie: :tongue4::wink4::wink4:

pytanie ile z tych garow dziala :decayed:[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 00:53_________________________________________________

33szt??? no to prawie tyle co u nas.już jesteście blisko :tongue4:

damy rade, ostatnio polowy spotujacych nie bylo :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

oj od razu wyganiał - jak po upalaniu chciałeś chłodzić turbinę, jak w dieslu, to pomyślałem, że Ci się nie podobało :polew: :polew:

:cool1: W porządnej eSce należy turbinę chłodzić :gwizdanie: :wink4:

porządna eSka ma 8 garów :gwizdanie: :wink4:

Pytanie, ile z tych garów można wyrezać :gwizdanie: :tongue4::wink4::wink4:

pytanie ile z tych garow dziala :decayed:[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 00:53_________________________________________________

33szt??? no to prawie tyle co u nas.już jesteście blisko :tongue4:

damy rade, ostatnio polowy spotujacych nie bylo :gwizdanie: :cool1:

przeprowadzali starsze panie przez jezdnie i nie dali rady dojechać, ale jak się wszyscy wreszcie spotkamy to trza bedzie ludzi z KK wygonić bo miejsca na parkingu zabraknie

Opublikowano

:cool1::decayed:

mykam spac, rano pobudka :gwizdanie:

Opublikowano

zostali twardziele :cool1:

Are you talking to me ? koleś :kox:

Opublikowano

Witajta chłopy !! :hi: :hi: :hi:

wypoczęte po nocy czy zmęczone ? :sex::banan3::bicz:

-widze że nieźlew sie tu u nas dzieje: wczoraj niestety do późna pracowałem przy mojej nastolatce i zerkałem tylko od czasu do czasu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.