Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powitać, dla mnie dzień też niezbyt dobry bo śnieg spadł :blink:

nie rozumiem :mysli: podobniez kłatro i sniegu to taki kox i wogole :cool1::decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak tylko Peter nie ma nawet 1mm bieżnika na letnich 19" kapciach hyhyhy

Opublikowano

oki , to w następnym tyg. jak coś , a spot będzie za tydzień , jak jest planowo , czy jest przesunięty[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 17:43_________________________________________________Jutro na polsacie o 22.00 "Sztorm stulecia" cz.I , na podst. powieści Stevena Kinga- POLECAM

potwierdzam, warto popatrzec [br]Dopisany: 11 Luty 2009, 17:52_________________________________________________

tak tylko Peter nie ma nawet 1mm bieżnika na letnich 19" kapciach hyhyhy

pożyczył slicki od kubicy? :mysli::decayed:

Opublikowano

koło 1mm będzie, zaraz wyjeżdżam to zobaczę co się będzie działo :gwizdanie:

Opublikowano

Ive to Ty w "drogówce" robisz?? :polew: Kurde chciałbym zobaczyć wizytówkę np: "Iverson kierownik laboratorium drogowego" <=-- Czyż to nie brzmi dumnie??

Iverson majster wytwórni mas bitumicznych :gwizdanie: :cool1::naughty: a do "drogówki" to moja Iza by się nadawała , bo chętnie przyjmuje wszelakie "łapówki" hyhyhy :tongue4:

to ty tez musisz Izie dawac lapowke? :cool1::naughty:

Opublikowano

to ty tez musisz Izie dawac lapowke? :cool1::naughty:

...Ty pewnie Dorocie nie dajesz... :cool1::naughty::tongue4:
Opublikowano

koło 1mm będzie, zaraz wyjeżdżam to zobaczę co się będzie działo :gwizdanie:

BTW dzisiaj bylem umowiony na 10 45 w kaliszu, oczywiscie zaspalem, nei moglem sie wygrzebac, i przyszlo mi zasuwac jak wariat posnieznym szambie :confused4::no:[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 18:02_________________________________________________

to ty tez musisz Izie dawac lapowke? :cool1::naughty:

...Ty pewnie Dorocie nie dajesz... :cool1::naughty::tongue4:

zalezy co i w co :naughty:

Opublikowano

ja pierd*le, 12 stron dzisiaj :shocked:

nie ma mowy żebym to teraz przeczytała :no::embarrassed:

może ktoś mi streści dzisiejsze posty :wstydliwy:

Opublikowano

Wrzucam Wam zdjęcia z naszego spocika i akcji zrób to sam na spocie w wykonaniu Tosika na viagrze Raggamana - postet by Boberek

ae7aca456616704d.jpg

29d9745383535348.jpg

:kox: :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie:

I tekst spotu

i kolejny txt ze spotu...

Viagra na podnośniku...

Specu -

"Cześć Raguś. Co robisz? A! Patrzysz. Cześć Tosik. Co robisz?"[br]

:polew: :polew: :polew:

kurde ale pogoda się zrobiła ...masakra śnieg z deszczem .... nic się nie chce....

Iver u Was też jest taki gnój ??

Ciekawe czy do nas też to dotrze :mysli:

Opublikowano

Hehe miło mi :> Pierwszy spot i odrazu tyle ludzi do poznania... Niestety nie pamiętam wszystkich :confused4: nie ogarnąłem tak na szybko, bo niestety musiałem po godzinie uciekać. :confused4:

nie przejmuj sie, co spot zastanawiam sie kto jest kto :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 18:07_________________________________________________

ja pierd*le, 12 stron dzisiaj :shocked:

nie ma mowy żebym to teraz przeczytała :no::embarrassed:

może ktoś mi streści dzisiejsze posty :wstydliwy:

czytam, i dopisuje na biezaco :evil:

Opublikowano

SULI , jest KOX w H*J , zapraszam Tosika na spot , to , może mi fmic + turbo na spocie wyreza hyhyhy[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 18:08_________________________________________________Musaszi GG , push the button

Opublikowano

juz znam takiego ktorego ojciec wzial do pokoju, kazal spalic cala paczke fajek, a po godzinie i tak spotkal syna w kiblu na fajce :naughty:

synek sie zdenerwowal, widac :decayed:[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 18:12_________________________________________________

SULI , jest KOX w H*J , zapraszam Tosika na spot , to , może mi fmic + turbo na spocie wyreza hyhyhy[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 18:08_________________________________________________Musaszi GG , push the button

no way. siedze goscinnie [rzy kompie i do tego mnie wlasnie wyganiaja :kwasny:

Opublikowano

SULI , jest KOX w H*J , zapraszam Tosika na spot , to , może mi fmic + turbo na spocie wyreza hyhyhy[br]

Ty sie nię nie śmiej, bo jak mieliśmy wspólny spot z A3 klubem to Ragga szedł w zaparte i chciał koniecznie turbawkę wymieniać :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja w zyciu wypaliłem jedną fajkę na niezłej fazie :naughty: ale dobre to to nie było :gwizdanie:

w zyciu palilem raz i to doslownie fajke :kox:

Opublikowano

ja pierd*le, 12 stron dzisiaj :shocked:

nie ma mowy żebym to teraz przeczytała :no::embarrassed:

może ktoś mi streści dzisiejsze posty :wstydliwy:

Dokładnie jak tak dalej pójdzie to za dwa dni będziemy mieli równe 1000 stron... :good::shocked::evil:

Opublikowano

no way. siedze goscinnie [rzy kompie i do tego mnie wlasnie wyganiaja :kwasny:

to z komórki pisz hyhyhy :tongue4:

Ty sie nię nie śmiej, bo jak mieliśmy wspólny spot z A3 klubem to Ragga szedł w zaparte i chciał koniecznie turbawkę wymieniać :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Pamietam tą historię , Ragga chciał laski z A3 Clubu , na brudne (lepkie) łapy wyrywać hyhyhy

Opublikowano

Nazywam się Tomek i nie jestem alko....em , zupełnie jak na tych spotkaniach AA , kurde massakra jak uzywki niszczą rodziny :thumbdown:

a ja nazywam sie marcin i jestem uzalezniony od a4-klub :kox:

i tpo by bylo na tyle na dzisiaj :cool1:

do jutra :naughty:[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 18:17_________________________________________________

SULI , jest KOX w H*J , zapraszam Tosika na spot , to , może mi fmic + turbo na spocie wyreza hyhyhy[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 18:08_________________________________________________Musaszi GG , push the button

jakby sie spotkac odpowiednio wczesniej i w odpowiednich ciuchach, moge zabrac narzedzia :decayed:

jeszcze raz papa :gwizdanie:

Opublikowano

do jutra wodzu Musashi :decayed:

Opublikowano

popisał i uciekł :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.