Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka ale zajebiszcza pogoda , ślisko jak cholera

Opublikowano

cześć i czołem :hi:

Suli ale sie rozpisałeś :naughty: ..... niezły wynik swoją drogą :good:

Ive u mnie za oknem pada śnieg z deszczem z przewagą na deszcz :wink4:

Opublikowano

Pytanie, ile z tych garów można wyrezać :gwizdanie: :tongue4::wink4::wink4:

pytasz o to, czy możesz jakoś z V6 zrobić V8? :naughty::wink4:

a mówiąc poważnie - przed S8 byłem nastawiony na kupno S4 B5, obejrzałem 2 i niestety były złomiaste więc wziąłem 8kę (i nie żałuję :) )

Opublikowano

dzień niedobry(jak dla mnie) - gorączka, ból głowy i gardła, a miałem nie chorować tej zimy, przyznać się który mnie na zlocie zaraził????

Opublikowano

powitać, dla mnie dzień też niezbyt dobry bo śnieg spadł :blink:

Opublikowano

no kiepsko może być na tych gumach :cool1::confused4:

Opublikowano

siema :dance2::drunk:

Opublikowano

siema :dance2::drunk:

czyżbyś pozdawał egzaminy?? :naughty:
Opublikowano

czyżbyś pozdawał egzaminy?? :naughty:

yes yes yes :kox: i powiem Wam, że piwko z rana jak śmietana :naughty:

Opublikowano

grejt :good:

Opublikowano

grejt :good:

ciesze się jak małe dziecko z nowej zabawki :decayed:

Opublikowano

grejt :good:

ciesze się jak małe dziecko z nowej zabawki :decayed:

jak ja się cieszę....że już nie musze na studia chodzić. głupot takich uczą: np po co komu na ekonomii filozfia albo geografia?

ale piechol najłatwiejszy egzamin bedziesz mial na końcu - obrona pracy: do to dopiero jest kpina

Opublikowano

kuredu obronę mam za kilka miesięcy bo pisze licencjat :wink4: a jeśli chodzi o bezsensowne przedmioty to właśnie dzisiaj pisałem Histrię myśli o zarządzaniu... :decayed::polew:

Opublikowano

puściłem sobie na maxa płytę p.o.d-satellite , wchodzi kierownik laboratorium drogowego i mówi : k**wa u mnie też to leci :polew: :polew:

Opublikowano

puściłem sobie na maxa płytę p.o.d-satellite , wchodzi kierownik laboratorium drogowego i mówi : kurfa u mnie też to leci :polew: :polew:

Ive to Ty w "drogówce" robisz?? :polew: Kurde chciałbym zobaczyć wizytówkę np: "Iverson kierownik laboratorium drogowego" <=-- Czyż to nie brzmi dumnie??

Opublikowano

Ive to Ty w "drogówce" robisz?? :polew: Kurde chciałbym zobaczyć wizytówkę np: "Iverson kierownik laboratorium drogowego" <=-- Czyż to nie brzmi dumnie??

Iverson majster wytwórni mas bitumicznych :gwizdanie: :cool1::naughty: a do "drogówki" to moja Iza by się nadawała , bo chętnie przyjmuje wszelakie "łapówki" hyhyhy :tongue4:
Opublikowano

Cześć,

W okolicach Konina było ślisko trochę, mi znowu padł czujnik poziomu auta, nie wiem dlaczego.

Zapraszam do mojego wątku bo wstawiłem fotki na 18'' Pepina

Opublikowano

no pięknie panowie.....Ive ale masz tytułów :naughty: najbardziej podobał mi się Sundaya :good:

Bartek już lecą do Twojego wątku :evil:[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 13:17_________________________________________________Piechol graty .... :good: stawiasz kawę na spocie w niedziele :gwizdanie:

Kuredzik masz rację.... obrona pracy to jaja w biały dzień ....u mnie na inż promotor i komisja mieli ostro w czubie :kox:

Opublikowano

Pytanie, ile z tych garów można wyrezać :gwizdanie: :tongue4::wink4::wink4:

pytasz o to, czy możesz jakoś z V6 zrobić V8? :naughty::wink4:

a mówiąc poważnie - przed S8 byłem nastawiony na kupno S4 B5, obejrzałem 2 i niestety były złomiaste więc wziąłem 8kę (i nie żałuję :) )

Cześć Poznań Team :hi:

Ale dziś (za)pieprz :heat:

Pytanie, ile z tych garów można wyrezać :gwizdanie: :tongue4::wink4::wink4:

pytasz o to, czy możesz jakoś z V6 zrobić V8? :naughty::wink4:

a mówiąc poważnie - przed S8 byłem nastawiony na kupno S4 B5, obejrzałem 2 i niestety były złomiaste więc wziąłem 8kę (i nie żałuję :) )

Wcale sie nie dziwię :wink4::good: Chociaż ja bym sie raczej nie zdecydował - S8 nie ma w avancie :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.