Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde ale pogoda się zrobiła ...masakra śnieg z deszczem .... nic się nie chce....

mi sie nawet na fajke wyjsc nie chce... :confused4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurde ale pogoda się zrobiła ...masakra śnieg z deszczem .... nic się nie chce....

mi sie nawet na fajke wyjsc nie chce... :confused4:

to rzuć to gówno i będziesz miał spokój :gwizdanie:

Opublikowano

rzucam.. na stolik :decayed: i co tam spojrze to kusi... :gwizdanie:

Opublikowano

rzucam.. na stolik :decayed: i co tam spojrze to kusi... :gwizdanie:

musisz powidzieć sobie NIE i h*j :evil:

Opublikowano

rzucam.. na stolik :decayed: i co tam spojrze to kusi... :gwizdanie:

musisz powidzieć sobie NIE i h*j :evil:

no właśnie Nikuś rzuć to!

to jest proste!

wiele razy to robiłem :decayed::naughty::kox:

Opublikowano

ooo mlody będzie Twoim psychologiem :evil:

Opublikowano

ooo mlody będzie Twoim psychologiem :evil:

nie ma sprawy tylko Nikuś przynieś Jasia i PallMall-e :decayed:

Opublikowano

ooo mlody będzie Twoim psychologiem :evil:

nie ma sprawy tylko Nikuś przynieś Jasia i PallMall-e :decayed:

taka terapia to w niczym nie pomoże :gwizdanie:

Opublikowano

zastosujcie mu terapię wstrząsową :wink4::tongue4:

Opublikowano

zastosujcie mu terapię wstrząsową :wink4::tongue4:

sie znaczy ma spalić paczke na raz :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

zastosujcie mu terapię wstrząsową :wink4::tongue4:

sie znaczy ma spalić paczke na raz :mysli: :mysli: :mysli:

to dopiero by było ...padł by trupem :polew:

Opublikowano

zastosujcie mu terapię wstrząsową :wink4::tongue4:

sie znaczy ma spalić paczke na raz :mysli: :mysli: :mysli:

to dopiero by było ...padł by trupem :polew:

ale palić by przestał :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

juz znam takiego ktorego ojciec wzial do pokoju, kazal spalic cala paczke fajek, a po godzinie i tak spotkal syna w kiblu na fajce :naughty:

Opublikowano

ja paliłem miesiąc jak na studia przyszedłem i stwierdziłem że za drogi interes i przerzuciłem się na toto lotka. kosztuje podobnie ale czasami sie zwraca z nawiązką

Opublikowano

ja paliłem miesiąc jak na studia przyszedłem i stwierdziłem że za drogi interes i przerzuciłem się na toto lotka. kosztuje podobnie ale czasami sie zwraca z nawiązką

ja też paliłem prawie 7 lat i już nie palę 5 lat ...i jestem z siebie mega dumny :kox:

Opublikowano

a ja nigdy nie paliłem i jestem z siebie dumny :decayed:

Opublikowano

a ja nigdy nie paliłem i jestem z siebie dumny :decayed:

cwaniak :decayed::naughty: a wiesz jak jest ciężko rzucić, k**** cholernie :kwasny:

Opublikowano

ja w zyciu wypaliłem jedną fajkę na niezłej fazie :naughty: ale dobre to to nie było :gwizdanie:

Opublikowano

bardzo dobrze że Ty i IVER nie paliliście ....chociaż nie macie problemów z rzucaniem :naughty:

Opublikowano

Nazywam się Tomek i nie jestem alko....em , zupełnie jak na tych spotkaniach AA , kurde massakra jak uzywki niszczą rodziny :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.