Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wygadałeś się na iinym wątku i na spocie powiedziałeś, że masz urodziny ale wtedy nie załapałem :) moja kobietka ma 23go a Ty?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wygadałeś się na iinym wątku i na spocie powiedziałeś, że masz urodziny ale wtedy nie załapałem :) moja kobietka ma 23go a Ty?

oo patrz ja 22.2.1922 :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

stary dziad jesteś jak z 1922 a jak z 1982 to mołodziak jesteś w porównaniu ze mną :)

Opublikowano

stary dziad jesteś jak z 1922 a jak z 1982 to mołodziak jesteś w porównaniu ze mną :)

oj nie trafiony ani w jedna ani w drugą :gwizdanie:

Opublikowano

madas i tak Tobie daję zakres między 1978 w górę

Opublikowano

ja jestem z 82... dobry rocznik :gwizdanie:

Opublikowano

no i diagnosta, razem można zrobić jakiś interes :)

Opublikowano

jak bede na SKP to dam znac i mozna robic interesy... :naughty:

Opublikowano

jak bede na SKP to dam znac i mozna robic interesy... :naughty:

ooo Nikuś sie odezwał .... :good:

Opublikowano

Adas z kto powiedział ,że A4 kupuje.........? :gwizdanie: choc nie powiem ładnie by się komponowało z moja osobą :naughty:

szukam intensywnie od kilku dni czegoś dla siebie i za dużo tego łacznie z dobrymi radami :chytry: kobieta jest zdecydowanie stworzona do innych dziedzin :rolleyes:

a co konkretnie szukasz?

wiekszego autka niz obecnie,

dieselka, benzynki,

ilu drzwiowego

konkretnego modelu, czy jaki sie trafi

a moze jednak AUDI? :naughty:

:):mysli:

Opublikowano

Adas z kto powiedział ,że A4 kupuje.........? :gwizdanie: choc nie powiem ładnie by się komponowało z moja osobą :naughty:

szukam intensywnie od kilku dni czegoś dla siebie i za dużo tego łacznie z dobrymi radami :chytry: kobieta jest zdecydowanie stworzona do innych dziedzin :rolleyes:

a co konkretnie szukasz?

wiekszego autka niz obecnie,

dieselka, benzynki,

ilu drzwiowego

konkretnego modelu, czy jaki sie trafi

a moze jednak AUDI? :naughty:

:):mysli:

pojedziemy na kawę bo mamy oficjalne zaproszenie to się odpowiednio nakieruje koleżankę :gwizdanie:

Opublikowano

Mam pytanie do ogółu czy moja niunia wygląda jak zdepnięta żaba? mój kumpel powiedział, ze mnie to tylko po glebie poznać można a żona powiedziała, że auto jak jedzie to wygląda jak płaszczka

wygladanie auta jak plaszczka to komplement :cool1::evil: tak wygladaja R8, lamborgini i rozne take tam :naughty:

Opublikowano

SKP nike co to znaczy bo mam zamuloną mózgownicę[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 23:26_________________________________________________musashi rozumiem, że chciałeś dodać swoją opinię na temat żaby :)

Opublikowano

Tomuś napisz coś :rolleyes:

Opublikowano

dobranoc papa

Opublikowano

dobranoc papa

ale pojechałeś :gwizdanie:

Opublikowano

SKP nike co to znaczy bo mam zamuloną mózgownicę[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 23:26_________________________________________________musashi rozumiem, że chciałeś dodać swoją opinię na temat żaby :)

pozytywna rzecz jasna :)

jezeli komus sie nie podoba, znaczy: brak gustu lub zazdrosc :cool1:

Opublikowano

Stacja Kontroli Pojazdow :cool1:

Adam odezwalem sie juz 2 strony wstecz... chyba Ci sie przysnelo... :naughty:

Opublikowano

zobaczcie na moje trzy sotatnie cyfry w liczbie postów ..... cały ja :evil:

Opublikowano

najchetniej okregowka... mam uprawnienia na wszystko... tylko w dobie kryzysu moze byc ciezko cos trafic :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.