Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

kuredu a masz już CB ???

jeszcze nie. mam jechac za tydzien do wawy zakladać ale nie wiem czy moja Paula zda wszystkie egzaminy i czy nie bedzie poprawek, a jak nie to pojade tydzien przed zlotem i załoze bo musze miec CB na wyjazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

a właśnie Musashi - dzięki :cool1:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 16:43_________________________________________________

madas jestem za tolerancja ponad przepisy 11-19 km/h co by się na mandat nie załapać, liczy się płynna jazda :)

Mr Speed nie wiesz że żeby mandatu nie dostać to nie wiolno o więcej niz 9km/h przekroczyć???

od 11 do 19km/h jest już 100pln i 2pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale z takim przekroczeniem można się dogadać na przekłamania na liczniku które oscylują ok 5% więc zawsze jest połowa przekroczona, nie spotkałem się, żeby poniżej przekroczenia o 21 km/h łapali[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 16:47_________________________________________________jak łapałem fotki to za 30 lub 35 więcej ponad przepis, na suszarkę 28 ponad przepis więc jest 90% szansy, ze jak jest 19 ponad to nie złapią no chyba, że fotoradar w Szczecinku bo jest ustawiony na 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale z takim przekroczeniem można się dogadać na przekłamania na liczniku które oscylują ok 5% więc zawsze jest połowa przekroczona, nie spotkałem się, żeby poniżej przekroczenia o 21 km/h łapali

a ja się spotkałem, tzn nie ja ale znajomy jak powiedział że ma przekłamanie licznika to policjant mu powiedział że jak ma takie przekłamanie to mu może dowód zabierze i wyśle na stację diagnostyczną wieć kolego przyjął madnat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie Musashi - dzięki :cool1:

:mysli: wplynela czesc odszkodowania za lyzeczke czy co? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale z takim przekroczeniem można się dogadać na przekłamania na liczniku które oscylują ok 5% więc zawsze jest połowa przekroczona, nie spotkałem się, żeby poniżej przekroczenia o 21 km/h łapali[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 16:47_________________________________________________jak łapałem fotki to za 30 lub 35 więcej ponad przepis, na suszarkę 28 ponad przepis więc jest 90% szansy, ze jak jest 19 ponad to nie złapią no chyba, że fotoradar w Szczecinku bo jest ustawiony na 15

w poznaniu kolo cytadeli powyżej 60km/h już pyka fotki jak czasami stoją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie Musashi - dzięki :cool1:

:mysli: wplynela czesc odszkodowania za lyzeczke czy co? :decayed:

już Ty wiesz co :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale z takim przekroczeniem można się dogadać na przekłamania na liczniku które oscylują ok 5% więc zawsze jest połowa przekroczona, nie spotkałem się, żeby poniżej przekroczenia o 21 km/h łapali

a ja się spotkałem, tzn nie ja ale znajomy jak powiedział że ma przekłamanie licznika to policjant mu powiedział że jak ma takie przekłamanie to mu może dowód zabierze i wyśle na stację diagnostyczną wieć kolego przyjął madnat.

jeden ze znajomych dostal w miescie na 50km/h za 58 km/h. masz 5% tolerancji na blad licznika co innego policjant z suszarka, a co innego rejestratory, nikt tylka nie nadstawi za odpuszczenie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie powiem tak, czasy się zmieniają na gorsze i za rok może 2 będziemy mieli UK z kamerami co 2 kilometry i na nic nam będą szybkie klekoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

wtrace sie tez na moment, w podobnej sprawie bo u Was zawsze Huk :D

jak maja sie Hidy u naszych zachodnich sasiadow?? sa na to uczuleni?? czy nie przywiazuja wiekszej uwagi.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć problemy bo oni są przewrażliwieni na punkcie TUV a żaden HID tego nie uzyska.

z tego co widze to xenon tylko ori wchodzi w gre,bo po co się narażać :hi: :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 17:31_________________________________________________o sorki zapomniałem witam wszystkich :hi: :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak kiedyś jechałem AR155 po modach do Włoch przez Helmutowo to wszystkie papiery miałem ze sobą, nawet od radia :) jak miałem kontrolę to pytali o rozpórkę na kielichy, pokazałem glejt dopuszczenia Sparco i nie miałem problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

co do radarow potwierdzam ze do 19km/h mozna przekraczac... ale biorac pod uwage przeklamanie licznika polecam miedzy 10 a 15 wiecej ;)

co do foto ktore lubia wystawic kolo cytadeli to faktycznie jest ustawione o 11 na gorke... czyli od 61 km/h dostajesz lizak, punkt bonusowy i talon 100zl platny na poczcie w terminie do 7 dni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak kiedyś jechałem AR155 po modach do Włoch przez Helmutowo to wszystkie papiery miałem ze sobą, nawet od radia :) jak miałem kontrolę to pytali o rozpórkę na kielichy, pokazałem glejt dopuszczenia Sparco i nie miałem problemów.

czy już wszystkich stróżów prawa pogięło jak tak dalej pójdzie to za pare lat trzeba będzie mieć papier na pasażerów jadących z tobą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario co do dystansu to kiedys mi koles od budowy pojazdow tlumaczyl ze kazdy cm dystansu to 10kg wieksza sila dla amortyzatora... zwieksza sie ramie sily dzialajacej podczas tlumienia nierownosci...

tak jak pisal Musashi - lepsze bedzie zapodanie felgi i mniejszym ET :)[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 17:38_________________________________________________ja rozporke mam ori :decayed: jak wszystkie 2.5... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do radarów to jak dla mnie jest ich troche za dużo ,cholipa żadnej swobody podróżowania :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

wiesz...klada nacisk na bezpieczenstwo... od tablicy "fotoradar" do miejsca w ktorym stoi... pod warunkiem ze na CB nikt nie powie ze jest pusty :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...