Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

zapytaj Bartka on może mieć :mysli:

no tak ale z nim to się najwcześniej będę widzieć na spocie bo to Wrześni mi nie po drodze...

no chyba, że ewentualnie jak popsuję i nie uda mi się kupić to może podrzuci mi na spota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

też mam dobrego elektryka z 20-to letnim doświadczeniem w grupie VAG (konkretniej SEAT)

a co do zabezpieczeń auta... kumpel uratował kiedyś swoje przed kradzieżą wysuwając wtyczkę z pompy wtryskowej... złodzieje nie doszli dlaczego nie odpalił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam dobrego elektryka z 20-to letnim doświadczeniem w grupie VAG (konkretniej SEAT)

a co do zabezpieczeń auta... kumpel uratował kiedyś swoje przed kradzieżą wysuwając wtyczkę z pompy wtryskowej... złodzieje nie doszli dlaczego nie odpalił :decayed:

no ciekawe... może ewentualnie mieć ukryty przełącznik zapłonu... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe... może ewentualnie mieć ukryty przełącznik zapłonu... :gwizdanie:

tylko taki "psztyczek" jest do rozpracowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe... może ewentualnie mieć ukryty przełącznik zapłonu... :gwizdanie:

tylko taki "psztyczek" jest do rozpracowania...

tak naprawdę wszystko jest do rozpracowania... jeśli mają na to czas... ale jeśli nie mają i chcą standardowo auto uruchomić i nie mogą to je otwarte zostawiają...

wiesz... jeśli mają czas to laweta idzie w ruch...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na Grunwaldzkiej lawetka raczej nie wchodzi w grę :wink4: trudno by było im być niezauważonym[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:49_________________________________________________zresztą po mojej juchcie policja jakoś wzmożyła patrole u nas, bo zaczęli się sporo kręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na Grunwaldzkiej lawetka raczej nie wchodzi w grę :wink4: trudno by było im być niezauważonym[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:49_________________________________________________zresztą po mojej juchcie policja jakoś wzmożyła patrole u nas, bo zaczęli się sporo kręcić

dopiero po.... :gwizdanie: no tak wstyd jak pod ich mordą auto ginie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auta tak naprawdę nie giną bez powodu.... jak ginie jedno auto to za chwile ginie kolejne... zazwyczaj to jest większe zlecenie i ginie kilka aut... no chyba, że chodzi np o jakiegoś "wypasa" który jest śledzony przez długą drogę i ginie jak jest pozostawiony na dłużej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SŁuchajcie mam ogromną prośbę.Mój avancik b5 będzie zmieniał koła na 17'' aktualnie mam 15''. Aby autko nie wyglądało śmiesznie chciałbym zmienić sprężynki w aucie, aby obniżyć troszkę. Nic innego nie che zmieniać, więc byłyby założone na seyjne zawieszenie, wieć gdyby mógł ktoś przesłać mi jakieś przykładowe aukcje z takimi spręzynkami za rozsadną cene bo jak narazie nie mam pojecia jak znaleść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...