Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

2,2-2,3 może być ale to już maks... można u Was płacić w ratach?

12" odpada bo raz ze za mały a dwa ze nie ma napędu w sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

co tam łotry[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 22:45_________________________________________________spadam do wyrka, narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam łotry[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 22:45_________________________________________________spadam do wyrka, narson

:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piechol ja założyłem do swojej eski na przód zimmermany nacinane nawiercane, kumpel też takie katował w preludzie długi czas i powiem Ci super zadowoleni byliśmy :>

ja to zwykłe do mojego strucla założe jak coś :tongue4: ale kurde na tarcze tył trzeba czekać dwa tyg... :thumbdown: a TRW jest na miejscu... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piechol TRW idzie na pierwszy montaż, Zimmermann ma generalnie nie najlepszą opinię, jak chcesz zainwestować to bierz BREMBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z tych dwóch bardziej polecasz jeśli chodzi o awaryjność? bo żeby się samsung zj***ł to Ci powiem ze jeszcze nie słyszałem a wszyscy w kolo maja :) asus płyty robi dobre ale do lapkow nie mam przekonania...

samsung ma lepsza grafe i procek :mysli:

a te raty w Sygma są faktycznie 0%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to prędzej innego na drugim końcu świata spotkam niż naszego na naszym forum ;)

Poznałem takiego ludka: Mohd Mazli Musa ... a nasz Musa ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

jak się ciesze, że spocik nareszcie i te geby znowu pooglądam. tym razem na świeżym powietrzu. Tylko, że do M1 to dla mnie drugi koniec Poznania.

Pepin, Wielki Szacunek za te 21 km z hakiem. Ja swego czasu biegałem troszku dla zbicia wagi. 5 km to był dla mnie max....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

jak się ciesze, że spocik nareszcie i te geby znowu pooglądam. tym razem na świeżym powietrzu. Tylko, że do M1 to dla mnie drugi koniec Poznania.

Pepin, Wielki Szacunek za te 21 km z hakiem. Ja swego czasu biegałem troszku dla zbicia wagi. 5 km to był dla mnie max....

:notworthy:

jeśli chcesz pozbyć się wagi to 5km trochę mało - powyżej 30 minut wysiłku dopiero możesz zacząć spalać tkankę tłuszczową ..

wcześniej tylko cukier ;) .. w dodatku wracasz pobudzony do picia i jedzenia i ciągnie do piwka :D

ale rok temu w maju też było 5-6km ... długa przerwę miałem :D

i powrót ciężki, bo jednak latka lecą, a świadomość zatrzymała się na okresie jak biegałem 15-20km dziennie

zapraszam do biegania, ja starszej młodej kupuję rower i będą wycieczki krajoznawcze pod ostrzałem na poligonie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 20:14_________________________________________________doberek z rana :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...