Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

ok wybawię Cię z kłopotu i zapodam do swojej furki siatkę takową

ok, już zagaduje do kolesia o tamtą siatkę i jak wszystko si dzisiaj robimy deal :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 aut dziś - dzięki za spotkanie :good:

sprawdziłem kody zawiechy, mam niby UA1 na tyle (sport) i G35 przód (komfort)... dziwne, ale prawdziwe... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 aut dziś - dzięki za spotkanie :good:

Dzięki też.

Nie mogę znaleźć tej rozpiski w elektryce odnośnie wersji centralki i kluczyka

...wersja II – od lipca 2002, od VIN 8E*3*100001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamta miała 8e*3*024995 więc poniżej 100001 czyli pupa blada?

Dokładnie tak - u Ciebie siedzi generacja II (MK AR).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :)

Wczoraj o 15:30 jechałem przez Bart-sowo .. i tak se pomyślałem o spocie w Poznaniu :D

Czy łatwo wyciągnąć zegary w B7 - kumpel chce żeby mu jakieś śmieci stamtąd wywalić :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja się też piszę na ten "event" :) Pogadać i zapoznać się czas najwyższy... (ale uprzedzam, nazbierało się u mnie dużo wątpliwości i pytań, na pewno porozmawiamy sobie :> )

Czas i miejsce to samo?[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 20:21:19_________________________________________________

dystanse możesz kupić tam gdzie Bart-S i ja kupowałem do B7, 17mm na koło z dłuższymi śrubami, 200 zł za parę, Chyżańska 1, firma Gumar, tel: 061 8770 913, właściciel Przemek, powołaj się na Bartka Podgórskiego, zostaniesz dobrze obsłużony :)

Byłem dzisiaj w Gumarze tak jak zapowiadałem, Przemek na prawdę fachowiec, jedyny facet (w tej dziedzinie, a rozmawiałem z wieloma!), który zna się na rzeczy i powiedział co i jak, wynik rozmowy = jednak decyduje się na dystanse ale trochę zabulę za tą przyjemność 200 zł za przód i 350/400 za tył... :confused4: na tył pójdą dystanse przykręcane do piasty na szerokość 30/35mm ale myślę że spokojnie 25mm styknie bo 30mm to już szaleństwo tym bardziej że (i tu uwaga! kolejny problem z moim autem - zawieszenie... ale to temat na inną okazję chociaż bardzo powiązany z destansami a przynajmniej z tyłem, auto strasznie się gnie nurkuje przód, tył prawo, lewo i boję się że może obcierać przy podjeżdżaniu pod krawężnik o błotnik) na przód idą dystanse 15mm tak mi się wydaje... Umówiłem się z Przemkiem na poniedziałek, mam zabrać dwie fele + dwie oponki i będziemy przymierzać przód, to będzie wyznacznikiem jakie dyst. dajemy na tył. (no nie jest to jeszcze do końca ustalone tak na sztywno)

Jednak mała poprawka, po dzisiejszej przymiarce okazało się (po zapewnieniach Przemka), że na przód pójdą 20mm a na tył 30mm z tym że na tyle nie będą przykręcane do piasty tylko zwykłe przelotowe :mysli: mam nadzieję że tył wytrzyma / mówił że nie będzie problemów... w środę odbieram dystanse i montuję na miejscu. Teraz tylko zawiecha by się przydała... :przebiegly: myślę nad sprężynami komplet, od s-line -20mm (NIE WIĘCEJ!!!) chcę zachować w miarę przyzwoity komfort jazdy ale też mały pazur by się przydał :>

- jaki koszt? (nie muszą być nowe, ale w dobrym stanie...)

- u kogo mógłbym zobaczyć jak to wygląda?

- gdzie szukać? na allegro jest tego tyle... i tyle samo firm

Pozdrawiam Ł.

- czym się sugerować (firma...?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...