Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:shocked: jak za starych czasó - kurde ze 40 minut czytałem od ostatniej wizyty. Ja sie też deklaruje na spota na początku sierpnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba się coś Nikusiowi urodziło bo jego autko wypatrzone o 20.00 pod Św.Rodziną do której mam 200m :)

jeszcze nie :tongue4:

moją zostawili w szpitalu więc będę tam teraz codziennie przez kilka dni... no i mam nadzieję że do weekendu się sprawa rozwiąże :)

Jakby co zapraszam na flaszkę po wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyślimy zobaczymy w każdym bądź razie dzięki za zaproszenie :)

a gdzie Ty dokładnie mieszkasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co tam wieczorkiem :naughty:

ja dopiero z treningu wrócił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co tam wieczorkiem :naughty:

ja dopiero z treningu wrócił :decayed:

Witam,

W niedzielę ktoś się pytał, nie wiem czy to Ty...? o mój rowerek, na czym jeżdżę i jak działa mój amorek Lefty (na ziemi próbowałem rysować :>) otóż nie ma co się rozpisywać tylko pokażę co to cacko potrafi :evil: myślę że to powie samo za siebie, dodam że pomimo wyglądu jest to jeden z najbardziej wytrzymałych amorów rowerowych i szczerze, nigdy już bym nie zamienił amora na dwu-goleniowego :>

A jaką furrorę robi jak się przez miasto jedzie a w szczególności deptakiem w godzinach szczytu z kumplami... mmmm trzeba by było widzieć te miny :shocked: i komentarze w tle "...tej widziałeś to...?" :evil:

ostatni filmik pokazuje amorek przedni Leftiego i tylni pod dupskiem - ładnie pracują :evil:

Miłego oglądania.

dobra ale do rzeczy:

Cannondale Rush 5 SL lefty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woocashpl w Remika_A4 się bawisz :thumbdown:

kurna lepszego nicka nie mogłeś sobie wybrać ?

Remika...? woocash to tak na szybko było... szybko bo, miałem takiego maila i już zostało :kwasny: też mam mieszane uczucia... a da radę zmienić? w trakcie. że tak powiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy napisać do Hugo albo do Lukaszr z prośbą o zmianę nicka, mamy tu kolegę z WLKP ohky.... i dalej nie wiadomo co, to tak dla ogólnego ułatwienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda dobra na bieganie . w miarę chłodno :)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku (vario) co się z Tobą ostatnio dzieje? co nie wejdę w jakiś wątek to jakiś czepliwy jesteś albo zgrywasz ważniaka :decayed: a to że ktoś ma nick nie taki jakbyś chciał, a to że nie ma ę i ą, a to że coś tam jeszcze... tak się zastanawiam czy to już ten wiek i mnie też to czeka czy ktoś Cię wk***ia codziennie i musisz się zwyczajnie na kimś wyładować :cool1:

PS. to nic osobistego, tak tylko pytam z ciekawości... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku (vario) co się z Tobą ostatnio dzieje? co nie wejdę w jakiś wątek to jakiś czepliwy jesteś albo zgrywasz ważniaka :decayed: a to że ktoś ma nick nie taki jakbyś chciał, a to że nie ma ę i ą, a to że coś tam jeszcze... tak się zastanawiam czy to już ten wiek i mnie też to czeka czy ktoś Cię wk***ia codziennie i musisz się zwyczajnie na kimś wyładować :cool1:

PS. to nic osobistego, tak tylko pytam z ciekawości... :wink4:

Tu odpowiem tak jakby za kolegę Vario no i za siebie bo mnie też się ten temat tyczy, sprawa wyjaśniona zostałem "poinformowany" :> o hmmmm jak by to nazwać, zawalaniu posta linkami (tak brzmi ładnie i dyplomatycznie) oprócz tego faktycznie nick jest taki se ale był robiony na szybko (jak pisałem koledze Vario na PW kiedyś miałem takiego maila i nick już pozostał)

z drugiej strony pisanie woocashpl żeby mnie zacytować jest dość kłopotliwe (pod warunkiem że się nie robi ctrl+c ctrl+v :>) nick niedługo zostanie zmieniony na bardziej "zrozumiały i krótszy", zabieram się już za to od dłuższego czasu ale... jak wiadomo... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś duch tu zawitał czy cuś :gwizdanie:

popatrz poczytaj a sam zobaczysz... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mussa Ty Szajbusie .. co się z Tobą działo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mussa Ty Szajbusie .. co się z Tobą działo :naughty:

do roboty mnie pogonili :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mussa Ty Szajbusie .. co się z Tobą działo :naughty:

do roboty mnie pogonili :decayed:

o kurcze to dranie :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...