SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

• Musashi

• variocustoms

Top użytkownicy w tym temacie

ok pomyśl troche i jak będziesz za 2-3 godz to już wszystko masz wiedzieć :gwizdanie: :naughty:

juz wszystko wiem i sie na to pisze :dance: :dance: :dance:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 14:30_________________________________________________a co do zaróżowienia to trzeba by tą kwestie przemyśleć :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 14:30_________________________________________________narka i do zobaczenia :naughty: :naughty: :naughty:

Haj Pany, upalał ktoś auto? ślisko jak cholera dzisiaj, mało co na podporządkowanej Seat by mi tyłek przestawił ale uciekłem.

Adam piłeś zieloną herbatę wczoraj? Wkońcu musimy się umówić z Nikosiem na wspólną pokojową filiżankę :)

Pozdro - miejcie mnie na uwadze jak będzieci mieli dobrą zieloną herbatkę :)

mieta jest na inne schorzenia :naughty:

a zielona herbatka nie jest na schorzenia :cool1:

Pozdro - miejcie mnie na uwadze jak będzieci mieli dobrą zieloną herbatkę :)

vario pewnie nie wiesz ale ja też sie do tego dzbanka z herbatką wprosiłem :decayed:

kogo moje oczy widza... :shocked: zagladaj tu czesciej, fajne rzeczy tu sie dzieja :wink4:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 17:08_________________________________________________ja jade do ZAKA za chwile... jak chcecie to wpadajcie :good:

część i witam! jak taki cham się nie przywitałem!Będę dzwonił w razie W może wpadne.

[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 17:11_________________________________________________A coś tam się dzisiaj dzieje?

Już tam dzisiaj byłem, jak w szkole byłem :>

a nie wiem co sie dzieje... jade z Kamilem na pifko :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 17:15_________________________________________________jak cos to podbijac :)[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 17:16_________________________________________________a Ty bys pozbieral troche wiadomosci i razem z mlodym zasilil szeregi rozowych z Poznania... :gwizdanie:

ja zmykam... do pozniej :hi:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 17:19_________________________________________________

A Kamil nawet po pracy jeżdzi do pracy? Takiego pracownika to ze swieca szukać

jezdzi do ZAKA nie do pracy :wink4: