Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

zarcie przyjechalo... :evil: do pozniej :gwizdanie:

zarcie przyjechalo... :evil: do pozniej :gwizdanie:

to jak moje .. ja już zjadłem i umieram .. niebawem partyjka w piłkarzyki nas czeka

.. dzisiaj była zapiekanka z brokułami, szynką i serkiem pleśniowym i na deser pieczywo czosnkowe i może jakiś Burnopodobny napój ;)

hej, kiedy wjedzesz po olej i fitry? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

lece spac, dobranoc :hi:

:gwizdanie:

narka Adas :hi:[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 23:23_________________________________________________ja tez zmykam... obejrze film z pozycji lezacej :> do jutra panowie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą być franki albo też czesie i rysie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już Pepinek uciekł :gwizdanie:

ja ... nigdy .. chcesz się zmierzyć kto dłużej posiedzi ? :kox:

PS.

Musashi - jutro zadzwonię po 15tej sie umówimy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie ja zaraz spadam ....już północ się zbliża :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie ja zaraz spadam .... :gwizdanie:

nie potłucz się :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie ja zaraz spadam .... :gwizdanie:

nie potłucz się :cool1:

bez obaw ... wysokość nie za duża :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie ja zaraz spadam ....już północ się zbliża :gwizdanie:

północ powiadasz ... ja mam w tym tygodniu mały offset czasowy i u mnie północ to była jakieś 10h temu ...

teraz to ranek mamy .. w Kangurlandii to zaczynają rabotąć włąśnie :)[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 00:17_________________________________________________

nie nie ja zaraz spadam .... :gwizdanie:

nie potłucz się :cool1:

bez obaw ... wysokość nie za duża :naughty:

ale człowiek w łyżce wody utopić się może ... Panie potłuczony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu masz nocki??

mój znajomy utopił się na Dominikanie w wodzie po kolana ... [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 00:21_________________________________________________dobra koniec filmu ...dobranoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :hi::decayed:

qufa godzine mi zajeło czytanie książki - z tysiąć pincet stron naprodukowałyście ...........od dzisiaj rana :gwizdanie:

-musze zacząc zabierać lapka do pracy :naughty:[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 00:30_________________________________________________

a do mnie dziś przyjechała znajoma na moto i mi taki apetyt zrobiła, że aż musiałem dzisiaj iść do garażu i właśnie ładuje aku od moto i jutro będę upalać :naughty: :naughty: :naughty:

młody czym latasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do mnie dziś przyjechała znajoma na moto i mi taki apetyt zrobiła, że aż musiałem dzisiaj iść do garażu i właśnie ładuje aku od moto i jutro będę upalać :naughty: :naughty: :naughty:

młody czym latasz ?

no ja mam prawko a motorkiem nie jedździłem od kiedy go zdałem :D .. moze kiedyś ktoś mi da się przejechać motorkiem :gwizdanie:

znowu masz nocki??

no .. trzeba na pralkę dorobić na malarza ;) ... ale już chyba niedługo będzie koniec z nockami ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do mnie dziś przyjechała znajoma na moto i mi taki apetyt zrobiła, że aż musiałem dzisiaj iść do garażu i właśnie ładuje aku od moto i jutro będę upalać :naughty: :naughty: :naughty:

młody czym latasz ?

no ja mam prawko a motorkiem nie jedździłem od kiedy go zdałem :D .. moze kiedyś ktoś mi da się przejechać motorkiem :gwizdanie:

znowu masz nocki??

no .. trzeba na pralkę dorobić na malarza ;) ... ale już chyba niedługo będzie koniec z nockami ... :(

PEPIN jak bede w poz. jak tylko się zrobi ciepło to masz to jak w banku........ szwajcarskim :good:[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 01:10_________________________________________________ja obecnie HONDA HORNET 900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PEPIN jak bede w poz. jak tylko się zrobi ciepło to masz to jak w banku........ szwajcarskim :good:[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 01:10_________________________________________________ja obecnie HONDA HORNET 900

hmmm, kusząca propozycja .. ale pewnie na jakieś lotnisko pojedziemy żebym innym krzywdy nie zrobił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...