Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

ważne żeby razem się trzymać czy to będzie 120 czy nawet 160 km/h ....[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 23:34_________________________________________________

Adas przyjedz w czwartek do poznania i ci sie dotnie, przespisz sie u mnie i pojedziesz razem z nami

:mysli::naughty:

i to jest myśl :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

no ale chyba nie powiesz mi że 160 to jest dużo jak na autostradę?

pamietaj o tirach, i innych roznych pojazdach wyprzedzajacych inne pojazdy z predkoscia 100 km/h :kwasny:

to zawsze blokuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając życie tak liczną grupą i tak nie będzie dużego tempa .....

pewnie nie, ale wiadomo, że po autostradzie jak pojedziemy w nocy i droga będzie pusta to nie pojedziemy 110 tylko pod 160[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 23:35_________________________________________________spadam bo jedziemy małgosie na autobus zawieźć :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając życie tak liczną grupą i tak nie będzie dużego tempa .....

pewnie nie, ale wiadomo, że po autostradzie jak pojedziemy w nocy i droga będzie pusta to nie pojedziemy 110 tylko pod 160

wiadoma sprawa ...że w nocy śmigniemy szybciej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale chyba nie powiesz mi że 160 to jest dużo jak na autostradę?

pamietaj o tirach, i innych roznych pojazdach wyprzedzajacych inne pojazdy z predkoscia 100 km/h :kwasny:

to zawsze blokuje

ja mówie jak pojedziemy w nocy i będzie pusta droga, nie mówie o jakimś wariactwie jak będą korki[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 23:37_________________________________________________dobra uciekam może później zajrzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polece pierwszy z CB - jak ktoś zostanie bo TIR zblokuje to ktoś krzyknie na radiu i się odpowiednio zwolni, ten z tyłu ciut podgoni i płynność zachowamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale chyba nie powiesz mi że 160 to jest dużo jak na autostradę?

pamietaj o tirach, i innych roznych pojazdach wyprzedzajacych inne pojazdy z predkoscia 100 km/h :kwasny:

to zawsze blokuje

ja mówie jak pojedziemy w nocy i będzie pusta droga, nie mówie o jakimś wariactwie jak będą korki

tak i tak sie rozjedziemy na dluga odleglosc... w grupie 11 aut a pozniej 17 nie ma szans jechac w jednym ciagu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając życie tak liczną grupą i tak nie będzie dużego tempa .....

pewnie nie, ale wiadomo, że po autostradzie jak pojedziemy w nocy i droga będzie pusta to nie pojedziemy 110 tylko pod 160

wiadoma sprawa ...że w nocy śmigniemy szybciej :naughty:

w samolotach co niektórzy mają takie klapki na oczy .. a że my nisko lecąc będzimy to może czas zaopatrzyć pasażerów w taki ekwipunek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajnie nicponie :evil: ważne żeby się nie pogubić i tyle ...jedziemy ekipą i jak będzie wiadomo że ktoś się gubi automatycznie zwalniamy .... bo ciężko jest wyprzedzić 12 autom nawet jedem pojazd śmigający 100km/h....koniec kropka ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajnie nicponie :evil: ważne żeby się nie pogubić i tyle ...jedziemy ekipą i jak będzie wiadomo że ktoś się gubi automatycznie zwalniamy .... bo ciężko jest wyprzedzić 12 autom nawet jedem pojazd śmigający 100km/h....koniec kropka ....

:good: dlatego auta z CB powinny byc na poczatku w srodku i na koncu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ktoś z CB musi jechać na końcu kolumny, żeby się ogon nie gubił jak w trasie do Wolsztyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polece pierwszy z CB - jak ktoś zostanie bo TIR zblokuje to ktoś krzyknie na radiu i się odpowiednio zwolni, ten z tyłu ciut podgoni i płynność zachowamy

to ja moge jechac drugi albo trzeci :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB mam ja, madas, kuredu, vario, yelo, mlody, i... hmm kto jeszcze? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB mam ja, madas, kuredu, vario, yelo, mlody, i... hmm kto jeszcze? :mysli:

Paweł Poznan, wentyl zalatwi sobie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś jeździł w grupie większej niż 2-3 auta ... ja już na zloty jeżdżę od kilkunastu i w kolumnie każdy chce nadrobić żeby wyprzedzić/dogonić i to jest niebezpieczne

dlatego tez na początku proponowałem drogę przez Łódź czyli mamy 2 pasy prawie do sameogo końca

co nie znaczy że to super bezpieczne

zatem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się cisnął gdzieś z przodu, bo z tytułu mocy i opon mam ograniczony Vmax i możliwość gonienia.

Ale i tak lubię ADP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB mam ja, madas, kuredu, vario, yelo, mlody, i... hmm kto jeszcze? :mysli:

Paweł Poznan, wentyl zalatwi sobie....

umiescilem w podwieszeniu...

http://www.a4-klub.pl/smf/wielkopolskie/trasa_zlotu_do_bukowiny_tatrzanskiej-t68451.0.html;msg749714#msg749714

ktos jeszcze ma? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...