Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

jestem i mam browara :drinks: . troszke mnie nie bylo :naughty: .ale wasze zdrowko

gdzie Ty po tego browca byłeś .. ja juz drugiego drinka będę nalewał ... a zacząłem później

A ja zapodaję do lodówki po 2 butelkę i też :drinks: :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

znajomi mnie spotkali i musialem z nimi pogadac :drunk:[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 21:24_________________________________________________no to wasze zdrowko :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomi mnie spotkali i musialem z nimi pogadac :drunk:[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 21:24_________________________________________________no to wasze zdrowko :drinks:

"cyk"[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 21:27_________________________________________________blind a jezdzisz na spoty ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepin tez bym chetnie dobrego drina wypil ale cholerka jutro jade do pracy.......... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepin tez bym chetnie dobrego drina wypil ale cholerka jutro jade do pracy.......... ;(

na ktora ? :naughty:[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 21:29_________________________________________________

we wrześni nie pada

smaka mi narobiłyśta - ide po bronka

fantastic bez piwka nie ma zycia :naughty:[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 21:30_________________________________________________niektorzy ratuja zycie, Ja je daje :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jestem w pl adam i sie wyrabisam to wpadam z mila checia :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 10.30 musze byc w pracy ;(

to mozna niezle poimrezowac zeby wytrzezwiec do 10:30 :decayed:[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 21:36_________________________________________________Madasek, Twoj s-line to jest -30mm ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym i jutro wpadl na spota ale kurde 800 km nie dam rady w godzine bo do 15 musze byc w pacy :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym i jutro wpadl na spota ale kurde 800 km nie dam rady w godzine bo do 15 musze byc w pacy :embarrassed:

zaladuj A4 na samolot :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 10.30 musze byc w pracy ;(

to mozna niezle poimrezowac zeby wytrzezwiec do 10:30 :decayed:[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 21:36_________________________________________________Madasek, Twoj s-line to jest -30mm ? :cool1:

nie wiem chyba tak :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys zaryzykowalem i drogo mnie to kosztowalo wiec nie dziekuje cztery piwka wystarcza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepin tez bym chetnie dobrego drina wypil ale cholerka jutro jade do pracy.......... ;(

żółądkowa, wyborowa, finka, JW Black Label, Chivas, coś przywleczone przez kumpla z Chorwacji , jakiś somogon ... co dusza chce .. jest i Absyncik mocniutki .. jabyś wybrzydzał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem wybredny ale w innym terminie :wink4:[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 21:41_________________________________________________samolotem tez bym nie dal rady samolot koln leci chyba poltorej godziny wiec jak koncze prace o 15.00 to i tak bym nie dal rady ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu, jedziesz na wschód . ja pewnei w wielki piątek po południu azymut ŁÓdź - Spała-Radom ?

przydałby się jakis wodzirej :D

a jade jade w Wielki Piątek też w tamte strony, także możemy razem śmignąć :naughty:

jedzie ktoś jeszcze co by większa kolumna była

jeździsz przez Brzeziny czy Zgierz i Łódź ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...