Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mówiłem że Poznań i ludzie z Poznania są zajebiści ale dzisiejszy dzień przeszedł moje oczekiwania ,to było mega wykonanie minispot w Babimoście ,gorące podziękowania dla wszystkich,trudno to opisac słowami powiem wprost wszyscy jesteście cool jeszcze raz wielkie dzięki za dzisiejszy dzień ,no i Madas przykro mi z powodu niepowodzeń w drodze powrotnej gratki pany dla was i waszych żon to było ekstra thebest :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 21:08_________________________________________________

Gryl za tydzień :wink4: niektórzy się pewnie obijają, niektórzy się męczą... :cool1:

a niektórzy robili debet na koncie :naughty: :naughty: :naughty:

no no no Agata czyżbyś zaszalała dzisiaj :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :hi:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 21:12_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_kwiecien_najladniejsze_zdjecie_a4_na_forum_glosujemy-t67125.0.html kto wspomoże Wentyla głosikiem :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

no no no Agata czyżbyś zaszalała dzisiaj :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :hi:

lepiej nie pytaj :kox:

[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 21:15_________________________________________________

załatwione :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no Agata czyżbyś zaszalała dzisiaj :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :hi:

lepiej nie pytaj :kox:

[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 21:15_________________________________________________

załatwione :decayed:

dzięki jestem wdzięczny a debet cóż Karol spłaci :tongue4: :tongue4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 21:18_________________________________________________Cześć Agatka tu Kama Pozdrowienia z Babimostu :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mówiłem że Poznań i ludzie z Poznania są zajebiści ale dzisiejszy dzień przeszedł moje oczekiwania ,to było mega wykonanie minispot w Babimoście ,gorące podziękowania dla wszystkich,trudno to opisac słowami powiem wprost wszyscy jesteście cool jeszcze raz wielkie dzięki za dzisiejszy dzień ,no i Madas przykro mi z powodu niepowodzeń w drodze powrotnej gratki pany dla was i waszych żon to było ekstra thebest :notworthy: ..........

widzę, że fajnie było :naughty: szkoda, że nie dałem rady przyjechać ;( a co się stało Adamowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się wrócić do domku :naughty:

spoko, nie ma za co :cool1:

właśnie wielkie dzięki Bartek :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...