Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Szymandero, nie ma już głosowań na klubowiczów?

Fan gratki

siemka Vario :)

juz dawno nie ma... Piechol byl pierwszy nieglosowany chyba :mysli:

ja spadam na filmik

jeszcze raz do juterka wszystkim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:\

dzięków chopaki - nie ma już głosowań, teraz trzeba mieć plecy u Prezesa :decayed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, sprawdzałem ceny nowych BMW 3 i tak sobie myślę, dlaczego za ten RWD shit tyle sobie liczą, w Audi za tą samą cenę to jest prawie max spas a w BMW bieda a Audi nie jest gorsze a nawet dużo ładniejsze od BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, sprawdzałem ceny nowych BMW 3 i tak sobie myślę, dlaczego za ten RWD shit tyle sobie liczą, w Audi za tą samą cenę to jest prawie max spas a w BMW bieda a Audi nie jest gorsze a nawet dużo ładniejsze od BMW.

ja jak szukałem to było zupełnie odwrotnie E46 z racji że pojawiło się wcześniej można było kupić o 3-4k mniej niż porównywalnie B6 z tego rocznika

Nie wiem jak jest teraz - ale że co ty panie chcesz beemfu kupić :mysli:

wygląda na to że są droższe ale więcej tracą na wartości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jednym polu Audi wypada słabo w porównaniu z BMW - nie ma w A4 mocnego diesla za ~40k. w BMW mamy 330d 204KM, który po programie robi niezły szał a w A4? 1.9TDI mocno pomodzone i tak nie dogoni 330d, 2.5TDI to kupa a 3.0 za drogie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW never ever !!!!!!!!!! Prędzej Alfę kupię niż BMW.

alfy sie je***ią podobno jak koty w marcu

też kiedyś chciałem 156TS ale po przeczytaniu opini zrezygnowałem.

chociaz 159 zawsze mi się podobała, kumpel miał nówkę z salonu i po pół roku zamienił na A6[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 23:54_________________________________________________

na jednym polu Audi wypada słabo w porównaniu z BMW - nie ma w A4 mocnego diesla za ~40k. w BMW mamy 330d 204KM, który po programie robi niezły szał a w A4? 1.9TDI mocno pomodzone i tak nie dogoni 330d, 2.5TDI to kupa a 3.0 za drogie :/

za to BMW ma podobno kiepski napęd AWD

3.0D zdobył kilka nagród za ekonomike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to BMW ma podobno kiepski napęd AWD

słyszałem inne opinie - że, jak quattro, nie psuje się, ale jest za***iście drogi w serwisowaniu. amory, wahacze i przeguby tylko w ASO bo zamienniki praktycznie nie występują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobly z rana :hi:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 06:20_________________________________________________wstalem o 4.30,micha mnie n..... jak bym pil ale nie pilem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobly z rana :hi:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 06:20_________________________________________________wstalem o 4.30,micha mnie n..... jak bym pil ale nie pilem :mysli:

cześć :hi:

Piotrasku no mega gratulacje .... co się tutaj dzieję :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...