Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

witka,

dziś założyłem zimówki 16 węższe niż 18 opona lux sie trzyma nie to co te 18 , esp prawie wcale nie ingeruje i ma taki wyjeb że ku***a mać.dobrze że biegi są długie to nie trza co chwila wajchą machać ale teraz mógłbym się z Q w pile na lotnisku z miejsca próbować, start jest wiele lepszy a elestyczność od 50-60 miazga. tak kolosalna różnica w stosunku do 18 że aż jestem w szoku. ale mysle tez ze jakość opon swoje robi bo koła tak nie buksują.

trochę dziwne, a jaka różnica w szerokości? :mysli: niby szersze się lepiej trzymają :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Wojtek ale ja wiem gdzie leży przyczyna i wcale nie w szerokości choć w tym też ale nie tak w znaczącym stopniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek ale ja wiem gdzie leży przyczyna i wcale nie w szerokości choć w tym też ale nie tak w znaczącym stopniu

no to podziel się widzą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piechol przeczytaj to co ja napisałem to będziesz wiedział, wy młokosy się nie znacie :)

tylko to wiem, ale zawsze myślałem że szerokość opony ważniejsza... chyba, że w niskich temperaturach letnia opona już się tak dobrze nie trzyma drogi... ja u siebie nie mam mocy żeby takie cuda sprawdzać :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeroka opona na lato na suchym jest OK, zimą nie i na mokrym szeroka opona jest bardziej podatna na aquaplaning, różnicę czuć już jak przechodzisz z 205 na 225 albo 235, dużą rolę odgrywa też waga auta, im niższa tym szersza opona na wodzie gorzej się zachowuje. Jak chce się szybko śmigać w zakrętach i dobrze hamować na suchym to szeroka opona jest ok, w innych warunkach węższa opona daje lepsze efekty. Im wyższy profil tym precyzja prowadzenia spada wprost proporcjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesiadłem się z 225 na 205 :wink4: dzięki za wykład :good:[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 23:02_________________________________________________

:hi:

yo :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeroka opona na lato na suchym jest OK, zimą nie i na mokrym szeroka opona jest bardziej podatna na aquaplaning, różnicę czuć już jak przechodzisz z 205 na 225 albo 235, dużą rolę odgrywa też waga auta, im niższa tym szersza opona na wodzie gorzej się zachowuje. Jak chce się szybko śmigać w zakrętach i dobrze hamować na suchym to szeroka opona jest ok, w innych warunkach węższa opona daje lepsze efekty. Im wyższy profil tym precyzja prowadzenia spada wprost proporcjonalnie.

im wyższy profil to prędkość pokonywania torowisk rośnie ;)[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 23:36_________________________________________________moje ksenony dzisiaj dostały sprawny czujnik w końcu .. montaż na parkingu pestki ... :)

całkiem ciepło i w miarę jasno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje ksenony dzisiaj dostały sprawny czujnik w końcu .. montaż na parkingu pestki ... :)

całkiem ciepło i w miarę jasno :)

no w koncu... :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMA :)

:hi:[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 00:59_________________________________________________też mam dzisiaj nockę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :>

i co tam z rana porabiata lenie :cool1:

ja wcinam paczka z ajerkoniakiem i pije kawke :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja muszę sobie Nootropil załatwić - dobre jest, kiedyś brałem, dotlenia mózg i daje pozytywnego kopa, jedyny ból, że na receptę

bylbym ostrozny, to jednak jest lek i ma dzialania uboczne, co prawda tylko u ok 2% pacjentow, ale jednak :cool1: [br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 09:31_________________________________________________

z ajerkoniakiem

i pozniej bedziesz prowadzic? :cool1::wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :>

i co tam z rana porabiata lenie :cool1:

ja wcinam paczka z ajerkoniakiem i pije kawke :decayed:

no i duupoa od rana nawalony :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...