Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Adam zapodaj nazwisko i imie moze mamy wspolnego znajomego :mysli:[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 21:35_________________________________________________

ja na święta też będę w śremie a dokłądnie w Zbrudzewie

tam tez znam troszke ludzi :naughty:

Grabowski Grabowska

Anna i Rafal moze?

chyba tak :mysli: mój kolega się ochajtał z Anią i ma brata który próbował coś nawet na gitarze czy na czymś tam pogrywać .... ten kolega wziął nazwisko po Ani a na imię ma Paweł i jest dyrektorem sklepów Arturo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam zapodaj nazwisko i imie moze mamy wspolnego znajomego :mysli:[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 21:35_________________________________________________

ja na święta też będę w śremie a dokłądnie w Zbrudzewie

tam tez znam troszke ludzi :naughty:

dobrze znam wlasciciela tego lokalu :naughty:

często z justyną jeździmy na obiad do tropicany, a w zbrudzewie kogo znasz?[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 21:37_________________________________________________swego czasu balowałem często z braćmi kłakami, ale teraz już nie ma kontaktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś bywałem na rynku "pod balkonem" ale chyba kucharz się tam zmienił i wolę jeździć do tropy

wlasciciela tego lokalu tez znam :kox:[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 21:45_________________________________________________Bartek mial tez ekwador w manieczkach i w mielnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś bywałem na rynku "pod balkonem" ale chyba kucharz się tam zmienił i wolę jeździć do tropy

wlasciciela tego lokalu tez znam :kox:

kiedyś był też fajny skorpion ale teraz tam jest sklep meblowy, (chyba że już jest coś innego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam mowimy o innych osobach bo pana r. grabowskiego znam dobrze ,handluje autami i musialem mu kiedys r.. obic bo odbil mi anie :tongue4: a ona z domu nazywala sie fogt[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 21:47_________________________________________________

kiedyś bywałem na rynku "pod balkonem" ale chyba kucharz się tam zmienił i wolę jeździć do tropy

wlasciciela tego lokalu tez znam :kox:

z tym lokalem to byly dziwne historie i wlasciciele sie zmieniali

kiedyś był też fajny skorpion ale teraz tam jest sklep meblowy, (chyba że już jest coś innego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam mowimy o innych osobach bo pana r. grabowskiego znam dobrze ,handluje autami i musialem mu kiedys r.. obic bo odbil mi anie :tongue4: a ona z domu nazywala sie fogt

a może tak mu obiłeś że zapomniał jak sie nazywał :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam mowimy o innych osobach bo pana r. grabowskiego znam dobrze ,handluje autami i musialem mu kiedys r.. obic bo odbil mi anie :tongue4: a ona z domu nazywala sie fogt[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 21:47_________________________________________________

kiedyś bywałem na rynku "pod balkonem" ale chyba kucharz się tam zmienił i wolę jeździć do tropy

wlasciciela tego lokalu tez znam :kox:

z tym lokalem to byly dziwne historie i wlasciciele sie zmieniali

kiedyś był też fajny skorpion ale teraz tam jest sklep meblowy, (chyba że już jest coś innego)

w skorpionie zawsze z kłakami siedzieliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie pijcie do mnie, chciałem wpaść ale miałem 1600 km w pupie,, mega zdygany itp. itp. a tak BTW na forum cały czas się udzielam, nie siedzę na www.lexusownersclub.com tylko na A4-klub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nazwisko tez mi cos mowi ale srem jest maly znasz duzo ludzi mowisz czesc ale jak sie ktos nazywa :mysli: to nie bardzo pamietasz[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 21:54_________________________________________________

teraz chyba nazywa sie imperium a wlascicielem jest moj byly sasiad :decayed:

skorpion to nie imperium

skorpion byl kolo dworca o ile dobrze pamietem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nazwisko tez mi cos mowi ale srem jest maly znasz duzo ludzi mowisz czesc ale jak sie ktos nazywa :mysli: to nie bardzo pamietasz[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 21:54_________________________________________________

teraz chyba nazywa sie imperium a wlascicielem jest moj byly sasiad :decayed:

skorpion to nie imperium

skorpion byl kolo dworca o ile dobrze pamietem

tak a imperium jest koło relaxu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Maciej :notworthy: lepiej sie orientujesz niz ja. zgadza sie[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 21:58_________________________________________________ale jak ostatnio bylem tam gdzie byl scorpion to mial to moj byly sasiad a gore ta disco mial tez bartek rakoski[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 22:00_________________________________________________a imperium jest piotra sledzia tego co ma tropicane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swego czasu bawiłem sie co tydzień w śremie, z wyjątkiem wakacji bo wtedy nowy dębiec "niedźwieź"[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 22:02_________________________________________________i od czasu do czasu do młynu w racocie się zaglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wpadam do tych knajp sporadycznie bo nie za czesto bywam w pl :embarrassed: , duzo ludzi sie wyprowadzilo wiecej sie wprowadzilo no i tak to wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wpadam do tych knajp sporadycznie bo nie za czesto bywam w pl :embarrassed: , duzo ludzi sie wyprowadzilo wiecej sie wprowadzilo no i tak to wyglada

A na jakiej ulicy Ty mieszkasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...