Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka wszystkim :hi:

wlasnie wrocilem do domu...

a ze dopiero teraz to zycze wszystkim wesolego po swietach :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spoko :wink4: lepiej późno niż wcale :naughty:

Opublikowano

co tam panie :)

ja wrocilem z Sierakowa i odpoczywam przy piwku :decayed:

Opublikowano
:hi: ja też odpoczywam po męczących świętach :wink4:
Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

w koncu bez zarcia :decayed:

Opublikowano

a ja jestem głodny :mysli:

Opublikowano

a ja na zarcie patrzec nie moge...

Opublikowano

a ja teraz jestem głodny bo jak byłem u matuli to miałem już dosyć :)

Opublikowano

dostales wyprawke do domu? :cool1: to wcinaj :decayed:

Opublikowano

ja nigdy nic nie biorę z chaty od mamy .... wciska mi ale ja nigdy nie brałem ....

Opublikowano

trzeba bylo :) mialbyc teraz co wszamac :wink4:

Opublikowano

:hi::siema:

:hi::polew: Witam wszystkich tak właśnie sobie wstalem i pomyslałem, ze trzeba zaglądnąć do neta :polew: :polew: :polew: Ale mnie dzisaj jeb.... A przypomnialo mi się słuchajcie mam pytanko ile osób z poznania rusza na ten ogólnopolski spocik w bukowiny, kurcze bo ja nie zagladałem troche do neta a tak sobie myslałem zeby pojechac a tu miejc nie ma wolnych :( :gwizdanie: :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

1.

Pozwolę sobie kolegę poprawić, spoty, to spotkania jednodniowe, trwające przeważnie parę godzin, natomiast to co będzie w Bukowinie to Zlot Ogólnopolski, czyli kilkudniowy zjazd miłośników A4.

2.

Co do pytania to naliczyłam 9 osób z forum + osoby towarzyszące. Jeśli chodzi o brak miejsc to możesz się zapisać na listę rezerwową, jak się parę osób rozmyśli to i Ty pojedziesz :cool1:

Ps. Sorry że się czepiam szczegółów ale ten typ tak ma :wink4: :gwizdanie:

Ach wiedziałem kurcze pieczone tak to jest jak się piszę wciąż na szybcika. Czlowiek nie zwraca uwagi na błędy ortograficzne, czy takie tam inne. Nie pamiętam zresztą z podstawówki jak to się tam nazywa :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:Tak sobie myślę z chęcią bym pojechał tylko potrzebuje jakiegoś partnerki, bo tak samemu jechać ;p :kox::wallbash::mysli::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

było sie na imprezie wiejskiej że normalnie godać jeszczy nie przestołym :decayed: :decayed: :decayed:

ide wszamać jakiegoś placku i aaasiu [br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 02:07_________________________________________________ :shocked:

ale tu cichooo

[br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 03:13_________________________________________________w sumie to 3 nad ranem to nima sie co dziwić :polew:

Opublikowano

my nie śpimy, ale to teraz jest późno dopiero :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: doberek z ranca[br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 09:29_________________________________________________wstawac spiochy :decayed:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 09:34_________________________________________________co jest z wami :disgust: nie spac!!! pisac :kox:
Opublikowano

piszemy :decayed:

Opublikowano

siemka :)

jeszcze troche i na obiadek do mamusi :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dobrze masz, my dziś mamy pełną chatę gości więc trwają przygotowania :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.