Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

w Poznaniu będę 28.01 na chwilę to wtedy się gdzieś umówimy , bo później jedziemy firmowym do wawki na imprę

ok nie ma problemu żadnego ... dawaj na łącza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

"zaginął piękny świat miłości i pokoju dookoła tylko są skurrrwiele" - Zakon żebrzących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zaginął piękny świat miłości i pokoju dookoła tylko są skurrrwiele" - Zakon żebrzących

jakze pesymistyczna ocena otaczajacego swiata :mysli:

przyjdzie wiosna bedzie lepiej :naughty:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 17:34_________________________________________________

dzien dobry :hi:

hejka kooope lat , co tam w świecie sexu biznesu :naughty:

wszystko pieknie gdyby nie zima wokol, ktora ma trwac do konca lutego :confused4:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 17:40_________________________________________________

elo ziomy - muszę się Wam pochwalić , kupiłem mieszkanko w tbg 60m2 , 2pokoje + salon z aneksem kuchennym jestem happi :dance: :dance:

gratulacje, jednak szkoda, ze nie w wlkp :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i zapraszam do zakupu Kalendarzy klubowych 2010r .Wszystkie informacje znajdziecie w tym wątku ====> http://www.a4-klub.pl/smf/kalendarze_scienne_2010_najladniejsze_zdjecia_a4_zapisy-t111315.0.html .Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc spioszki :hi:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 07:20_________________________________________________wczoraj wieczorem jechalem na wioche pod tytulem Mórka i uwierzcie mi ze drogi na tych wiochach sa lepiej odsniezone niz w miastach.[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 07:22_________________________________________________jakis idiota przejechal odsniezarka kolo mojej chaty i zostawil margines pol metra wiec jak ja qwa mialem wyjechac z pod tego domu :kwasny:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 07:26_________________________________________________przejechal niby glówna droga i wszystkie boczne z..... na pól metra. qwa z....... to malo, zero wyobrazni u tych ludzi.[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 07:28_________________________________________________czesc Tomku. rozumiem ze narazie zalatwiasz jeszze sprawy papierkowe odnosnie mieszkanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Michu. wolne dzisiaj?[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 09:37_________________________________________________ja w piatek smigam do Mielna :disgust:, wcale mi sie nie chce. ale obiecalem tesciowej :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Michu. wolne dzisiaj?

niestety... tylko dłużej pospałem i do pracy po 10 przyjechałem :decayed:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 10:38_________________________________________________ :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tak móżdżysz :naughty:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 14:34_________________________________________________czego do Battalionu nie chcesz należeć :cool1: , przecież masz fajne autko :cool1::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam się robi w tym batalionie? :cool1:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 14:37_________________________________________________

co tak móżdżysz :naughty:

sprawdzałem IP :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dostane w podpis "B5 Battalion member #..."? :naughty:

nie wprowadzamy numerków , możesz se siepnąć avatara lub podpis B5; Tighter than your girlfriend :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: nie doliczyłbyś się jak Poziu :polew:

to weź mnie tam zapisz :decayed: a jak będziesz w Poz to kupie naklejkę za te czy piendziesiont :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...