Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

a ja o 14 smigam do poznania pewnie obwodnica kornika tez bedzie zasypana, co nie jest nowoscia i raczej nie powinno mnie to dziwic :kwasny:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 10:35_________________________________________________czesc Bartas :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

siemka :hi: podwyrko odśnieżone... :heat:

ja tez walczylem,jak zrobilem to zaczelo na nowo padac :angry:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 11:07_________________________________________________a przez chwile nie moglem sie wbic na nasza stronke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz moze czy w M1 jest stanowisko gdzie mozna dorobic klucze?

[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 11:17_________________________________________________Wojtas gdzies to znalazl ? :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 11:18_________________________________________________czesc Tomek, jak tam posowaja sie sprawy mieszkaniowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie spedze tam cale popolodnie bo moja chce na zakupy tam jechac :disgust: .ja zadokuje pewnie w jakiejs knajpce bo zakupow z nia nie znosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz moze czy w M1 jest stanowisko gdzie mozna dorobic klucze?

[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 11:17_________________________________________________Wojtas gdzies to znalazl ? :polew: :polew: :polew:

kurde nie kojarze dokładnie, jakiś szewc tam jest, to może i ktoś klucze też dorabia :wink4: a co do zdjęcia to www.demotywatory.pl :cool1:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 11:19_________________________________________________Piotras http://www.poznan.m1-centrum.pl/uslugi/lista-uslug.html dorobisz se klucza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Tomek, jak tam posuwają sie sprawy mieszkaniowe?

no elegancko , dzisiaj idę wybrać finalny projekt mebli pod zabudowę , aż boję się cenyyyyy , Iza zajmuje się aranżacją i co rusz podsyła jakieś nowe pomysły he , a kasy idzie na wszystko , że ja piertolę , no ale robimy to dla siebie więc tu się nie oszczędza :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie znalazlem pracownice nowa, nie musze juz wstawac przed 5 :naughty:

co tam Pany, bedziecie wszyscy 21 lutego na spocie ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloo !!!

Ma ktos plyte z mapa PL w DXie ?

ja mam, tylko nie pamietam czy z polskim lektorem :cool1:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 11:39_________________________________________________

co tam Pany, bedziecie wszyscy 21 lutego na spocie ? :cool1:

zapowiada się niezła ekipa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Tomek, jak tam posuwają sie sprawy mieszkaniowe?

no elegancko , dzisiaj idę wybrać finalny projekt mebli pod zabudowę , aż boję się cenyyyyy , Iza zajmuje się aranżacją i co rusz podsyła jakieś nowe pomysły he , a kasy idzie na wszystko , że ja piertolę , no ale robimy to dla siebie więc tu się nie oszczędza :decayed:

tu masz racje zrobic raz i bedzie na pare latek nie ma co oszczedzac w takiej sytuacji[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 11:45_________________________________________________

wreszcie znalazlem pracownice nowa, nie musze juz wstawac przed 5 :naughty:

co tam Pany, bedziecie wszyscy 21 lutego na spocie ? :cool1:

ja bede na 100 procent[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 11:46_________________________________________________jade po chlebek ,bede za jakas chwilke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloo !!!

Ma ktos plyte z mapa PL w DXie ?

ja mam, tylko nie pamietam czy z polskim lektorem :cool1:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 11:39_________________________________________________

co tam Pany, bedziecie wszyscy 21 lutego na spocie ? :cool1:

zapowiada się niezła ekipa :naughty:

Nie musi byc z lektorem. Bedziesz ja mial na spocie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...