Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:siema: właśnie wróciłem z M1, jakie tam dziury są zaraz po wyjeździe z parkingu to masakra :wallbash: koło można upier... :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nike21 to mi zes teraz wyjasnij jak sie ma do tego wszystkiego komfort :good: dziekowac :notworthy:

a już tłumacze :) przez pierwsze kilkaset km nowym autem rajcujesz się jak super się nim jedzie :) a później... i tu można wiersz napisać :)

uwierz mi że ja nadal uważam swoje auto za komfortowe a dla Ciebie pewnie po pierwszej przejażdżce była by to taczka :) jednak w trasie płynie po jezdni niczym po sznurku i reaguje na ruchy kierownicą tak jak ja chce... nie buja nadwoziem - dla mnie to jest komfort a nie przechyły niczym kuter rybacki... jakbym chciał jeździć "tapczanem" to bym kupił mecha bo podobno to są najbardziej komfortowe auta :wink4:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 19:56_________________________________________________

:siema: właśnie wróciłem z M1, jakie tam dziury są zaraz po wyjeździe z parkingu to masakra :wallbash: koło można upier... :disgust:

jak w całym Poznaniu :thumbdown: zanim to znowu pokleją na babola będzie maj :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę pozbierać opinię jak się lata na 18" lub 19" laczkach, bo się przymierzam do zakupu letniego.

w B8 masz sporo większe koło, więc na 18" komfortu jeszcze będziesz miał aż za :decayed: bierz 19" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę pozbierać opinię jak się lata na 18" lub 19" laczkach, bo się przymierzam do zakupu letniego.

w B8 masz sporo większe koło, więc na 18" komfortu jeszcze będziesz miał aż za :decayed: bierz 19" :kox:

seria tylko o cal większa niż w B5 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę pozbierać opinię jak się lata na 18" lub 19" laczkach, bo się przymierzam do zakupu letniego.

w B8 masz sporo większe koło, więc na 18" komfortu jeszcze będziesz miał aż za :decayed: bierz 19" :kox:

seria tylko o cal większa niż w B5 :cool1:

czyli optycznie B8 na 19" będzie wyglądać podobnie jak B pjuntka na 18" :cool1: ale komfortu na pewno sporo więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komfort moim zdaniem będzie na pewno lepszy po zmianie takich kół... wrażenia z jazdy będą lepsze...[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 20:11_________________________________________________wcześniej w Lanosie po przesiadce z 185/60 R14 na 195 i później 205/55 R15 jeździło mi się znacznie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jakbym miał siano to bym pakował do siebie 18"... ale trochę mi szkoda tego zestawu co mam, bo dwie nówki opony są praktycznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: w B7 miałem gwint Teina SS, alu 18'' i opony 225/40 i było git, jeździłem B8 na 19'' _makki_ego na zawaisie S-line i było całkiem miękko przynajmniej jak dla mnie, jak przewiozłem makkiego moim to powiedział, że jest bomba i trzymanie jest super

na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie tapczanu, każde następne auto będzie na gwincie, sru z komfortem, liczy się trakcja, teraz nawet w Lexie mam gwint i jutro sprawdzę jak się śmiga po torze, mam zamiar ustawić na "race" :)

jak słyszę słowo "komfort" to :sick3: to dla dziadków ze sztuczną szczęką :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: w B7 miałem gwint Teina SS, alu 18'' i opony 225/40 i było git, jeździłem B8 na 19'' _makki_ego na zawaisie S-line i było całkiem miękko przynajmniej jak dla mnie, jak przewiozłem makkiego moim to powiedział, że jest bomba i trzymanie jest super

na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie tapczanu, każde następne auto będzie na gwincie, sru z komfortem, liczy się trakcja, teraz nawet w Lexie mam gwint i jutro sprawdzę jak się śmiga po torze, mam zamiar ustawić na "race" :)

jak słyszę słowo "komfort" to :sick3: to dla dziadków ze sztuczną szczęką :polew:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 20:52_________________________________________________i co tam łotry ? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co tam łotry ? :tongue4:

luzik gargamelu :decayed:

:naughty:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 20:57_________________________________________________tez myslalem o 17 albo o 18 tylko nie wiem czy te 18 beda zdawaly egzamin u mnie :mysli:. no i zal mi tego kompleciku co mam bo to nowki sa felusie i oponki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupione w aso w adolfowie[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 21:03_________________________________________________

co to za wyzwiska :mysli::cool1:

czesc Adamie, to takie pieszczotliwe slownictwo :wink4::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie lubie mojego miasta, nawet nie mam z kim na piwo wyjsc :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, ale teraz wszyscy maja zimowe :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 21:08_________________________________________________u siebie z 18 jestem zadowolony, jakbym mial B8 to bralbym 19 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie lubie mojego miasta, nawet nie mam z kim na piwo wyjsc :thumbdown:

to przeprowadz sie do sremu bedziemy chodzic razem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...