Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: :hi:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witalski z rana :hi:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 08:38_________________________________________________wstawac spiochy

Opublikowano

ja nie śpioch :naughty:

Opublikowano

dzien dobry :hi:

rozpadalo sie, wiosna idzie czy co? :mysli:

Opublikowano

za 2 tyg zaczyna się siejeń :naughty:

Opublikowano

za 2 tyg zaczyna się siejeń :naughty:

fuj, a moze przegapi termin w tym roku :decayed:

Opublikowano

za 2 tyg zaczyna się siejeń :naughty:

fuj, a moze przegapi termin w tym roku :decayed:

M .. co za różnica Ty i tak rzadko auto myjesz, to Tobie nie robi różnicy :P

Opublikowano

:hi:

M .. co za różnica Ty i tak rzadko auto myjesz, to Tobie nie robi różnicy :P

jak szampun? :naughty:

Opublikowano

:hi:

M .. co za różnica Ty i tak rzadko auto myjesz, to Tobie nie robi różnicy :P

jak szampun? :naughty:

nie, Panie ja tu mięso mam i zarobiony jestem ;) .. myślałem, że może dzisiaj na stylach .. ale pogoda do bani ... i szybko ciemno się robi :)

$$$$ dotarły ?

Opublikowano

$$$$ dotarły ?

niestety PLNy :confused4:

Opublikowano

$$$$ dotarły ?

niestety PLNy :confused4:

maruda :P
Opublikowano

za 2 tyg zaczyna się siejeń :naughty:

fuj, a moze przegapi termin w tym roku :decayed:

M .. co za różnica Ty i tak rzadko auto myjesz, to Tobie nie robi różnicy :P

nie chodzi o mycie auta. tylko o temperature zewnetrzna i ilosc opadow. :tongue4:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 15:26_________________________________________________

$$$$ dotarły ?

niestety PLNy :confused4:

a co to za nielegalny obrot waluta :wink4::decayed:

Opublikowano

za 2 tyg zaczyna się siejeń :naughty:

fuj, a moze przegapi termin w tym roku :decayed:

wy tu o jesieni a ja jeszcze na wakacje nie zdążyłem wyjechać :kox:

Opublikowano

za 2 tyg zaczyna się siejeń :naughty:

fuj, a moze przegapi termin w tym roku :decayed:

wy tu o jesieni a ja jeszcze na wakacje nie zdążyłem wyjechać :kox:

w tym roku jeszcze można gdzieś wybyć, Ja chyba za miesiąc dopiero wylatuję :decayed:

Opublikowano

:hi: Pany

Z Gniezna na cmentarz Junikowo jutro ok. 7:30 - 8:00 rano... jak jechać jeśli chodzi o korki i remonty...

widzę że wjeżdżam 5tką z Gniezna wjeżdżam w Bałtycką, Lechicką, Witosa i Grunwaldzka (bodajże 305) - zgadza się?

Opublikowano

:hi: Pany

Z Gniezna na cmentarz Junikowo jutro ok. 7:30 - 8:00 rano... jak jechać jeśli chodzi o korki i remonty...

widzę że wjeżdżam 5tką z Gniezna wjeżdżam w Bałtycką, Lechicką, Witosa i Grunwaldzka (bodajże 305) - zgadza się?

to chyba jest najlepsze z dróg bo można jechać przez centrum ale teraz jest kompletnie rozkopany, tylko nie jedź do ronda przybyszewskiego tylko skręć w bukowską potem złotowska a dalej w owczą (przedłużenie cmentarnej), bo masz rozkopane rondo przybyszewskiego i zkrzyżowanie grunwaldzkiej z bułgarską też rozryte.

Opublikowano

Zasłyszane u Malika ;)

‎-Mąż: Kochanie,może wypróbujemy dziś wieczorem nową pozycję?

-Żona: Z przyjemnością...Ty stań przy zlewie,a ja usiądę w fotelu i będę pierdzieć.[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 16:41_________________________________________________

:hi: Pany

Z Gniezna na cmentarz Junikowo jutro ok. 7:30 - 8:00 rano... jak jechać jeśli chodzi o korki i remonty...

widzę że wjeżdżam 5tką z Gniezna wjeżdżam w Bałtycką, Lechicką, Witosa i Grunwaldzka (bodajże 305) - zgadza się?

nie wiem czy nie lepiej pojechać na Swarzędz, do A2 i wjechać od strony Kopaniny ...

aktualnie ciężko coś powiedzieć nt czasu przejazdu .. bo wszyscy uczą się nowych tras i szukają innych :)

ale jeśli zostajesz przy tym co piszesz to nie jechałbym Witosa do Bukowskiej , tylko skręcił w Św. Wawrzyńca (zaraz za wiaduktem) i przez Polską do Bukowskiej i dalej tak jak Młodzik pisze

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie zapaliła mi się żółta lampka od katalizatora. Czytałem trochę, że niektórzy usuwają katalizatory? co mówicie w tym temacie

Opublikowano

za 2 tyg zaczyna się siejeń :naughty:

fuj, a moze przegapi termin w tym roku :decayed:

wy tu o jesieni a ja jeszcze na wakacje nie zdążyłem wyjechać :kox:

hmmm, w sumie to dobry pomysl, bylby gdzies wyskoczyc :kox:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 20:26_________________________________________________

jak jechać jeśli chodzi o korki i remonty...

rozkopali spora czesc poznania. wszedzie korki :decayed: a o tej porze do roboty jeszcze ludziska ciagna :cool1:

dzisiaj, starajac sie ominac jeden korek pakowalem sie w wiekszy... :disgust:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 20:28_________________________________________________

Panowie zapaliła mi się żółta lampka od katalizatora. Czytałem trochę, że niektórzy usuwają katalizatory? co mówicie w tym temacie

podepnij VAG-a, myslisz o kontrolce check engine?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.