Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć z rana :hi: :hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

doberek z rana :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Karol i jak tam bieg?

Opublikowano

co jest witalscy :naughty:

Opublikowano

pogoda się poprawiła :polew:

Opublikowano

dobry z ranca :hi:

Opublikowano

cześć :hi:

Opublikowano

cześć :hi:

co tam Adamie?

Opublikowano

a jakoś leci chociaż mogłoby być lepiej :naughty:

Opublikowano

a jakoś leci chociaż mogłoby być lepiej :naughty:

wiadomo ze nigdy nie jest tak dobrze by nie moglo byc lepiej :naughty:

Opublikowano

dzien dobry :hi:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 09:45_________________________________________________

doberek :hi:[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2011, 10:25_________________________________________________

kodzen

muszę w takim razie do MM i Komputronika wskoczyć, oczywiście muszę mieć na fakturę na moją firmę

szczerze odradzam zakup hp :thumbdown:, chyba ze od modelu dv 9.... . w nizszych modelach mozna trafic na wade produkcyjna, ja mialem takiego pecha :thumbdown: , po trzech latach okazalo sie ze gdzies jest cos nie tak z lutami, objaw: jak by grafika padla . jest we wroclawiu jedna firma w pl ktora sie zajmuje naprawianiem takich uszkodzen. naprawili , dali gwarancje na 3 miechy a po 6 padlo na nowo. czytalem ze ta wada dosc czesto trafia sie w laptopach hp. jak ktos potrzebuje jakies czesci do hp dv 7... to piszcie mam tego zloma

to samo dotyczy lenovo, sadze ze to ta sama grafika. z tego co sie orientowalem, problem dotyczy sporej grupy laptopow z jednym z chipow nvidia rowniez aple..... :kwasny:

Opublikowano

:hi:

Karol i jak tam bieg?

dziękuję, ukończony, życiówka .. trochę zabrakło do ustalonego celu .. ale na 13tym km wyszło słońce i jakby ktoś pociągnął z bacika mi ;)

Wynik: 1:36:03

http://www.fotomaraton.pl/lib/ppl11/ppl11_01_kgl_04/std/ppl11_01_kgl_20110904_120155.jpg

http://www.fotomaraton.pl/pictures.php?Lang=PL&Event=PPL11&ToFind=1888&CompType=&RecNum=11

Za 2 tygodnie Gniezno ... mama nadzieję ze będzie chłodniej i coś poprawię ... jak zdrowi dopisze :D

Opublikowano

bravo Pepin za wytrwałość :good: :good:

Opublikowano

:hi:

Karol i jak tam bieg?

dziękuję, ukończony, życiówka .. trochę zabrakło do ustalonego celu .. ale na 13tym km wyszło słońce i jakby ktoś pociągnął z bacika mi ;)

Wynik: 1:36:03

http://www.fotomaraton.pl/lib/ppl11/ppl11_01_kgl_04/std/ppl11_01_kgl_20110904_120155.jpg

http://www.fotomaraton.pl/pictures.php?Lang=PL&Event=PPL11&ToFind=1888&CompType=&RecNum=11

Za 2 tygodnie Gniezno ... mama nadzieję ze będzie chłodniej i coś poprawię ... jak zdrowi dopisze :D

hoho, :notworthy: gatuluje. :good::drinks: a to jest jakis puchar ze teraz gniezno? :mysli:

Opublikowano

Gratulacje :good:

A co do Gniezna to odwiedzisz moje rodzinne strony ;)

Opublikowano

:hi:

Karol i jak tam bieg?

dziękuję, ukończony, życiówka .. trochę zabrakło do ustalonego celu .. ale na 13tym km wyszło słońce i jakby ktoś pociągnął z bacika mi ;)

Wynik: 1:36:03

http://www.fotomaraton.pl/lib/ppl11/ppl11_01_kgl_04/std/ppl11_01_kgl_20110904_120155.jpg

http://www.fotomaraton.pl/pictures.php?Lang=PL&Event=PPL11&ToFind=1888&CompType=&RecNum=11

Za 2 tygodnie Gniezno ... mama nadzieję ze będzie chłodniej i coś poprawię ... jak zdrowi dopisze :D

hoho, :notworthy: gatuluje. :good::drinks: a to jest jakis puchar ze teraz gniezno? :mysli:

GP WLKP

http://www.eurocalendar.info/index.php?dzial=7&action=73&code=56[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 17:10_________________________________________________

Gratulacje :good:

A co do Gniezna to odwiedzisz moje rodzinne strony ;)

:)[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 17:15_________________________________________________pilnie potrzebne jakieś 4 koła do A4 .. dowolny rozmiar (byle zmieściło się do zacisków jakie są w 1.8T)

ważna jest niska cena

[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 17:17_________________________________________________na zimowe dni i wieczory ;)

[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 18:13_________________________________________________to jest zimowy zlot ;)
Opublikowano

Karol: bardzo podziwiam biegu :good:

Opublikowano

to jest zimowy zlot ;)

trzeba przesłać Krakusą niech uszykują coś nowego :polew:

Opublikowano

:hi:

Pany, będę za kilka dni robił trasę z Olsztyna (Warmińsko-Mazurskie) do miejsc. Jastrowie w Wielkopolskim, możecie jakąś trasę polecić ? Bo pewnie mimo wszystko orientujecie się lepiej niż ja :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.