Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Olsztyn-Grudziac-Swiecie-Wiecbork-Jastrowie

ew. Świecie-Człuchów - Jastrowie

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak ten odcinek Swiecie > Tuchola > Chojnice> Człuchów> Jastrowie ?

[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 22:08_________________________________________________Jechał ktoś trasą Elbląg>Malbork>Starogard Gdański> Czersk>Jastrowie ?

Opublikowano

to jest zimowy zlot ;)

trzeba przesłać Krakusą niech uszykują coś nowego :polew:

Damy Was na inne piętro :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

mieszkanie odebrane :> od jutra zaczynam zwozić graty...

Opublikowano

nikuś gratki i wszystkiego najlepszego

Opublikowano

mieszkanie odebrane :> od jutra zaczynam zwozić graty...

:good:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 07:59_________________________________________________dzien dobry :hi:

Opublikowano

dobry z rana :hi:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 08:21_________________________________________________co tam Marcinie ?[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 08:22_________________________________________________

mieszkanie odebrane :> od jutra zaczynam zwozić graty...

powodzenia Michu, zazdroszcze Tobie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

witam kolegow z ranca :gwizdanie:

Opublikowano

dobry z rana :hi:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 08:21_________________________________________________co tam Marcinie ?

a pracuje sobie.

pogoda do bani, :confused4: chociaz powoli sie przejasnia. :rolleyes:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi: :hi:

hejka. a co u ciebie?

Opublikowano

to jest zimowy zlot ;)

trzeba przesłać Krakusą niech uszykują coś nowego :polew:

Damy Was na inne piętro :naughty: :naughty: :naughty:

a może zlot za stasindą pod namiotami, dla nażekających na cene zlotu zawsze trochę taniej będzie :cool1:

Opublikowano

to jest zimowy zlot ;)

trzeba przesłać Krakusą niech uszykują coś nowego :polew:

Damy Was na inne piętro :naughty: :naughty: :naughty:

a może zlot za stasindą pod namiotami, dla nażekających na cene zlotu zawsze trochę taniej będzie :cool1:

:decayed:

Opublikowano

:hi: :hi:

hejka. a co u ciebie?

u mnie jakoś zaczyna się kręcić bo okres wakacyjny nie był za ciekawy w interesach .... zdrowie na szczęście dopisuje i to najważniejsze ... reszta zawsze może się ułożyć ...

a jak Wam się żyje .... na spota musisz zawitać :)

Opublikowano

:hi: :hi:

hejka. a co u ciebie?

u mnie jakoś zaczyna się kręcić bo okres wakacyjny nie był za ciekawy w interesach .... zdrowie na szczęście dopisuje i to najważniejsze ... reszta zawsze może się ułożyć ...

a jak Wam się żyje .... na spota musisz zawitać :)

a w porzadku. sporo pracy. na spota sie wybieram. :naughty:

chyba powoli trzeba bedzie myslec nad spotami w king cros

Opublikowano

jestem za mimo że w Mc tez było ok :)

Opublikowano

no to nikus gratki , mi może uda się odebrać klucze w przyszłym tygodniu jeszcze tylko wykończyć więc jak dobrze pójdzie to na początku listopada będę graty przewoził :)

Opublikowano

ja miałem na myśli kleje płytki, itd itp :)

od pon mam płytkarza, od października mam nadzieję że wejdę ja wymalować i położyć panele więc mam nadzieję do końca października się wprowadzić :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.