Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok dzięki, musze gdzieś taki zakupić, bo dzisiaj zdjąłem osłone silnika i patrze a tam niespodzianka. Widać że coś kombinowane jest, poowijane, jakieś kolanko metalowe w środku. Może wiecie gdzie taki wąż zakupie?

Intercars :wink4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie czy robicie jakiś spocik w niedzielę?

i czy znajdą się jacyś chętnie żeby dołożyć 2 sztukom 1,9tdi w budzie b5? tylko rolka?

głównie szukamy modzonych 3,0tdi :hi:

siemka, spot raczej za dwa tyg. czyli 11.09 :mysli: a tak w ogóle to chyba brak u nas modzonych 3.0tdi :no:

1 szt jest przeciez

Opublikowano

1 szt jest przeciez

po c*pie? :naughty:

Opublikowano

Witam, możecie mi powiedzieć co to za wąż? http://imageshack.us/photo/my-images/221/20110830339n.jpg/

widac ze musialybyc juz problemy ze szczelnoscia sa 3 opaski, a normalnie 2. czyli ktos juz walczyl. tak jak radzi Bartek.

wyczysc, daj nowe opaski. zrob roztwor mydla posmaruj wyczyszczony waz roztworem i obserwuj czy robia sie banki.[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 22:58_________________________________________________

1 szt jest przeciez

po c*pie? :naughty:

a nie wiem czy poprzednim wlascicielem byla kobieta :mysli::decayed:

Opublikowano

a nie wiem czy poprzednim wlascicielem byla kobieta :mysli::decayed:

no widzisz :gwizdanie: a to ważne akurat :decayed:

Opublikowano

a nie wiem czy poprzednim wlascicielem byla kobieta :mysli::decayed:

no widzisz :gwizdanie: a to ważne akurat :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

ale modzony jest :naughty:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 23:05_________________________________________________

i czy znajdą się jacyś chętnie żeby dołożyć 2 sztukom 1,9tdi w budzie b5? tylko rolka?

a co dolozyc? :mysli:

Opublikowano

Ok dzięki, musze gdzieś taki zakupić, bo dzisiaj zdjąłem osłone silnika i patrze a tam niespodzianka. Widać że coś kombinowane jest, poowijane, jakieś kolanko metalowe w środku. Może wiecie gdzie taki wąż zakupie?

W ASO drogo wyjdzie - jakieś 200zł. Podjedź do Gierackiego na "Lipówce", myślę, że dobierze jakiś tani zamiennik (Intercars u nas we Wrześni omijaj).

Coś w profilu masz namieszane - AVG produkowano od '99. Jeśli rocznik jest podany prawidłowo to pewnie AFN? Oznaczenie silnika przyda się przy dobieraniu rurki ;)

Opublikowano

Pepin ma motor po c*pie :polew:

ja mogę stanąć z rolki z 1,9 zrobionym, no problem :polew: 300 kuni i 500 Nm, rwd, brak kontroli trakcji, poniżej 7 do setki, może mam szansę ciężarówką z osobówką :mysli:

Opublikowano

cześć :hi:

chciałbym zobaczyć start Variowego potwora :naughty:

Opublikowano

doberek z rana :hi:, przepraszam za mala nieobecnosc :notworthy:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 08:52_________________________________________________wlasnie nadrabiam zaleglosci :cool1:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 08:53_________________________________________________milego dzionka zycze

Opublikowano

dzien dobry :)

Opublikowano

w niedzielę startuję i nie ma mnie w Poznaniu .. jestem w Pile i chyba inny dystans ;)

PS.

Ja już sprawdziłem auto kilka razy na 400m .. dalsze meczenie nie ma sensu ;)

najlepszy wynik 14.57s czy jakoś tak

Opublikowano

w niedzielę startuję i nie ma mnie w Poznaniu .. jestem w Pile i chyba inny dystans ;)

PS.

Ja już sprawdziłem auto kilka razy na 400m .. dalsze meczenie nie ma sensu ;)

najlepszy wynik 14.57s czy jakoś tak

a w czym startujesz? :naughty:

Opublikowano

w niedzielę startuję i nie ma mnie w Poznaniu .. jestem w Pile i chyba inny dystans ;)

PS.

Ja już sprawdziłem auto kilka razy na 400m .. dalsze meczenie nie ma sensu ;)

najlepszy wynik 14.57s czy jakoś tak

a w czym startujesz? :naughty:

http://www.pila.halfmarathon.pl/

Opublikowano

Pepin ma motor po c*pie :polew:

ja mogę stanąć z rolki z 1,9 zrobionym, no problem :polew: 300 kuni i 500 Nm, rwd, brak kontroli trakcji, poniżej 7 do setki, może mam szansę ciężarówką z osobówką :mysli:

chętnie się ustawie z czymś co ma poniżej 7 :good: i jeszcze jest taki duże :naughty:

ponoć kolegi e46 330xi też miało poniżej 7 :)

Opublikowano
ja też :good:
Opublikowano

w urodziny odbieram mieszkanie :>

Opublikowano

w urodziny odbieram mieszkanie :>

to od razu parapetówa :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.