Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marcin będziesz na spocie jutro?

no mógłby być ...

właśnie Deszczowe auto mijałem nawet parkowałem 2 auta obok :)

Vario, pogadamy jutro o glinkowaniu .. parę uwag potrzebnych .. np. jak utrzymać miękkość :)[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 20:06_________________________________________________

dlaczego Musashi i Barts mają kolor zielony ..

teraz myślę że Barts sam sobie odpowiada na posty :)

trzeba nie tylko patrzec na kolory, ale i czytac :cool1:

no zwykle patrzę na avatary, a że zwykle jeden zielony był, to pominąłem etap avatara,

...

poco czytać jak można obrazki oglądać .... sam pewnie XXXXX oglądasz albo jakieś "ProZiben" :P

[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 20:08_________________________________________________grzmi i błysko się .. a ja dzisiaj auto 2x myłem, usuwanie smoły i 1sze podejście do glinkowania :D

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Marcin będziesz na spocie jutro?

no mógłby być ...

właśnie Deszczowe auto mijałem nawet parkowałem 2 auta obok :)

Vario, pogadamy jutro o glinkowaniu .. parę uwag potrzebnych .. np. jak utrzymać miękkość :)[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 20:06_________________________________________________

dlaczego Musashi i Barts mają kolor zielony ..

teraz myślę że Barts sam sobie odpowiada na posty :)

trzeba nie tylko patrzec na kolory, ale i czytac :cool1:

no zwykle patrzę na avatary, a że zwykle jeden zielony był, to pominąłem etap avatara,

...

poco czytać jak można obrazki oglądać .... sam pewnie XXXXX oglądasz albo jakieś "ProZiben" :P

[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 20:08_________________________________________________grzmi i błysko się .. a ja dzisiaj auto 2x myłem, usuwanie smoły i 1sze podejście do glinkowania :D

jakim glinkowaniu? :mysli:

nie ogladam XXXX wole real 7d :kox:

Opublikowano

jakim glinkowaniu? :mysli:

http://www.all4auto.pl/bilt-hamber-auto-clay-soft-200g-glinka-do-lakieru-miekka-p-508.html

Chyba będę kupował duży szampon 1.8litra .. chętnie z kimś do spółki np. we 3 sztuki jak byśmy kupili

koszt ok 52PLN

Opublikowano

Perpin pogadamy, będziesz z młodzieżą?

czym smołę usuwałeś?

Opublikowano

Perpin pogadamy, będziesz z młodzieżą?

czym smołę usuwałeś?

Decay .. taki w areozolu środek .. kupiłem w Intercars za ok 12-15PLN

co do dzieci .. hmm jeszcze nie wiem, postaram dać Ci znać ... a jakby co to zadzwoń może ok 14tej

Opublikowano

spoko, i tak Zuzę wezmę prewencyjnie

Opublikowano

Pany na klubowym zdjęcia ośrodka na zlot 2012 są - zapraszam do opini :wink4:

Opublikowano
:naughty: :naughty:
Opublikowano

Chyba będę kupował duży szampon 1.8litra .. chętnie z kimś do spółki np. we 3 sztuki jak byśmy kupili

koszt ok 52PLN

ja mogę wziąć jak coś :wink4: miałem robić większe zakupy, ale coś mi się odechciało :gwizdanie:

Opublikowano
:hi::)
Opublikowano

siema :)

Opublikowano

dzien dobry :hi:

Opublikowano

hej :hi: :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: No to do zobaczenia o 16 :)
Opublikowano

do zobaczenia :)

Opublikowano

Miło było :) Następny za 2 tygodnie :good:

Opublikowano

również dzięki za spota :hi:

BTW. Karol - rezygnuje z szamponu, bo zamówiłem grubszą paczkę jednak :kox:

jak chcesz faktycznie ekonomiczny szampon to bierz ten -> super cena :good:

http://www.all4auto.pl/meguiars-gold-class-car-wash-shampoo-conditioner-37l-p-914.html

Opublikowano

dzięki za spota :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.