Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: :hi:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hi :)

czy 6cioletni rozładowany aku na max mógł wyzionąć ducha ?

Tydzień temu wykończyłem akumulator, przez tydzień jeździłem, żadnych problemów - dzisiaj wyjazd z garażu ok, wyłączyłem auto i już doopa.

Napięcie na aku 10.4V, jutro planuję zakup nowego.

Opublikowano

doberczak z rana :hi:

Opublikowano

Ufff chwila ciszy przed burzą... Dzień dobry :wink4:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Co tam Wojtek - za 2h się widzimy?

Opublikowano

Co tam Wojtek - za 2h się widzimy?

sure :good::naughty:

Opublikowano

Hi :)

czy 6cioletni rozładowany aku na max mógł wyzionąć ducha ?

Tydzień temu wykończyłem akumulator, przez tydzień jeździłem, żadnych problemów - dzisiaj wyjazd z garażu ok, wyłączyłem auto i już doopa.

Napięcie na aku 10.4V, jutro planuję zakup nowego.

mógł, minimalne napięcie na aku to 1,8v na ogniwo których jest 6. minimalne poniżej którego nie powinno się schodzić bo aku może się uszkodzić. Twoje 10,4v to o 0,4v za mało.

Żywotność aku ocenia się na ok 5 lat więc nie uważam żeby padł przedwcześnie. może niektóre wytrzymują i 7 lat ale to są wyjątki.

przez to że padł poniżej napięcia minimalnego mógł się wysrać na cacy...

sprawdź ładowanie - możesz zmierzyć na klemach - powinno być 14,5V.

Opublikowano

dzieje się tu coś? robicie jakieś spoty?? nie widzę żadnych zdjęć ani nic...

Opublikowano

cześć :hi: :hi:

wakacje są to odpoczywają ludziska :)

Opublikowano

dobry!!

apropo spotów to by sie jakiś przydał ale jestem za tym żeby odbył sie w pierwszy lub drugi weekend września

bo na najbliższy jeszcze wyjeżdzam

Opublikowano

Możemy reaktywować spoty - ostatnio susza była. Wrzesień swoją drogą ale może najbliższa niedziela wypali? Ja się piszę (mam wolne akurat).

Opublikowano

ja z góry mówie że odpadam

Opublikowano

No ale za 2 tyg będziesz ;)

Opublikowano
:siema: ja mogę wpaść w teraz w niedziele :cool1:
Opublikowano

tak za 2 tyg. będę

Opublikowano

Pozdro dla Bartka i dzięki za wczorajszego nocno-technicznego mini spota :P

Opublikowano

Pozdro dla Bartka i dzięki za wczorajszego nocno-technicznego mini spota :P

No problemo. You'll be back... :decayed:

Opublikowano

ja też mogę wlecieć w niedziele :)

Opublikowano

No to słuchajcie - robimy spota teraz, na pożegnanie wakacji.

A za dwa tygodnie robimy kolejnego dla Młodzików :good: Ołrajt?

Aby się troszkę zmobilizować - warto podzwonić po starych znajomych w sobotę/niedzielę ;) Im nas więcej tym lepiej a z doświadczenia wiem, że takie szybkie dryń dryń czasem przynosi nieoczekiwane korzyści ;)

...jeszcze jedna sugestia. Ostatnio na Franowie jesteśmy porozpierdzielani po całym parkingu. Może zatrzymamy się nie bezpośrednio przy Mc tylko na parkingu równoległym? Ktoś tam ostatnio chyba spota robił - wszystkie autka ładnie w rządku stały...[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 23:12_________________________________________________Wojtek - zerknij tutaj. Koleś nie ma czasem tego samego problemu co Ty kilka miesięcy temu?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=218631.msg2590930#msg2590930

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.