Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wszystkim :hi:

noto dobranoc. no a ja dzien dobry :kox:

nasz szef cos osatnio sie z nami mija... :mysli: a w UK jest tylko godzina roznicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

czołem panie i pany :hi:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 09:18_________________________________________________dzisiaj nie poszedłem do pracy bo -20 było :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema snieżynki :decayed:

siema bałwanku :polew::wink4:

my mieszkamy na parterze, niestety nie wiem ile jest na termometrze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przy tych temperaturach to cięzko autko umyć, chyba tylko gdzies podziemią - w galerii Pestce lub w Browarze :confused4: juz widze te kolejki ... spróbuje dziś popołudniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w domku netu, a w robocie nawał pracy. Wiec nie spamuje, a z myjką to chodziło mi o wysuszenie autka bez zamarznięcia zamków, uszczelek itd.

W KC - nie wiedziałem nawet, a w którym miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W KC - nie wiedziałem nawet, a w którym miejscu?

na parkingu poziom -1 , są reklamy tej myjki , jak wjedziesz to zobaczysz. a co zmieniasz dostawcę neta do domu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zmieniam, pożegnałem Neo i jestem w trakcie szukania czegoś ciekawego, puki co kablówka wypada najlepiej 69zł / mc za 4MB. Tylko że to nie mobilne :confused4: i jeszcze się waham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobro je utro - wróciłeś już , czy dalej przyjmujesz na klatę ,wilgoć i chłód angielskiej pogody?? :zyzol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zmieniam, pożegnałem Neo i jestem w trakcie szukania czegoś ciekawego, puki co kablówka wypada najlepiej 69zł / mc za 4MB. Tylko że to nie mobilne :confused4: i jeszcze się waham

polecam netia 4Mb/s za 50zl/mc, dziala rewelka tansfery na luzie 300-400 KB/s ograniczone mozliwosciami up-serwera[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 12:37_________________________________________________

musashi co powiesz na piwko w piątkowy wieczór, będę pod Londynem, a Ty gdzie w UK siedzisz ??

w leicester, ale wlasnie szykuje sie do odlotu, postaram sie przyciagnac z soba cieplejsza pogode. :mysli::cool1:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 12:38_________________________________________________

dobro je utro - wróciłeś już , czy dalej przyjmujesz na klatę ,wilgoć i chłód angielskiej pogody?? :zyzol:

tu tez trzaskajacy mroz, ale -2/-3C :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez tą sól i brud mam tak uwalony wózek że kompletnie zmienił kolor, czuje się jakbym jeździł nie swoim. Zanim wsiąde to upewniam się po rejestracji że to ten co trzeba :naughty: Zastanawiam się czy jak taka sól dłużej leży na lakierze to może zrobić jakieś kuku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...