Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cholera mam koszta, wymiana klocków przód i tył :kwasny:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cholera mam koszta, wymiana klocków przód i tył :kwasny:

ile taka przyjemność do ciężarówki? :cool1:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 15:20_________________________________________________

:bry:

bardzo bry :naughty:

zamoczyłeś z rana? :decayed:

Opublikowano

400 za komplet + usługa ale nie wiem jeszcze ile bo tylne tarcze muszą być minimalnie splanowane, obecne klocki z tyłu są grube ale się zeszkliły :thumbdown: pomimo tego, że tarcze są nacinane

jak by nie było to na zimę przyda się zadbać o hamulce

Opublikowano

400 za komplet + usługa ale nie wiem jeszcze ile bo tylne tarcze muszą być minimalnie splanowane, obecne klocki z tyłu są grube ale się zeszkliły :thumbdown: pomimo tego, że tarcze są nacinane

jak by nie było to na zimę przyda się zadbać o hamulce

to jeszcze bez tragedii :good:

Opublikowano

niby nie, ale zawsze takie niespodziewane koszta mnie wkurzają

Opublikowano

dobry

Opublikowano

bry :decayed:

:bry:

bardzo bry :naughty:

zamoczyłeś z rana? :decayed:

To samo pomyślałem :polew:

Opublikowano

zamoczyłeś z rana? :decayed:

:naughty:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 18:36_________________________________________________

400 za komplet + usługa ale nie wiem jeszcze ile bo tylne tarcze muszą być minimalnie splanowane, obecne klocki z tyłu są grube ale się zeszkliły :thumbdown: pomimo tego, że tarcze są nacinane

jak by nie było to na zimę przyda się zadbać o hamulce

sam zrob, bedzie taniej :naughty:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 19:52_________________________________________________Bart-S czy w styczniu albo w lutym znajdziesz chwilke by zerknac w moja skrzynie biegow, wnerwia mnie ten dziwny dzwiek na pierwszym biegu :wallbash:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 19:52_________________________________________________Bart-S czy w styczniu albo w lutym znajdziesz chwilke by zerknac w moja skrzynie biegow, wnerwia mnie ten dziwny dzwiek na pierwszym biegu :wallbash:

Spoko - dasz mi znać z tygodniowym wyprzedzeniem kiedy chcesz wlecieć i załatwione.

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 19:52_________________________________________________Bart-S czy w styczniu albo w lutym znajdziesz chwilke by zerknac w moja skrzynie biegow, wnerwia mnie ten dziwny dzwiek na pierwszym biegu :wallbash:

Spoko - dasz mi znać z tygodniowym wyprzedzeniem kiedy chcesz wlecieć i załatwione.

super, dziekuje. rozumiem ze twoja dostane jako auto zastepcze :buhaha:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 19:52_________________________________________________Bart-S czy w styczniu albo w lutym znajdziesz chwilke by zerknac w moja skrzynie biegow, wnerwia mnie ten dziwny dzwiek na pierwszym biegu :wallbash:

Spoko - dasz mi znać z tygodniowym wyprzedzeniem kiedy chcesz wlecieć i załatwione.

super, dziekuje. rozumiem ze twoja dostane jako auto zastepcze :buhaha:

Tak ale trzeba wpłacić kaucję :polew:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 19:52_________________________________________________Bart-S czy w styczniu albo w lutym znajdziesz chwilke by zerknac w moja skrzynie biegow, wnerwia mnie ten dziwny dzwiek na pierwszym biegu :wallbash:

Spoko - dasz mi znać z tygodniowym wyprzedzeniem kiedy chcesz wlecieć i załatwione.

super, dziekuje. rozumiem ze twoja dostane jako auto zastepcze :buhaha:

Tak ale trzeba wpłacić kaucję :polew:

:nose:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 19:52_________________________________________________Bart-S czy w styczniu albo w lutym znajdziesz chwilke by zerknac w moja skrzynie biegow, wnerwia mnie ten dziwny dzwiek na pierwszym biegu :wallbash:

Spoko - dasz mi znać z tygodniowym wyprzedzeniem kiedy chcesz wlecieć i załatwione.

super, dziekuje. rozumiem ze twoja dostane jako auto zastepcze :buhaha:

Tak ale trzeba wpłacić kaucję :polew:

:nose:

1zł :naughty:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 19:52_________________________________________________Bart-S czy w styczniu albo w lutym znajdziesz chwilke by zerknac w moja skrzynie biegow, wnerwia mnie ten dziwny dzwiek na pierwszym biegu :wallbash:

Spoko - dasz mi znać z tygodniowym wyprzedzeniem kiedy chcesz wlecieć i załatwione.

super, dziekuje. rozumiem ze twoja dostane jako auto zastepcze :buhaha:

Tak ale trzeba wpłacić kaucję :polew:

:nose:

1zł :naughty:

biore :buhaha:, odbiore swoj za rok

Opublikowano

Piotruś - raz-dwa zatęskniłbyś za V6.

Opublikowano

Piotruś - raz-dwa zatęskniłbyś za V6.

hmmm, po roku Tobie o tym opowiem :polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 20:53_________________________________________________co prawda to prawda nigdy mnie nie zawiodlo ma 200 000 przekulane i ma naprawde jeszcze epy co nie miara :gwizdanie:

Opublikowano

Piotruś - raz-dwa zatęskniłbyś za V6.

hmmm, po roku Tobie o tym opowiem :polew:

:polew: K, wracam do garażu :wink4:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 20:54_________________________________________________2.8 z tego co pamiętam miały o wiele lepszą renomę niż 2.4... Wszystko super, oprócz spalania...

Opublikowano

Piotruś - raz-dwa zatęskniłbyś za V6.

hmmm, po roku Tobie o tym opowiem :polew:

:polew: K, wracam do garażu :wink4:

nie zawracam gitary, milego wieczoru, narson

Opublikowano

do następnego :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.