Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szukam instrukcji po polsku do cyfrowej lustrzanki Canon EOS400d ma ktoś może albo jakiegoś linka ???

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale ludkow o tej porze :wink4:

pora roku zaczyna sprzyjać na takie pogaduchy forumowe :)
Opublikowano

:hi:

pozdrów go ode mnie :> pamiętaj, że po wirusie można złapać więcej fotek i mandatów, zazdroszczę tego banana na facjacie :>

a ty sie juz przyzwyczailes do PS-ow? :naughty:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 07:23_________________________________________________

:siema: chyba jade do Patroxa jednak :kox: :gwizdanie:

a ile skasuje? :mysli:

pomysl o usunieciu DPF-a.... :cool1:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

witam z ranca :hi:,czesc Adamie[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 08:17_________________________________________________co tam?[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 08:18_________________________________________________jak dojade do pl to przekrece do ciebie,ok

Opublikowano

wszystko w porządku :good: pracuje sobie w domu :)

ok Piotrunio jestem pod telefonem :)

Opublikowano

wszystko w porządku :good: pracuje sobie w domu :)

ok Piotrunio jestem pod telefonem :)

to super

napewno przekrece

Opublikowano

:siema:

a ile skasuje? :mysli:

pomysl o usunieciu DPF-a.... :cool1:

900 PLN jak się załapie na grupowe jeszcze :) co do DPFa to dopóki się nie zapcha to nie robię z nim nic :gwizdanie: jeżdże dużo w trasie i jeszcze nigdy nie miałem kontrolki :cool1:

Opublikowano

uciekam do pracy, milego dzionka zycze

Opublikowano

uciekam do pracy, milego dzionka zycze

miłego :hi:

Opublikowano

Dzień dobry :)

Opublikowano

Dzień dobry :)

sto lat Bartik :hi: :hi:

co tam u Was ?

Opublikowano

:hi:

Musashi, koniki mi się nie znudziły jeszcze a dźwięk V8ki z dobrym wydechem to jeszcze długo się nie znudzi :> najbardziej mnie cieszy jak TDI dostaje lanie a myślą, że jak mają TDI to nic im nie odjedzie, szczególnie ciężarówka :polew:

Opublikowano

Dzień dobry :)

sto lat Bartik :hi: :hi:

co tam u Was ?

Kurcze nie dostaję powiadomień o nowych postach w tym wątku :disgust:

Adaś - walczę z autem Darka cały czas. Po ogarnięciu softu doszedł nowy problem ale pojawiło się światełko w tunelu :good:

Opublikowano

Poszukuję płyty głównej Asus P5P800

może komuś kurzy się jakiś stary komputer z P4?[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 21:21_________________________________________________BTW,

w niedzielę jest zakończenie sezonu:

Wolfsgruppe BBQ

Wolfsgruppe & Pachura Moto Center

zapraszają wszystkich posiadaczy i miłośników dobrze pomodzonych oraz klasycznych aut na jesienne spotkanie przy grillu.

Kiedy: niedziela, 9 października 2011, godz. 11:00-17:00

Opublikowano

:hi:

:hi:

Musashi, koniki mi się nie znudziły jeszcze a dźwięk V8ki z dobrym wydechem to jeszcze długo się nie znudzi :> najbardziej mnie cieszy jak TDI dostaje lanie a myślą, że jak mają TDI to nic im nie odjedzie, szczególnie ciężarówka :polew:

tyle, ze TDI nie jest do odjezdzania komukolwiek, lecz do dynamicznej jazdy, nie stresujac sie przy tym zuzyciem paliwa... :cool1:

Opublikowano

Musashi, jak by nie było to wiekszość posiadaczy 2,0 TDI i wiekszych takie ma mniemanie, że są szybcy jak błyskawica :polew:

Pepin gdzie ten grill ? u Pachury w warsztacie?

Inkognito mam olejek dla Ciebie, zdzwonimy się jakoś jutro, jak tam strojenie wyszło?

Opublikowano

dobranoc :hi: :hi:

Opublikowano

dobranoc Madas

Opublikowano

dzien doberek :kox: :kox:

ale jeszcze ciemno o tej godzinie. :confused4:

Musashi, jak by nie było to wiekszość posiadaczy 2,0 TDI i wiekszych takie ma mniemanie, że są szybcy jak błyskawica :polew:

mhm. z reguly ci szybcy, to mistrzowie prostych drog. :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.