Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 20:05_________________________________________________co tam lotry ?

:siema: spoko loko, wróciłem z Wawy niedawno... a co w Germani słychać? :wink4:

jeden z DE drugi ze 100licy .. i cfaniakują ... [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 20:50_________________________________________________

oj quwa Wojtasie bylem jako zwykly pracownik przez 8 lat i powiem Tobie mniej zmartwien. spalem lepiej, myslalem mniej i mialem wszystko w d.... .

teraz musze myslec za wszystkich i robic za szefa i za siebie. quwa nie wiem czy podolam

powinienes miec pomocnika, ktory przejmie twoje obowiazki, a ty tylko bys kiwal glowa i mowil schneller, schneller, ja, ja, gut, :kox:

ja, ja , gut .. to na PRO ZIBEN ...

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 20:05_________________________________________________co tam lotry ?

:siema: spoko loko, wróciłem z Wawy niedawno... a co w Germani słychać? :wink4:

jeden z DE drugi ze 100licy .. i cfaniakują ... [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 20:50_________________________________________________

oj quwa Wojtasie bylem jako zwykly pracownik przez 8 lat i powiem Tobie mniej zmartwien. spalem lepiej, myslalem mniej i mialem wszystko w d.... .

teraz musze myslec za wszystkich i robic za szefa i za siebie. quwa nie wiem czy podolam

powinienes miec pomocnika, ktory przejmie twoje obowiazki, a ty tylko bys kiwal glowa i mowil schneller, schneller, ja, ja, gut, :kox:

ja, ja , gut .. to na PRO ZIBEN ...

oj Karol :wink4:

Opublikowano

ja, ja , gut .. to na PRO ZIBEN ...

:banan1:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 20:57_________________________________________________

najwazniejsze aby silnik po programie nie kopcil. w przeciwnym wypadku turbina raz dwa zawali sie sadza i bedzie gorzej niz przed pipka.

mi teraz nie kopci podobno prawie wcale, ale to zasługa DPFa w dużej mierze :wink4:

Opublikowano

wy znow o sexsie :wink4:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 21:06_________________________________________________uciekam do wyra bo jutro padne na r.....[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 21:08_________________________________________________milej nocki zycze

Opublikowano

mi teraz nie kopci podobno prawie wcale, ale to zasługa DPFa w dużej mierze :wink4:

mi też :) .. a DPFa nie mam :P

Opublikowano

mi teraz nie kopci podobno prawie wcale, ale to zasługa DPFa w dużej mierze :wink4:

czyli nie wiesz czy nie kopci :tongue4:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 22:43_________________________________________________

ja, ja , gut .. to na PRO ZIBEN ...

a co to tam? :mysli:

:cool1::decayed:

Opublikowano

Inkognito ja mam ITG praktycznie nowy filtr, do 300 KM, średnica wyjścia chyba 76 mm + olejek w spray'u, mogę sprzedać w cenie nowego -10%, i tak stracę ale nie potrzebuję bo moje V8 lepiej chodzi na normalnym filtrze + gotts mode

Opublikowano

witam z rana :hi:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi:

ktoś chętny na mycie autka dzisiaj po południu ?

Opublikowano

:hi:

ktoś chętny na mycie autka dzisiaj po południu ?

ja :) zapraszam do Ślesina :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

kiedy jakiś spot w PN :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

excellent :)

Opublikowano

kiedy jakiś spot w PN :naughty: :gwizdanie:

pewnie za tydzień :)
Opublikowano

kiedy jakiś spot w PN :naughty: :gwizdanie:

pewnie za tydzień :)

tak jest :good:

Opublikowano

śmigacie jutro na tor?? :mysli:

Opublikowano

kiedy jakiś spot w PN :naughty: :gwizdanie:

pewnie za tydzień :)

tak jest :good:

to proszę wpisać datę i godzinę :)

Opublikowano

ja mogę wpisać :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.