Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja raczej odpadam :confused4:

kolorki Ci zmieniłem .. bo poprzednie jakieś takie ciemne były :D[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 21:57_________________________________________________widziałem się dzisiaj z Nikusiem na SKP ... nie powiedział NIE

więc rąbek tajemnicy ...

trzeba zrobić spot za 2 tygodnie, ale w sobotę w samo południe na rynku ... w okolicach Poznańskiej Wagi :D

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mi tam pasuje z 2 tygodnie też :)

Opublikowano

Za 2 tyg. mam wolny weekend - chętnie wlecę :good:

kolorki Ci zmieniłem .. bo poprzednie jakieś takie ciemne były :D

Dzięki za opiekę nad sajtem Karol - totalnie nie mam kiedy się za to zabrać ;(

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi:wiec dzisiaj nie ma sie co wybierac na zlot??

Opublikowano

to za 2 tyg. możemy zrobić jak wszystkim bardziej pasuje :)

Opublikowano
:good:
Opublikowano

dobry :hi:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 14:01_________________________________________________7,5 h ogarnolem trase z de do pl pewie wcyesij bzm dojechal ale od granicy do poznania droga jest poraszka :thumbdown:

Opublikowano

widziałem się dzisiaj z Nikusiem na SKP ... nie powiedział NIE

więc rąbek tajemnicy ...

trzeba zrobić spot za 2 tygodnie, ale w sobotę w samo południe na rynku ... w okolicach Poznańskiej Wagi :D

żadnych spotów pod Wagą...

Opublikowano

to co z tym spotem ??

Opublikowano

dobry :hi:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 14:01_________________________________________________7,5 h ogarnolem trase z de do pl pewie wcyesij bzm dojechal ale od granicy do poznania droga jest poraszka :thumbdown:

ja za tydzień w poniedziałek jadę do Germanii .. jaka jest droga na Świecko .. nadal lepiej jechać na Gorzów :) ?

czy już w miarę się jedzie - jadę w dzień .. ok8mej z Poznania.

Opublikowano

ktoś był wogóle na spocie ?

Opublikowano

3 auta były :>

Opublikowano

a byl Blind Piotrek ?[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 21:45_________________________________________________kurcze mój pierwszy spot który opuściłem .... myślałem że nikt nie wpadnie bo chętnych nie było :kwasny:

Opublikowano

dobry :hi:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 14:01_________________________________________________7,5 h ogarnolem trase z de do pl pewie wcyesij bzm dojechal ale od granicy do poznania droga jest porazka :thumbdown:

ja za tydzień w poniedziałek jadę do Germanii .. jaka jest droga na Świecko .. nadal lepiej jechać na Gorzów :) ?

czy już w miarę się jedzie - jadę w dzień .. ok8mej z Poznania.

Karol poraszka, nawet odcinek 55 km autostrady jest w remoncie juz chyba 4 raz...... lipa straszna do granicy...[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 00:42_________________________________________________

a byl Blind Piotrek ?[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 21:45_________________________________________________kurcze mój pierwszy spot który opuściłem .... myślałem że nikt nie wpadnie bo chętnych nie było :kwasny:

tak bylem Adamie ale Macieja nie bylo wiec naped mam w aucie

Opublikowano

co to znaczy poraszka ? ja znam słowo porażka :> może poraszka = Scheiße ?

Opublikowano

co to znaczy poraszka ? ja znam słowo porażka :> może poraszka = Scheiße ?

zlapales mnie Bartasie, ale to z roszczepania i zmeczenia......

Opublikowano

:> spox

Opublikowano

doberek :hi:

Opublikowano

:hi: :hi:

Pietrek dzwoniłem do Ciebie od 14.50 do 17 i nie odbierałeś na ten 692 :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.