Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzien doberek :hi:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 10:14_________________________________________________

ja nie mam grzanych i nie mam ogrzewania tylnych szyb (mam 3) a na zimę grzane lustra w sam raz, muszę coś wykombinować i zrobić customy

moze farelke na tyl :kox:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylne szyby są pionowe więc generalnie nie ma z nimi problemu ale lustra grzane by się przydały

Opublikowano

:gwizdanie:

:hi: :hi:

czesc Adamie, co tam?[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 09:02_________________________________________________rozumiem ze Nikus wysmyczy tobie jakis naped?

w miarę :)

a nie wiem może coś się uda :)

Opublikowano

za nagrywarkę DVD krzyczą 150zł netto

Opublikowano
:wallbash: jeszcze się okazało, że urwał się sworzeń dolny ale dzięki bogu się nie rozwaliłem, koszta z 800 na 1200 wskoczyły :wallbash:
Opublikowano

za nagrywarkę DVD krzyczą 150zł netto

o widziałem w sklepach ... :) nie są za tanie :cool1:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 16:04_________________________________________________

:wallbash: jeszcze się okazało, że urwał się sworzeń dolny ale dzięki bogu się nie rozwaliłem, koszta z 800 na 1200 wskoczyły :wallbash:

co chwila coś tak to w życiu bywa :kwasny::wallbash:
Opublikowano

:wallbash: jeszcze się okazało, że urwał się sworzeń dolny ale dzięki bogu się nie rozwaliłem, koszta z 800 na 1200 wskoczyły :wallbash:

w czasie jazdy?

a ktory sworzen? :mysli:

Opublikowano

do kompa bo te zwykłe z gazetki nie działają, muszą być na InfraRed

z gazetki na pewno nie będą działały ....
Opublikowano

dobry :hi:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 16:24_________________________________________________Bendzji a gdzie Ty dziś rano śmigałeś?

Opublikowano

cff860cc5f7f66c3.jpg

sworzeń dolny, musiałem kilka dni na tym śmigać, wczoraj zmieniłem opony bo na zakrętach mnie wynosiło przodem, teraz wiem dlaczego, koło się złamało jak podnosili auto do zmiany klocków, o dziwo we wtorek diagnosta nie stwierdził niczego jak byłem na teście amorków i na sprawdzeniu luzów

koszta 1720 + VAT :wallbash: z wymianą klocków

Opublikowano

ale tu cisze :kox:

Opublikowano

Młodzik jechałem do pracy bo teraz dojeżdżam co dzień - twoją A6 poznałem od razu :)

Pepin a co za problem żaróweczkę na 12V podłączyć i będzie obciążenie :good:

Opublikowano

no jak jak widze srebrne b5 na PWR to zawsze patrze kto za kółkiem siedzi :cool1:

a ty już koło mnie nie mieszkasz?

Opublikowano

Mieszkanko szykuje we Wrześni a na razie u teściów :)

Opublikowano

:hi:

kurcze robi się zimno i deszczowo, robił ktoś podgrzewanie lusterek - co lepiej znaleźć na allegro org podgrzewane czy bawić się w jakieś maty a jak maty to jaki to koszt i ile czasu to zajmuje?

nie dawno musialem wymienic wklad lusterka, kupowalem aftermarketowe za 15 zl z mata. Oryginalnego wkladu nie kupisz, raczej w komplecie.

Musa a nie wiesz przypadkiem czy w b6 nie ma już przygotowanej instalacji pod grzane lustra i czy nie wystarczy zakupić takowych wymienić i podlączyć. A te swoje wkłady to gdzie konkretnie kupowałeś?

Opublikowano

Musa a nie wiesz przypadkiem czy w b6 nie ma już przygotowanej instalacji pod grzane lustra i czy nie wystarczy zakupić takowych wymienić i podlączyć. A te swoje wkłady to gdzie konkretnie kupowałeś?

niestety nie ma reguly :mysli:

Opublikowano

witam z rana :hi:

Opublikowano

dzien doberek. :hi:

Opublikowano

:hi:

ludziska

pochwalę się.... od połowy sierpnia jeździłem bez przeglądu... zorientowałem się, gdy zadzwonili do mnie z ubezpieczalni z ofertą :gwizdanie:

Opublikowano

dzien doberek. :hi:

czesc Marcinie, sprawdz prosze czy wszystko ok, znaczy tak jak mowilem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.