Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no VAG rewelka. miło było Was poznać panowie

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

śrubokrętem zielony ale byka strzeliłeś

mieliście mini spota ? czy spota bo w podwieszeniu nadal widnieje 09-10 :mysli:

Opublikowano

witam

Vario ogarnołem lampę co kiedyś o niej rozmawialiśmy?

jak coś to moge na spota podrzuciś Ci primer + klej ze szczeliwem

i uszczelnisz powierzchniowo, powinno pomoć

Opublikowano

śrubokrętem zielony ale byka strzeliłeś

mieliście mini spota ? czy spota bo w podwieszeniu nadal widnieje 09-10 :mysli:

jak widac nie przeszkodzilo to w rozumieniu tekstu :kox:

spotkanie robocze, :cool1:

Opublikowano

śrubokrętem zielony ale byka strzeliłeś

mieliście mini spota ? czy spota bo w podwieszeniu nadal widnieje 09-10 :mysli:

jak widac nie przeszkodzilo to w rozumieniu tekstu :kox:

spotkanie robocze, :cool1:

a ja sie zastanawiałęm co to takiego ten "sróbokrętem" :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Gwerty, zanosi się chyba na zakup nowych lamp ale dzięki za zaangażowanie, jak na razie lampa co parowała nie paruje ale soczewka chyba się skonczyła bo słabo świeci, jak jest mokro to jak bym na jednej tylko jechał

Opublikowano

Gwerty, zanosi się chyba na zakup nowych lamp ale dzięki za zaangażowanie, jak na razie lampa co parowała nie paruje ale soczewka chyba się skonczyła bo słabo świeci, jak jest mokro to jak bym na jednej tylko jechał

to jak cos to w wolnej chwili wyciagnij lampe i zobacz czy da sie wyjąć odbłysnik soczewki . moze uda sie zregenerować odbłysniki.

koszt zawsze niższy niż kupowac nowe lampy

Opublikowano

no VAG rewelka. miło było Was poznać panowie

mi też było miło poznać i mam nadzieje że do zobaczenia na spocie :cool1:

Opublikowano

śrubokrętem zielony ale byka strzeliłeś

mieliście mini spota ? czy spota bo w podwieszeniu nadal widnieje 09-10 :mysli:

jak widac nie przeszkodzilo to w rozumieniu tekstu :kox:

spotkanie robocze, :cool1:

a ja sie zastanawiałęm co to takiego ten "sróbokrętem":polew: :polew: :polew:

co tutaj rozumiec? :cool1:

"sróbokrętem" strzeliłem byka :kox:

Opublikowano

śrubokrętem zielony ale byka strzeliłeś

mieliście mini spota ? czy spota bo w podwieszeniu nadal widnieje 09-10 :mysli:

jak widac nie przeszkodzilo to w rozumieniu tekstu :kox:

spotkanie robocze, :cool1:

a ja sie zastanawiałęm co to takiego ten "sróbokrętem" :polew: :polew: :polew:

co tutaj rozumiec? :cool1:

"sróbokrętem" strzeliłem byka :kox:

zielonemu nie wypada

Opublikowano

zielonemu nie wypada

a co to za dyskryminacja? :cool1:

zielony tez czlowiek, ma prawo do strzelania :kox:

Opublikowano

nie ma sprawdzania ortografii to zielona jagódka się zagubiła w ciemnym lesie :polew: jak by nie było, moderatorów obowiązuje poprawna pisownia, my to możemy ale nie powinniśmy pisać byle jak

Opublikowano

Dajcie już spokój z tym ortograficznym znęcaniu się bo pewnie każdemu coś kiedyś się chlapnęło i tyle w tym temacie.

Opublikowano

nie ma sprawdzania ortografii to zielona jagódka się zagubiła w ciemnym lesie :polew: jak by nie było, moderatorów obowiązuje poprawna pisownia, my to możemy ale nie powinniśmy pisać byle jak

a ty sie gubisz we wlasnym domu? :cool1:

Opublikowano

czasami po pijaku się gubię, czasami w nocy do kibla trafić nie mogę :polew: popłakałem się ze śmiechu

Opublikowano

idę spać dysortografy

do jutra

Opublikowano

bis morgen

Opublikowano

Guten Morgen

Opublikowano
:hi: :hi: :gwizdanie:
Opublikowano

dobry :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.