Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Było większość B5 poza moją, Bartka i Chrismena B6 :wink4:

ja też byłem a B5 nie mam :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mi w końcu udało się zawitać :good: Rok się wybierałem :embarrassed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dzien doberek. :hi:

no to Pepina, Madasa i Musashiego nie było :mysli:

niestety, musialem wyjechac.

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

kurcze sorry ale nie dałem rady się wyrobić .... zawody mi się przedłużyły .... ale uprzedziłem stosunkowo wcześniej dzwoniąc do Bartka :)

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
ja też byłem a B5 nie mam :polew:

Soryy ale nie znam Was wszystkich dokładnie ;(

Opublikowano
:hi: ja zjechałem z chaty dopiero wieczorem... Rodzicom się zachciało malowania i roboty co niemiara było... :disgust:
Opublikowano
ja też byłem a B5 nie mam :polew:

Soryy ale nie znam Was wszystkich dokładnie ;(

Z tego co mi wiadomo ja mam jeszcze B6 :gwizdanie:

Vario... parkuj kobyła na zewnątrz i witaj na dole na pogaduchy :) co za problem ?? :)

Opublikowano

Vario... parkuj kobyła na zewnątrz i witaj na dole na pogaduchy :) co za problem ?? :)

boi sie ze mu sie pobrudzi :naughty:

Opublikowano
ja też byłem a B5 nie mam :polew:

Soryy ale nie znam Was wszystkich dokładnie ;(

Z tego co mi wiadomo ja mam jeszcze B6 :gwizdanie:

nie ściemniaj bo Ty przyjechałeś tym wóżkiem na zakup co stał koło mnie i Bartka :kox:

Opublikowano
:hi: Panowie, temat z oddaniem krwi dla mojej córci oddalony, niestety żyjemy w Polsce i nie ma możliwości przekazania oddanej krwi w Poznaniu do szpitala w Warszawie :wallbash: jak dla mnie to chore
Opublikowano

taki kraj niestety :thumbdown:

Opublikowano

:hi: Panowie, temat z oddaniem krwi dla mojej córci oddalony, niestety żyjemy w Polsce i nie ma możliwości przekazania oddanej krwi w Poznaniu do szpitala w Warszawie :wallbash: jak dla mnie to chore

jak będzie trzeba to wsiądziemy w auto, zrobimy zrzute na paliwo i pojedziemy do warszawy :decayed:

tylko daj znać, jak będzie trzeba to ja mogę jechać :good:

Opublikowano

Też mogę skoczyć jak będzie termin odpowiadał :decayed:

[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 20:41_________________________________________________

ja też byłem a B5 nie mam :polew:

Soryy ale nie znam Was wszystkich dokładnie ;(

Z tego co mi wiadomo ja mam jeszcze B6 :gwizdanie:

nie ściemniaj bo Ty przyjechałeś tym wóżkiem na zakup co stał koło mnie i Bartka :kox:

Tam było kilka wózków :gwizdanie:
Opublikowano

dzięki za dobre chęci ale córcia wychodzi w czwartek ze szpitala i nie zapowaiadają więcej transfuzji, ale miło mieć świadomość, że można na was liczyć :good:

Opublikowano

Spoko Vario jak będzie potrzeba też jestem ze wycieczką do któregokolwiek szpitala ale jeśli temat wróci to trzeba faktycznie głębiej popytać bo są przecież akcję że zbiera się krew na jakiś tam cel więc można tez ustawić większą akcję i wtedy pewnie będzie można coś wykombinować.

Opublikowano

Też mogę skoczyć jak będzie termin odpowiadał :decayed:

[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 20:41_________________________________________________

ja też byłem a B5 nie mam :polew:

Soryy ale nie znam Was wszystkich dokładnie ;(

Z tego co mi wiadomo ja mam jeszcze B6 :gwizdanie:

nie ściemniaj bo Ty przyjechałeś tym wóżkiem na zakup co stał koło mnie i Bartka :kox:

Tam było kilka wózków :gwizdanie:

zazrosć przez Was przemawia i tyle :wink4:

Opublikowano

dzięki za dobre chęci ale córcia wychodzi w czwartek ze szpitala i nie zapowaiadają więcej transfuzji, ale miło mieć świadomość, że można na was liczyć :good:

Bartasie moje kuzynostwo ma w wawie jakis znajomych prawnikow, zapodaj jakies konkrety i jutro dzwonie. mozesz zadzwonic nawet teraz do mnie rano bede dzialal, tylko musze wiedziec co i jak, czekam[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 22:35_________________________________________________masz moj numer do de?

Opublikowano

Lecę jutro do Turcji, mam nadzieję, że Mnie nie wytrzęsie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.