Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

dobry[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 15:46_________________________________________________

na 200.000 km? :decayed:

zeby turbo wytrzymalo polowe tego powinno sie poddac je regeneracji, podczas ktorej zostana usuniete zanieczyszczenia metoda chemiczna. a nie papierem sciernym

nie zapomnij że tu chodzi o AJM-a więc po regeneracji (o której ja też mówie) i przy odpowiedniej eksploatacji turbo na luzie wytrzyma 200tys. km jak nie więcej - to nie jest BLB :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 21:06_________________________________________________

nie zapomnij że tu chodzi o AJM-a więc po regeneracji (o której ja też mówie) i przy odpowiedniej eksploatacji turbo na luzie wytrzyma 200tys. km jak nie więcej - to nie jest BLB :polew:

to dlaczego nie szaleja z gwarancja? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, ja nie wiem

jedno co wiem to siedzę na YT od kilku godzin i napalam się na muscle cars, Camaro i podobne, jak bym w totka wygrał to pewnie Camaro SS Hennesey HPE1000 bym sobie kupił na niedzielne wypady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalni ;) Avant B6, 1.9TDI AVF z CVT (był dzisiaj u mnie, zaprosiłem go). Drugie autko niestety nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, ja nie wiem

jedno co wiem to siedzę na YT od kilku godzin i napalam się na muscle cars, Camaro i podobne, jak bym w totka wygrał to pewnie Camaro SS Hennesey HPE1000 bym sobie kupił na niedzielne wypady

mnie sie podobaja, ale jakos mnie nie kreca. wole wozki w stylu aston martin, masserati, [br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 01:51_________________________________________________

Normalni ;) Avant B6, 1.9TDI AVF z CVT (był dzisiaj u mnie, zaprosiłem go). Drugie autko niestety nie wiem...

no wlasnie,co wyszlo u niego w skrzyni? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, co wyszlo u niego w skrzyni? :mysli:

Zużyty ATF. Parametry skrzyni całkiem ładne - układ hydrauliczny w pełni sprawny. Może troszkę zjechane sprzęgło...

Po wymianie oleju auto odzyskało nieco wigoru - w niedzielę zda nam relację :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...