Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: :hi:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

cześć :hi:

Opublikowano

doberek :hi:

Opublikowano

:siema: spotkałem dzisiaj na Murawie "byłą, niebieską" Młodzika :wink4:

hehe ona parkuje na boninie na parkingu strzeżonym[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 20:19_________________________________________________

Witam wszystkich

Orientuje się ktoś gdzie w Poznaniu czyszczą kierownice turbo dobrze i za sensowną kasę ?

Niestety przy wyprzedzaniu łapię notlaufa a przy delikatnym przyspieszaniu auto mi poszarpuje :angry:

przelec sie autostrada tak z 50 km z na 4rce z 3800 rpm. :cool1:

Problem w tym, że nie dam rady dociągnąć na 4rce do takich obrotów bo wpada w tryb awaryjny.

Umówiłem się już z zaufanymi mechanikami na przyszły tydzień. Sprawdzenie wszystkich węży i czyszczenie turbo ma wyjść około 400 PLN. Mam nadzieję że po tym Audiczka będzie oddychała swobodniej i silnik też zrobi się żwawszy :naughty:

to masz tanich mechaników bo za nowe węże od sterowania turbiny, uszczelki, i śruby trzeba zapłacić z 300 - 350zł więc albo chce im sie bawić za 50zł albo chcą Ci poskładać na starych częściach, co moim zdaniem jest tak samo sensowne jak wymiana oleju bez filtra. :cool1:

Pisałem o sprawdzeniu węży a nie o wymianie. Przy ewentualnej wymianie koszt pewno wzrośnie. Myślę, że ceny mają w normie.

jak sam napisałeś i czyszczenie turbo, a dla mnie żeby wyczyścić turbo trzeba je wymontować a żeby je zamontować na miejscu trzeba założyć NOWE uszczelki :cool1: no chyba że chcesz ją z zewnątrz umyć :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 20:25_________________________________________________

dzien doberek.

Problem w tym, że nie dam rady dociągnąć na 4rce do takich obrotów bo wpada w tryb awaryjny.

Umówiłem się już z zaufanymi mechanikami na przyszły tydzień. Sprawdzenie wszystkich węży i czyszczenie turbo ma wyjść około 400 PLN. Mam nadzieję że po tym Audiczka będzie oddychała swobodniej i silnik też zrobi się żwawszy :naughty:

robiles logi?

przy jakich obrotach ECU lapie notlauf?

rozbieranie turbiny to nie jest najlepszy pomysl. najpierw nalezy sie starac usunac sadze z turbiny metodami naturalnymi.

też uważam, że powinno się zacząć od postawienia diagnozy, ale jak już chce czyścić turbo to już zrobić to sensownie tak żeby raz na zawsze (a przynajmiej na kolejne 200tys. KM) zażegnać problem z turbo.

Witam wszystkich.

Dzisiaj po pracy ją zostawiam. Auto było już kiedyś u nich i sprawdzali inne możliwe powody ale odpuściliśmy temat bo nie chcieliśmy na ślepo grzebać.

Teraz "dojrzeliśmy" do decyzji, że trzeba zabrać się za to tak żeby zakończyć sprawę bo zaczyna się robić coraz gorzej. W dodatku mam wrażenie, że "turbodziura" jest coraz wyraźniejsza.

Generalnie notlauf zaczyna się przy mocniejszym przyśpieszaniu z reguły w okolicach 100 km/h - 4 lub 5 bieg (zdarzyło się też kiedyś na jedynce przy ostrzejszym włączaniu się do ruchu).

Poza tym auto mi poszarpuje więc mają chłopacy trochę roboty.

Opublikowano

daj znać co tam wyszło i życzę powodzenia :)

Opublikowano

Hej Panowie i Panie :hi:

Jak mi się tyłka nie chce podnieść no ale nic dobra kawa z rana żeby się żaluzje lepiej podniosły i do pracy :wink4:

Miłego dzionka wszystkim życzę !!! :good:

Nie no nie wierze... pojawił się... on żyje :D[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 13:13_________________________________________________I jakby co, jak się nie spiję w sobotę to w niedzielę dobiję :gwizdanie:

Opublikowano

I jakby co, jak się nie spiję w sobotę to w niedzielę dobiję :gwizdanie:

to tak jak u mnie, tylko, że u mnie jest małe prawdopodobienstwo niespicia się :decayed:

Opublikowano

dzięki Drosdek za pomoc z tuszem :notworthy::good:

Opublikowano

Siema Młodzik.

...ja znów w schematach - Adamooo mi truje od jakiegoś czasu o podłączeniu grzanej tylnek kanapy. Płodzę kolejne DIY.

laski w ciepełku na tylnej kanapie mu w głowie :)
Opublikowano

Siema Młodzik.

...ja znów w schematach - Adamooo mi truje od jakiegoś czasu o podłączeniu grzanej tylnek kanapy. Płodzę kolejne DIY.

laski w ciepełku na tylnej kanapie mu w głowie :)

:polew: :polew: :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dobry wieczór wszystkim :):hi: [br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 21:16_________________________________________________ :mysli: ale cosik ludzi wymiotło ....no nic chyba by trzeba jakiegoś paliwka sobie wlać :kox:

Opublikowano

doberek z rana :hi:, quwa dzis musze zjawic sie u lekarza na kontrole. jak ja nie cierpie konowalow... :wallbash:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

Powitać z wieczorka :):hi:

I jak Wam czas mija?? Ja właśnie niedawno wróciłem do domu a tak poza tym to lenia mam jak sobie pomysle ze o 4 trzeba tyłek podnieść ale co tam jutro już weekendu poczatek :cool1:

Opublikowano
:hi: doberek z wieczora[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 21:29_________________________________________________Macieju ufo Ciebie zawinelo na pewien czas? :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

No zgadza się...przyznaje się bez bicia.....Małe problemy rodzinne ale już jest wszystko ok a pozatym pojawiła sie pewna osóbka :embarrassed: no i czasem człowiek zwariuje :gwizdanie: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.