Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

16 coraz bliżej :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Marek ma być u mnie za 15min. Krótko po 15:00 się zbieramy...

Pepin będzie o 17. Madbar też ponoć wleci. Madas jest na zawodach ale obiecał, że postara się wyrobić...

Opublikowano

no, to powoli sie zbieram do KC :cool1:

Opublikowano

:siema:

no, to powoli sie zbieram do KC :cool1:

jeszcze się nie zabrałeś? :cool1:
Opublikowano

:hi: :hi:

niestety nie dotarłem :no:

Opublikowano

wlasnie siorbie kawke :wink4:

w DE tez slonce? [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 11:49_________________________________________________

Witam w jakże piękne niedzielne przedpołudnie :good:

:siema:

wybitnie piekne :naughty:

dzis byla super pogoda, az chcialo sie zyc[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 17:23_________________________________________________montowalem dzis ledy od depo na tyl, lipa panowie straszna. firma depo spada na psy, quwa walczylem z kablami jak p..... . chyba chinczycy popili niezle dzien wczesniej bo z kablami byla niezla masakra. teraz jest juz ok. ale kosztowalo mnie to duzo nerwow i dwa driny :kox:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 17:27_________________________________________________wszyscy pewnie na spocie ;(

Opublikowano

poka fotę jak wyszło :)

Opublikowano

poka fotę jak wyszło :)

zaraz zrobie i wkleje :good:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 17:48_________________________________________________daj mi jakiegos linka gdzie moge przerobic fotke na linka bo quwa wszystko poszlo na dysku w tym padnietym laptoku do Musashiego

Opublikowano

kliknij na umieść obrazek i powinno wstawić na forum

Opublikowano

dzieki za milego spota :hi:

Opublikowano

Również dziękujemy za miłego spocika :naughty::cool1:

:good:

Opublikowano

Marku, XTR :)

tutaj kupowałem akumulator http://www.akuma.pl/

549PLN płaciłem (pod koniec sierpnia) :(

Opublikowano

oki jutro tam przedzwonię:)) to w cenie jest wymiana :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: :hi:

niestety nie dotarłem :no:

no to szkoda... myslalem ze jeszcze dojedziesz :cool1:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 20:18_________________________________________________

Marku, XTR :)

tutaj kupowałem akumulator http://www.akuma.pl/

549PLN płaciłem (pod koniec sierpnia) :(

tez tam kupowalem na poczatku roku, Molla. [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 20:19_________________________________________________

oki jutro tam przedzwonię:)) to w cenie jest wymiana :decayed: :gwizdanie:

i dowiezienie na miejsce w obrebie Poznania.

Opublikowano

Dzięki za spocika :good: 10 aut dziś naliczyłem :decayed:

Pakiet "ZIMA" rządzi :polew:

Marku, XTR :)

tutaj kupowałem akumulator http://www.akuma.pl/

549PLN płaciłem (pod koniec sierpnia) :(

Kurcze też się wybiorę, bo moja bateria już ledwo zipie. Może ustawimy grupową wymianę (zniżki itp :polew:).

Opublikowano

moze by uwzglednili wstecznie znizke dla mnie :decayed:

Opublikowano

No w jednej rzeczy wyprzedziłem Bart-S-a z modem .. on nie ma jeszcze tego pakietu, idę świętować :P

Opublikowano

No w jednej rzeczy wyprzedziłem Bart-S-a z modem .. on nie ma jeszcze tego pakietu, idę świętować :P

...ja już DIY robie na to :polew:

Opublikowano

No w jednej rzeczy wyprzedziłem Bart-S-a z modem .. on nie ma jeszcze tego pakietu, idę świętować :P

...ja już DIY robie na to :polew:

tylko dlaczego jak ja cos robilem pierwszy raz, to DIY na to jeszcze nie bylo :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.