Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lecę jutro do Turcji, mam nadzieję, że Mnie nie wytrzęsie :decayed:

ciekawe kiedy na spota wlecisz :naughty:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Też mogę skoczyć jak będzie termin odpowiadał :decayed:

[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 20:41_________________________________________________

ja też byłem a B5 nie mam :polew:

Soryy ale nie znam Was wszystkich dokładnie ;(

Z tego co mi wiadomo ja mam jeszcze B6 :gwizdanie:

nie ściemniaj bo Ty przyjechałeś tym wóżkiem na zakup co stał koło mnie i Bartka :kox:

Tam było kilka wózków :gwizdanie:

zazrosć przez Was przemawia i tyle :wink4:

To Ty szpanujesz bo każdy z nas przyjechał jednym samochodem, a ty żeby sie popisać trzema wózkami. :decayed::kox:

Opublikowano

Też mogę skoczyć jak będzie termin odpowiadał :decayed:

[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 20:41_________________________________________________

ja też byłem a B5 nie mam :polew:

Soryy ale nie znam Was wszystkich dokładnie ;(

Z tego co mi wiadomo ja mam jeszcze B6 :gwizdanie:

nie ściemniaj bo Ty przyjechałeś tym wóżkiem na zakup co stał koło mnie i Bartka :kox:

Tam było kilka wózków :gwizdanie:

zazrosć przez Was przemawia i tyle :wink4:

To Ty szpanujesz bo każdy z nas przyjechał jednym samochodem, a ty żeby sie popisać trzema wózkami. :decayed::kox:

:good:
Opublikowano

doberek :hi:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 19:25_________________________________________________

Lecę jutro do Turcji, mam nadzieję, że Mnie nie wytrzęsie :decayed:

ja pracujac w de a czuje sie jak bym caly czas w turcji na wakacjach byl[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 19:28_________________________________________________ale tu dzis ruch :mysli:

Opublikowano

się kręci :)

Opublikowano

powolutku i pomalutku :decayed:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 22:57_________________________________________________Apropos, jutro już środa :gwizdanie:

Kolejny spot, tj. 30.10.2011 w KC znowu? Będzie mój 2 :kox:

Opublikowano

ja od dwóch tygodni pracuję 12-14 godzin z totalnymi idiotami i ignorantami + 300 km dojazdu do i z pracy razem, jestem już jak flak, nie jem, cieńko śpię, zrzuciłem 6 kg bez siłowni, biegania itp. itd. dzisiaj 2 kawy i 2 twixy na obiad :wallbash: mam nadzieję, że ta katorga się max. do piątku skończy

Opublikowano

Masakra :cool1:

Co się kryje w Twoim profilu za autko? Bo domniemam ze jakiś Amerykanin? :mysli:

Opublikowano

F-150 5.4 Triton z 2000 r. supercab, po spalaniu doszedłeś spryciarzu?

Opublikowano

F-150 5.4 Triton z 2000 r. supercab, po spalaniu doszedłeś spryciarzu?

Najs :naughty:

Tak, bo tata ma Dodge Grand Caravan Sport i też spalanie w granicach od 18-25L :kox:

Opublikowano

fajne Amerykanke :naughty:

Opublikowano

taka tam popierdółka, tu w porównaniu z Lupo :polew:

daca919b10bb9e69.jpg

Opublikowano

widziałem gdzieś to Lupo :mysli:

Opublikowano

fajne Amerykanke :naughty:

Swego czasu chciałem Audi sprzedać na rzecz Chrysler'a 300M 2.7/3.5L, ale jakoś mi przeszło, aczkolwiek w amerykanach jestem zakochany :kox:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 23:20_________________________________________________

taka tam popierdółka, tu w porównaniu z Lupo :polew:

daca919b10bb9e69.jpg

Servisujesz tego Ford'a gdzieś w poznaniu? :mysli:

Polecam warsztat w Skórzewie, genialna obsługa i całkiem znająca się na rzeczy :good:

Opublikowano

Madas, z tego co myślę to właścicielka ew. jej mama bierze od Ciebie towar do fryzjera u Krystyny na os. Czecha albo Rusa, mamę znam od 36 lat a może to ona mnie zna od tylu a właścicielkę Lupo znam od jej urodzenia :polew:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 23:24_________________________________________________serwisuję u mnie w Swarzędzu, mam sprawdzony serwis, amerykany są proste i genialne za razem ale czasami potrafią dać po kieszeni, to auto mam od kwietnia 2010 i daje radę

Opublikowano

ale świat jest mały :mysli: Jadę jutro do Agnieszki i p. Krysi z towarem :)

Opublikowano

no to elegancko, to w sumie taty już 3 amerykan. Pierwsze 2 to Pontiac Transsport 3.8L, fajne krążowniki, a do tego całe z tworzywa. Mimo wszystkich opinii, wcale nie są aż takie drogie w utrzymaniu, jak co niektórzy twierdza :decayed:

Opublikowano

na nowe Audi wydałem 5 razy więcej :> niż na 11 letniego pick-up'a

Opublikowano

doberek :hi:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 07:45_________________________________________________wstawac spiochy :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.