Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w niedzielę jest spot ?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeśli nie zmienią mi planu w szkole to ja mogę być :cool1:

Opublikowano

dobry wieczor :hi:

Opublikowano

dobry z wieczorka :hi:

Opublikowano

co tam dobrego? Juz DE?

Opublikowano

co tam dobrego? Juz DE?

na nieszczesie tak

Opublikowano

ja ze spota odpadam na 99% pewnie do córki do szpitala do Warszawy pojadę w odwiedziny :confused4:

Opublikowano

mi ta niedziela pasuje

Opublikowano

dobry z rana :hi:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 07:44_________________________________________________mi ta niedziela nie pasi, nie dam rady dojechac :wink4:

Opublikowano

:hi:

Pany i Panie szukamy jakiegoś fajnego OOOO 3.0tdi w automacie w okolicach ceny 150k zł. Pomożecie? :wink4:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

co tam lotry slychac ?[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 09:00_________________________________________________

:hi:

Pany i Panie szukamy jakiegoś fajnego OOOO 3.0tdi w automacie w okolicach ceny 150k zł. Pomożecie? :wink4:

w mojej okolicy moze bym cos znalazl, ale to troszke daleko od twoich okolic :wink4:

Opublikowano

co tam lotry slychac ?[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 09:00_________________________________________________

:hi:

Pany i Panie szukamy jakiegoś fajnego OOOO 3.0tdi w automacie w okolicach ceny 150k zł. Pomożecie? :wink4:

w mojej okolicy moze bym cos znalazl, ale to troszke daleko od twoich okolic :wink4:

odległość twoich okolic od moich to nie problem jakby było dobre autko :wink4:

Opublikowano

co tam lotry slychac ?[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 09:00_________________________________________________

:hi:

Pany i Panie szukamy jakiegoś fajnego OOOO 3.0tdi w automacie w okolicach ceny 150k zł. Pomożecie? :wink4:

w mojej okolicy moze bym cos znalazl, ale to troszke daleko od twoich okolic :wink4:

odległość twoich okolic od moich to nie problem jakby było dobre autko :wink4:

napisz mi prosze konkrety o autku i koncowa kwote na pw. wieczorem zerkne :good:

aaaa i podaj mi swojego maila, poprzesylam tobie linki jak cos namierze

Opublikowano

potrzebna mi mała pomoc...

ma ktoś może rabat w ASO?? muszę kupić n75 od rs2 lub nowy od 1.8t AEB

Opublikowano

dobry :hi:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 16:18_________________________________________________czyli w niedziele ustalamy ze jest spot, bo trochę chętnych jest: ja, gwerty, Bart-s, zapewne Madas i jeszcze kilku sie znajdzie

Adamie zmień podwieszenie[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 16:20_________________________________________________

potrzebna mi mała pomoc...

ma ktoś może rabat w ASO?? muszę kupić n75 od rs2 lub nowy od 1.8t AEB

rs2 i 1.8t miało ten sam zawór sterowania turbiny?

Opublikowano

zrobione :)

Opublikowano

zrobione :)

:notworthy:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 20:42_________________________________________________

rs2 i 1.8t miało ten sam zawór sterowania turbiny?

pasuje

Opublikowano

rs2 i 1.8t miało ten sam zawór sterowania turbiny?

pasuje

dziękuje za informacje :decayed:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 21:52_________________________________________________ wreszcie znalazłem chwile żeby zrobić grzane lusterka :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.