Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

możecie spróbować, nie kojarzę jednak tej firmy[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 21:16_________________________________________________wiesz ja mam ORI stalowe z chromowanym frontem i uważam, że są nie do zajechania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

będę dzwonił do kolesia, ale się nie pali bo to zimówki i tak sa do roboty, także po sezonie dopiero :wink4: a to wyważanie byś Bartek gdzieś polecił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW wiem, że ludzie nie dbają o felgi, nie myją, nie zabezpieczają a potem się dziwią, że felgi dosyć świeże a lakier odchodzi itp. itp. ja w Audi po 2 latach ORI miałem jak nowe, przejściowe ATT sprzedałem z oponami jako demo w dobrej cenie a Advanti niestety miałem tylko miesiąc i auto ukradli, jak wejdziesz w dział o kosmetyce to są fotki moich 11 letnich felg i 9 letnich polerowanych z Mesia mojej matki i zobacz jak powinny fele wyglądać[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 21:20_________________________________________________możesz podjechać na ul. Chyżańską 1, Rataje, boczna od Piłsudzkiego, firma Gumar, tel. 61-8770913 Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW wiem, że ludzie nie dbają o felgi, nie myją, nie zabezpieczają a potem się dziwią, że felgi dosyć świeże a lakier odchodzi itp. itp. ja w Audi po 2 latach ORI miałem jak nowe, przejściowe ATT sprzedałem z oponami jako demo w dobrej cenie a Advanti niestety miałem tylko miesiąc i auto ukradli, jak wejdziesz w dział o kosmetyce to są fotki moich 11 letnich felg i 9 letnich polerowanych z Mesia mojej matki i zobacz jak powinny fele wyglądać[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 21:20_________________________________________________możesz podjechać na ul. Chyżańską 1, Rataje, boczna od Piłsudzkiego, firma Gumar, tel. 61-8770913 Przemek

nie ukrtywam, że Jeep robi trochę za woła roboczego i trzecie auto w chacie, więc rzadko kiedy się chce go myć :rolleyes: lakier trzyma się spoko, ale fele porażka... :thumbdown: dzięki za namiary :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spox, po renowacji warto pomyśleć o zabezpieczeniu np. Wheel guard albo RimWax, sprawdzałem 2 i są godne polecenia

pomyślimy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek. :) ufff wreszcie sobota :):kox:

:bry: powiedz, że jeszcze na spota wpadniesz to będzie święto lasu :kox:

jezeli bede mial czym, wpadne. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek. :) ufff wreszcie sobota :):kox:

:bry: powiedz, że jeszcze na spota wpadniesz to będzie święto lasu :kox:

jezeli bede mial czym, wpadne. :cool1:

a co BLB szwankuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...