Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a powiedz mi jaka cena? nawet do poznania bym podjechal

nie wiem. musze dzwonic do hurtowni.

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Cześć

Wczoraj byłem na naprawie obrotomierza.

Do wymiany był silniczek krokowy. 200 PLN w kieszeni mniej ;(

Opublikowano

Cześć

Wczoraj byłem na naprawie obrotomierza.

Do wymiany był silniczek krokowy. 200 PLN w kieszeni mniej ;(

Opublikowano

Cześć

Wczoraj byłem na naprawie obrotomierza.

Do wymiany był silniczek krokowy. 200 PLN w kieszeni mniej ;(

Opublikowano

dzien doberek :)[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 09:06_________________________________________________

Wczoraj byłem na naprawie obrotomierza.

Do wymiany był silniczek krokowy. 200 PLN w kieszeni mniej ;(

spojrz na to z innej strony, masz juz sprawny.

btw. dostales stary? :mysli:

Opublikowano

dzien doberek :)[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 09:06_________________________________________________

Wczoraj byłem na naprawie obrotomierza.

Do wymiany był silniczek krokowy. 200 PLN w kieszeni mniej ;(

spojrz na to z innej strony, masz juz sprawny.

btw. dostales stary? :mysli:

Opublikowano

dzien doberek :)[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 09:06_________________________________________________

Wczoraj byłem na naprawie obrotomierza.

Do wymiany był silniczek krokowy. 200 PLN w kieszeni mniej ;(

spojrz na to z innej strony, masz juz sprawny.

btw. dostales stary? :mysli:

Opublikowano

doberek :hi:

Opublikowano

doberek :hi:

Opublikowano

doberek :hi:

Opublikowano

doberek :hi:

doberek,

jak tam 3gs? prace ruszyly?

Opublikowano

doberek :hi:

doberek,

jak tam 3gs? prace ruszyly?

Opublikowano

doberek :hi:

doberek,

jak tam 3gs? prace ruszyly?

Opublikowano

dzien doberek :)[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 09:06_________________________________________________

Wczoraj byłem na naprawie obrotomierza.

Do wymiany był silniczek krokowy. 200 PLN w kieszeni mniej ;(

spojrz na to z innej strony, masz juz sprawny.

btw. dostales stary? :mysli:

Zapomniałem zabrać. A swoją drogą i tak bym z nim nic nie zrobił.

Oglądałem go i rzeczywiście jak się kręciło tym elementem mocowanym do wskazówki to wewnątrz przeskakiwała i "chrobotała" ta plastikowa zębatka.

Opublikowano

dzien doberek :)[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 09:06_________________________________________________

Wczoraj byłem na naprawie obrotomierza.

Do wymiany był silniczek krokowy. 200 PLN w kieszeni mniej ;(

spojrz na to z innej strony, masz juz sprawny.

btw. dostales stary? :mysli:

Zapomniałem zabrać. A swoją drogą i tak bym z nim nic nie zrobił.

Oglądałem go i rzeczywiście jak się kręciło tym elementem mocowanym do wskazówki to wewnątrz przeskakiwała i "chrobotała" ta plastikowa zębatka.

Opublikowano

dzien doberek :)[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 09:06_________________________________________________

Wczoraj byłem na naprawie obrotomierza.

Do wymiany był silniczek krokowy. 200 PLN w kieszeni mniej ;(

spojrz na to z innej strony, masz juz sprawny.

btw. dostales stary? :mysli:

Zapomniałem zabrać. A swoją drogą i tak bym z nim nic nie zrobił.

Oglądałem go i rzeczywiście jak się kręciło tym elementem mocowanym do wskazówki to wewnątrz przeskakiwała i "chrobotała" ta plastikowa zębatka.

Opublikowano

doberek :hi:

doberek,

jak tam 3gs? prace ruszyly?

Marcinie dzis wracam do sremu ,zobacze czy przesylka doszla a jezeli tak to zabieram sie za przekladke :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 09:34_________________________________________________milego dzionka zycze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.