Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mam Samsunga Galaxy S i jestem bardzo zadowolony następny też będzie Galaxy ale nie wiem czy II czy III

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam HTC HD2 i puki co szybka trzyma, po kilku upadkach :wallbash:

Ale na szczęście od razu po zakupie, wyposażyłem go w silikonową obudowę :kox:

Opublikowano
:hi: Witam i o zdrowie pytam :polew:
Opublikowano

Madas wszystkiego najlpeszego :)

blind sam nie naprawiałem tylko oddałem do magików

Opublikowano

:hi: Witam i o zdrowie pytam :polew:

:bry:

Opublikowano
:hi: stówka Adaś :beer1:
Opublikowano

najlepszego MADASKU[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 19:07_________________________________________________podejme sie tej naprawy i napisze czy dalem rade :gwizdanie:

Opublikowano

Madas wszystkiego najleszego ! :):drinks:

:hi: witam

:hi:

Opublikowano

panowie. przejrzałem liste dzis do bukowiny

cos mało ludzi z wielkopolski.

Opublikowano

Madas wszystkiego naj naj naj

Opublikowano

Madas'ku :dance:

:drinks:

Opublikowano

:drunk: Madasku, oby sie Tobie w rodzince zawsze ukladalo jak najlepiej.

Opublikowano

koledzy pomozcie audi mi padlo a chcialem sie z wami spotkac :czesc koledzy pomozcie mam problem z audi niemam biegow miekki pedal sprzegla po zgaszeniu wchodza biegi i na rozruszniku odpala i jedzie niewiem co mam zrobic szukam i szukam i nica mam ja dopiero tydzien troche ciezkom mi sie juz biegi redukowalo niechcialy wyjsc . a na tej krzyzowce pedal od sprzegla zrobil mi sie taki miekki ze szok

Dopisany: 22 Luty 2012, 18:51widze ze nikt mi nieumie pomoc zamowilem na jutro wysprzeglik sachsa zaloze odpowietrze i napisze mam nadzieje ze to bedzie to bo mam moja audiczke dopiero od kilku dni a ona mi takie cos wywinela

Opublikowano

Sto lat MADAS ! :drunk:

Opublikowano

jak zrobie mojego kameleona to bede napewno pozdrawiam

Opublikowano

koledzy pomozcie audi mi padlo a chcialem sie z wami spotkac :czesc koledzy pomozcie mam problem z audi niemam biegow miekki pedal sprzegla po zgaszeniu wchodza biegi i na rozruszniku odpala i jedzie niewiem co mam zrobic szukam i szukam i nica mam ja dopiero tydzien troche ciezkom mi sie juz biegi redukowalo niechcialy wyjsc . a na tej krzyzowce pedal od sprzegla zrobil mi sie taki miekki ze szok

Dopisany: 22 Luty 2012, 18:51widze ze nikt mi nieumie pomoc zamowilem na jutro wysprzeglik sachsa zaloze odpowietrze i napisze mam nadzieje ze to bedzie to bo mam moja audiczke dopiero od kilku dni a ona mi takie cos wywinela

wysprzeglik, albo pompa sprzegla, ew. jedno i drugie. hamulce dzialaja?

no i to nie wina auta, tylko wczesniejszej eksploatacji...

Opublikowano

dzieki musashi juz zamowilem wysprzeglik i jutro go zaloze a auto mam krotko (tydzien ) . slyszalem ze musze odpowiertzyc jutro caly uklad sprzegla? a jak to nie to to kupie jeszcze ta pompe i zobacze co z tego bedzie mam nadzieje ze to nie sprzeglo....[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 21:27_________________________________________________acha hamulce mam

Opublikowano

zawsze trzeba odowietrzyc uklad po wymianie elementow ukladu hydraulicznego.

uwazaj zeby nie zszedl plyn ze zbiorniczka, poniewaz wtedy czeka ciebie odpowietrzenie ukladu lacznie z hamulcami.

Opublikowano

dzieki zrobie jak piszesz jak to bedzie to to w niedziele masz ode mnie wielka flache audi a4 kameleon kombi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.