Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

jednostka ciekawa, zawsze fascynowaly mnie silniki 5cio cylindrowe, audi.

z punktu widzenia dynamiki zupelny absurd, jednak wbrew logice posiadaja zadziwiajaco rowny bieg i niepowtarzalne brzmienie.

jak zwykle patrze na niego pragmatycznie i ciekawi mnie jak z zywotnoscia tej jednostki.

takie 4,2 jest raczej trudne do zajechania.

Ciekawe za ile czasu okaże się, jaka jest żywotność tak wyżyłowanych jednostek. 2.0TFSI jest dostęne od czasów B7 i oprócz tego o czym wspominałem na spocie (żarcie oleju) póki co o awaryjności tego silnika jakoś specjalnie nie słychać...

Dźwięk TTRS/RS3 jest fajny ale pomijając wszystkie zalety 2.5TFSI, orgazm mam jednak gdy mruknie 4.2 V8 :polew:

jakby nie patrzec, 1,8 T mialy seryjnie do 180 KM i te autka wciaz jezdza, bez wiekszych problemow. wiec przy 2L, 200 KM, w B7 jest analogiem. wieksza roznica to bezposredni wtrysk, i faktycznie problemy moga sprawiacz wtryski na polskim paliwie.

Bartka (Kuredu) auto, jest ciekawym egzemplarzem, ze wzgledu na moc po chipie i byloby ciekawym obiektem obserwacji.

[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 09:20_________________________________________________

doberek :hi:

co slychac Piotrek? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Marcinie, mam ostatnio maly zapidol......[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 09:28_________________________________________________ale naskrobaliscie :shocked:, nie pamietam kiedy mialem tyle do nadrobienia :cool1:[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 09:29_________________________________________________wlasnie wstalem i niebawem musze smigac do VARIO-grodu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Marcinie, mam ostatnio maly zapidol......[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 09:28_________________________________________________ale naskrobaliscie :shocked:, nie pamietam kiedy mialem tyle do nadrobienia :cool1:[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 09:29_________________________________________________wlasnie wstalem i niebawem musze smigac do VARIO-grodu :wink4:

tworczosc znow ruszyla :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze :good:, to fajnie ze forum znow odzylo

dokladnie, do tego byl mega spot. nie moge sie doczekac kolejnego :naughty: wpadniesz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze :good:, to fajnie ze forum znow odzylo

dokladnie, do tego byl mega spot. nie moge sie doczekac kolejnego :naughty: wpadniesz? :)

z mila checia :good:[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 09:39_________________________________________________a na jaki termin planujecia nastepnego spota ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietnie :) 4 marca? :mysli:

jestem za :good:[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 09:47_________________________________________________ale sie w..... wlasnie zadzwonil kolega ze swarzedza chcialem odebrac i wypadl mi telefon z reki, szybka iphona do wymiany. pekla na wysokosci glosnika przez cala szerokosc :wallbash:[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 09:50_________________________________________________uciekam, bede wieczorkiem. milego dnia zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietnie :) 4 marca? :mysli:

jestem za :good:[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 09:47_________________________________________________ale sie w..... wlasnie zadzwonil kolega ze swarzedza chcialem odebrac i wypadl mi telefon z reki, szybka iphona do wymiany. pekla na wysokosci glosnika przez cala szerokosc :wallbash:[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 09:50_________________________________________________uciekam, bede wieczorkiem. milego dnia zycze

ech,to wada smartphonow. niestety sa wrazliwe na upadki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

na seryjnym wydechu nigdy tak nie zagada

ale wydech to nie tylko dzwiek. Najwazniejsza jest fukcja wyprozniania cylindrow :naughty:

wiec wazne aby pogodzic jedno i drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietnie :) 4 marca? :mysli:

jestem za :good:[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 09:47_________________________________________________ale sie w..... wlasnie zadzwonil kolega ze swarzedza chcialem odebrac i wypadl mi telefon z reki, szybka iphona do wymiany. pekla na wysokosci glosnika przez cala szerokosc :wallbash:[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 09:50_________________________________________________uciekam, bede wieczorkiem. milego dnia zycze

Mam to samo od 3 miesięcy i jakoś z popękaną szybką śmigam bo nie mam czasu wymienić i koszta trochę duże za tą przyjemność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie tam. wymiana 100zl szybka. jaki ajfon ? 3gs czy 4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...