Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. a ja delej ledwo zyje. ;(

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam. a ja delej ledwo zyje. ;(

To do łóżka chopie - laptop + wifi i nabijaj na WLKP stronki ;)

Opublikowano

To nie dobrze :wallbash:

Opublikowano

witam. a ja delej ledwo zyje. ;(

To do łóżka chopie - laptop + wifi i nabijaj na WLKP stronki ;)

lapek jest , wi fi jest.

gorzej z czasem. przez te pare dni mam duzo zaległosci w robieniu bixów,

licze ze za pare dni bedzie juz oki.

Opublikowano

witam. a ja delej ledwo zyje. ;(

To do łóżka chopie - laptop + wifi i nabijaj na WLKP stronki ;)

lapek jest , wi fi jest.

gorzej z czasem. przez te pare dni mam duzo zaległosci w robieniu bixów,

licze ze za pare dni bedzie juz oki.

Miałem Ci się podpytać o to bo miałbym paru klientów - chętnie podeślę :good:

Opublikowano

witam. a ja delej ledwo zyje. ;(

To do łóżka chopie - laptop + wifi i nabijaj na WLKP stronki ;)

lapek jest , wi fi jest.

gorzej z czasem. przez te pare dni mam duzo zaległosci w robieniu bixów,

licze ze za pare dni bedzie juz oki.

najlepsze na przeziembienie sa oklady :kox:

BTW co to bix? :mysli:

Opublikowano

witam. a ja delej ledwo zyje. ;(

To do łóżka chopie - laptop + wifi i nabijaj na WLKP stronki ;)

lapek jest , wi fi jest.

gorzej z czasem. przez te pare dni mam duzo zaległosci w robieniu bixów,

licze ze za pare dni bedzie juz oki.

Miałem Ci się podpytać o to bo miałbym paru klientów - chętnie podeślę :good:

polecam sie. teraz na tapecie mam lampy adamo ,które nie wyszly mu za dobrze robie je w czarny mat,dobre bixy + kierunki led i ida dla młody_drog[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 20:01_________________________________________________

witam. a ja delej ledwo zyje. ;(

To do łóżka chopie - laptop + wifi i nabijaj na WLKP stronki ;)

lapek jest , wi fi jest.

gorzej z czasem. przez te pare dni mam duzo zaległosci w robieniu bixów,

licze ze za pare dni bedzie juz oki.

najlepsze na przeziembienie sa oklady :kox:

BTW co to bix? :mysli:

bix-bixenon

Opublikowano

bix-bixenon

i co im robisz :)

Opublikowano

np. przeszczep ze zwykłych lamp na bixenon.

Opublikowano

Grzesiek - a nie podjąłbyś się regeneracji moich bixów? Chodzi mi o rozklejenie, wyczyszczenie i poskładanie z uszczelnieniem...

Opublikowano

jak najbardziej.

tylko odradzam polerke kloszy. klosze masz powierzchniowo utwardzane, przy polerce masz zdarta zywice i klosz szybko sie rysyje i robi sie matowy

Opublikowano

jak najbardziej.

tylko odradzam polerke kloszy. klosze masz powierzchniowo utwardzane, przy polerce masz zdarta zywice i klosz szybko sie rysyje i robi sie matowy

W tej kwestii zdam się na Ciebie. Mam mega problem z parowaniem - czas temu zaradzić. Po wizycie u Ciebie od razu jechałbym na regenerację odbłyśników i założę nowe palniki + CANBUS LED w postoje. Sprawa reflektorów zostałaby wreszcie zamknięta :wink4:

Opublikowano

Hmm... a np. farba przezroczysta nic nie daje? Ona zostawi powłokę taką śliską :mysli:

Opublikowano

jak najbardziej.

tylko odradzam polerke kloszy. klosze masz powierzchniowo utwardzane, przy polerce masz zdarta zywice i klosz szybko sie rysyje i robi sie matowy

W tej kwestii zdam się na Ciebie. Mam mega problem z parowaniem - czas temu zaradzić. Po wizycie u Ciebie od razu jechałbym na regenerację odbłyśników i założę nowe palniki + CANBUS LED w postoje. Sprawa reflektorów zostałaby wreszcie zamknięta :wink4:

polecam nie bawic sie w regeneracje a załozyc soczewki bix z a4 b8 albo bmw e60, cena podobna jak regeneracja

co do poarowania lamp w b6 to czesto przyczyna nie jest klejenie, a uszczelnienie regulacji

Opublikowano

CANBUS LED w postoje.

masz na oku jakies sensowne LEDy postojowe?

Opublikowano

Hmm... a np. farba przezroczysta nic nie daje? Ona zostawi powłokę taką śliską :mysli:

nie nadaje bo bez podkładu bedzie sie łuszczyc z plexi.

Opublikowano

No ok :good:

P.S Grzechu nie zawracaj sobie głowy tym samo-poziomem, nie robimy go, bo auto sprzedaje :wallbash:

Opublikowano

co do poarowania lamp w b6 to czesto przyczyna nie jest klejenie, a uszczelnienie regulacji

Grzesiu ja w tych lampach przerabiałem już wszystko, przez uszczelniacz, folię i smar po grubszy o-ring dla regulacji. Zobaczysz je rozłożone to może znajdziesz inne źródło...

CANBUS LED w postoje.

masz na oku jakies sensowne LEDy postojowe?

Tak. Znalazłem coś co działa i nie generuje błędu na DIS. Drogie ale sprawdzone ;)

Opublikowano

co do poarowania lamp w b6 to czesto przyczyna nie jest klejenie, a uszczelnienie regulacji

Grzesiu ja w tych lampach przerabiałem już wszystko, przez uszczelniacz, smar po grubszy o-ring dla regulacji. Zobaczysz je rozłożone to może znajdziesz inne źródło...

CANBUS LED w postoje.

masz na oku jakies sensowne LEDy postojowe?

Tak. Znalazłem coś co działa i nie generuje błędu na DIS. Drogie ale sprawdzone ;)

a trwalosc? wprost proporcjonalna do ceny?

Opublikowano

co do poarowania lamp w b6 to czesto przyczyna nie jest klejenie, a uszczelnienie regulacji

Grzesiu ja w tych lampach przerabiałem już wszystko, przez uszczelniacz, folię i smar po grubszy o-ring dla regulacji. Zobaczysz je rozłożone to może znajdziesz inne źródło...

oki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.