Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja film kleje z wesela :wallbash::disgust:.. ale na szczęście mam :beer1: :)

mnie zalegaja do dokonczenia, sesje z 2 wesel z ubieglego roku :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

każdego roku obiecuje sobie że kończe przyjmować zlecenia na następny i nanastępny rok.. z marnym skutkiem.. i nici z wakacji, z koncertów, festiwali które tak bardzo kocham.. ehh :confused4:

Opublikowano

cześć :hi:

znowu naskrobane :)

Opublikowano

dzien doberek. :hi:

każdego roku obiecuje sobie że kończe przyjmować zlecenia na następny i nanastępny rok.. z marnym skutkiem.. i nici z wakacji, z koncertów, festiwali które tak bardzo kocham.. ehh :confused4:

trzeba wywazac. :)

cześć :hi:

znowu naskrobane :)

ano... :cool1:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:siema:

siemka, co tam dobrego? :naughty:

Opublikowano

doberek skrobacze :hi::wink4:[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 10:39_________________________________________________VARIO sam wymieniales obudowe w swoim gs?[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 10:41_________________________________________________zapewne tak :mysli:, zdolna z ciebie bestia :wink4:. chyba bede potrzebowal twojej pomocy, kompletna obudowe juz zamowilem

Opublikowano

siemka, co tam dobrego? :naughty

A wszystko po staremu :naughty: Z autem walczę, żeby je opchnąć :disgust:
Opublikowano

wystawiłes już je gdzies?

pomysł zeby wyjąc z niego pare cenniejszych gratów i sprzedawac gołasa

Opublikowano

Wystawiłem :wink4:

Zastanawiałem się na wyciągnięciem tego i owego, ale na razie dałem cenę taka, która to wszystko wlicza, dopiero potem będę myślał nad pozabieraniem i zmniejszeniem ceny :rolleyes:[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 11:08_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-prawie-s4-bi-xenon-polift-q-C22986237.html

:polew:

Opublikowano

znalazlem pare filmiikow jak ogarnac tego iphona ale nie wiem czy moimi grabkami podolam :mysli:

Opublikowano

znalazlem pare filmiikow jak ogarnac tego iphona ale nie wiem czy moimi grabkami podolam :mysli:

tez to oglądałem ale człek z serwisu mówi że to wcale tak ładnie i łatwo nie idzie jak na filmach a i ceny szybek i obudów sa różne bo to niby podróby i nie zawsze pasują.

U mnie popękała szybka ale dotyk śmiga więc zlałem i na razie tak już 3 miesiąc z tym chodzę

Opublikowano

Maxudo szybko sprzedaż zobaczysz

Opublikowano

Sam bym się na nią porwał jeszcze kilka miesięcy temu.

Opublikowano

znalazlem pare filmiikow jak ogarnac tego iphona ale nie wiem czy moimi grabkami podolam :mysli:

podstawa to cierpliwosc, nie mozna sie spieszyc. najgorszy jest 1wszy raz. :wink4:

Opublikowano

znalazlem pare filmiikow jak ogarnac tego iphona ale nie wiem czy moimi grabkami podolam :mysli:

podstawa to cierpliwosc, nie mozna sie spieszyc. najgorszy jest 1wszy raz. :wink4:

ja rozkręciłem 3gs, potem nie mogłem wkręcić jednej z tych mikro śrubek od dołu :kox:

Opublikowano

podstawa to dobry wkretak [br]Dopisany: 22 Luty 2012, 13:53_________________________________________________aaaaaaaaaa i tam zdaje sie przydaje przyssawka coby przednia czesc fona oddzielic :wink4:

Opublikowano

no i zdolności manualne

Opublikowano

o jakim fonie mówicie ?

Opublikowano

praktycznie o każdym ale w tym przypadku o iphonie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.