Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

blind1 - z iPhonem nic trudnego sam u żony wymieniłem całą obudowę , taśmę HF i LCD , fakt że śrubki trochę małe , przyda się śrubokręcik Ph0 lub Ph1 - jakbyś był w Polsce mogę ci pomóc. Aha ja kupiłem ekran i taśmę na Allegro ale oryginalne używane z rozbiórki więc wszystko pasowało jak ulał. Natomiast obudowa była nowa i potrzebowała pomocy małego pilnika żeby wszystko pasowało.

Mała fotka z rozbiórki:

zdjcie027fv.jpg

Uploaded with ImageShack.us

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bendzji w sumie ma racje. piwko, troche czasu i wszystko jest do zrobienia. Ja ostatnio robiłem kumplowi 3GSa i coś dół dotyku nie działał, np nie można było przejechać palcem, żeby odblokować. winny był nieoryginalny dotyk z allegro za jakieś marne srebrniki..

Opublikowano

U mnie mimo pękniętej szybki dotyk działa bez problemów ale u naprawiaczy jak pytałem to powiedzieli że szybka jest z dotykiem i samej szybki niby nie można wymienić a nie znam się i stąd pytanie faktycznie tak jest czy chcieli mnie naciągnąć?

Opublikowano

koleś w serwisie miał racje. obojętnie co nie padnie - trzeba wymieniać szybkę ktora jest razem z dotykiem.

Opublikowano

U mnie mimo pękniętej szybki dotyk działa bez problemów ale u naprawiaczy jak pytałem to powiedzieli że szybka jest z dotykiem i samej szybki niby nie można wymienić a nie znam się i stąd pytanie faktycznie tak jest czy chcieli mnie naciągnąć?

to nie jest szybka tylko digitizer - popularnie nazywany dotykiem, pisalem o tym wczoraj.

sa dwa typy, pojemnosciowe (wiekszosc w komorkach) wystarczy zblizenie a sila nacisku nei ma wplywu na prace i tensometryczne ( przewaznie touchpady w lapkach) dzialaja na nacisk.

samo pekniecie czesto nie przeszkadza w jego prawidlowej pracy.

Opublikowano

tak, ja mowie na digitizer dotyk. przy rozbitej szybce raz działa raz nie. loteria.. w iphone jest pojemnosciowy.w innych telefonach jest rezystancja (opór) - można je użytkować w rękawiczkach. btw, ostatnio kilka razy się złapałem na odbieraniu ajfona językiem.. musiało to dziwnie wyglądać :wallbash:

Opublikowano

w Iphonie dotyk może paść nawet bez upadku, moja matka tak miała, nagle zdechł i d*pa, dotyk do wymiany, 4ka chyba jest zdeka lepsza pod tym względem

Opublikowano

wogole 4 a 3gs to jest odchłań.. ale 3gs ladnie i trzymaja cene mimo swego wieku

Opublikowano

slo :polew: ja kurna ostatnio też językiem odebrałem bo miałem rękawiczki robocze i zanim bym je zdjął to ... o dziwo w rękawiczce nie odbierzesz a językiem tak ( :tongue4: Iphona)

mam teraz 2, 3gs w zapasie, aktualizuję go co jakiś czas więc nie daj Bóg jak by 4ka padła to kopię mam na 3gs

Opublikowano

no tak.. chcesz odebrac a uświadamiasz sobie że rękawiczki będziesz zdejmować 15 sekund :) pozostaje język :)

Opublikowano

slo :polew: ja kurna ostatnio też językiem odebrałem bo miałem rękawiczki robocze i zanim bym je zdjął to ... o dziwo w rękawiczce nie odbierzesz a językiem tak ( :tongue4: Iphona)

mam teraz 2, 3gs w zapasie, aktualizuję go co jakiś czas więc nie daj Bóg jak by 4ka padła to kopię mam na 3gs

przeciez jezyk to tak samo jak palec, zmienia pojemnosc digitizera.

Opublikowano

slo :polew: ja kurna ostatnio też językiem odebrałem bo miałem rękawiczki robocze i zanim bym je zdjął to ... o dziwo w rękawiczce nie odbierzesz a językiem tak ( :tongue4: Iphona)

mam teraz 2, 3gs w zapasie, aktualizuję go co jakiś czas więc nie daj Bóg jak by 4ka padła to kopię mam na 3gs

przeciez jezyk to tak samo jak palec, zmienia pojemnosc digitizera.

ale język to nie to samo co palec w rękawiczce :D

Opublikowano

slo dokładnie, na język językawiczek nie ma :polew:

Opublikowano

slo dokładnie, na język językawiczek nie ma :polew:

:decayed:

Opublikowano

slo dokładnie, na język językawiczek nie ma :polew:

:decayed:

:kox:

Opublikowano

językawiczek

:polew::nabijasie:

Rozbiłeś mnie tym określeniem :kox:

Opublikowano

widze, ze mamy nocna gwardie :naughty:

Opublikowano

no, kolejna noc a ja nadal nie mogę skleić tego głupiego filmu ze ślubu :) ale.. lubię to forum :)

Opublikowano

no, kolejna noc a ja nadal nie mogę skleić tego głupiego filmu ze ślubu :) ale.. lubię to forum :)

jak sie nie mozna zebrac, to nie ma sily.

potrzebna jest fajna ekipa, wtedy milo spedza sie czas. :)

Opublikowano
http://i.imgur.com/pGIfj.png faktycznie nie ma takiego określenia :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.